Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaşır

Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Cuma. Annie organizasyon şirketinin sahibi Arjun ile tanışacak. Arjun büyük annenin hayatını kurtaracak. Detaylar Yaralı Kalbim 38. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 38. Bölüm; Maan yemek masasında Geet’e cep telefonu hediye etmek ister. Lakin Geet evlenmeden önce hiçbir hediyeyi kabul etmeyeceğini beyan eder. Maan yanında olmadığında bile görüşmek istediğini, bu sebeple telefonu almasını ısrar eder. Büyükanne ve Annie yengesi Geet’i yanlarına çağırınca, Maan hediyesini veremez. Annie düğün organizasyonu için kimin görüşmeye gireceği sorar.

Geet kendisi gideceğini, düğünde ne istediğini açıkça orada organizasyon şirketine söyleyeceğini dile getirir. Ancak Maan Geet’in tek başına gitmesine müsaade etmez. Zira kendisinin de düğünü olduğunu, bu nedenle organizasyon firması ile kendisinin görüşmesi gerektiğini söyler. İkili ayak üstü tartışır. Annie bunu görünce, hiç birisinin gitmesine gerek olmadığını, bizzat kendisinin gidip halledeceğini söyler.

Yaralı Kalbim 38. bölüm Özeti başlıyor!

Geeti ile düğün öncesi tartışmak istemeyen Maan Geeti yanına çağırır. Ancak Geet gelmek istemez. Geet “Nişanlın olarak mı yanına çağırıyorsun? Yoka sekreterin olarak mı?” diye sorar. Maan de nişanlının olarak demek istese de Geet’in sorularından çekindiği için sekreteri olarak çağırdığını söyler. Geet eline defter kalem alıp Maan’ın odasına gider.

Maan karşısında elinde defter kalem ile gelen Geet’i görünce şaşırır. Ondan özrü dileyip, telefonu vermek ister. Ancak Geet her defasında anlamadan dinlemeden kızdığını, sonunda özür dile dileğini, bundan çok rahatsız olduğunu söyleyip odasına gider.

Ertesi gün Anie ise abisi Maan’ın düğününü yapması için organizasyon firmasının binasına girer. Kapı girişinde çalışanlardan biri ile çarpışır. Elindeki dosyalar yere düşer. Annie dosyaları toplarken düğün için hazırladığı dosyalar değil, abisi Maan’ın şirketi için hazırladığı dosyaların olduğunu anlayınca, şok olur. Hemen abisini arayıp dosyaları getirmesini rica eder. Maan ilk başta kabul etmek istemez. Ancak sonrasında Annie “Bu hem senin, hem de Geet’in mutluluğu için” deyince Maan organizasyon şirketine dosyayı getireceğini söyler.

Annie’nin organizasyon şirketinde aksilikler peşini bırakmaz. Asansör dolu olunca merdivenlerden çıkmak ister. Merdivenlerde boyacı ile çarpışır. Üstü başı boya olsa da sonunda patron Rathore’nin odasının önüne gelir. Duvarda duran ve cam zannettiği aslında Rathore’nin kapısının önünde üzerindeki boyaları temizleyip içeri girer. İçeri giren Annie karşısında daha önce otopark da karşılaştığı saygısız adamı görünce şok olur. Hemen anlaşmayı iptal ettiğini söyleyip çıkar. Arjun Rathore Annie’nin peşinden gidip daha iyi firma bulamayacağı konusunda ikna eder.

Maan bir tek Geet’e aldığı telefonu kabul etmeyince Maan tüm çalışanlara telefon hediye eder. Geet bu defa telefonu herkesin içinde olduğu için kabul etmek zorunda kalır.

Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti

Annie organizatör ile odasında tartışırken Maan gelir. Tam Arjunun odasına gireceği sırada Geet arar ve özlediği söyler. Maan da bunun üzerine elindeki dosyayı Arjun’un sekreterine teslim edip içeri girmeden geri çıkar.

Akşam tüm aile bir araya gelir. Annie’nin getirdiği düğün davetiyeleri arasından Maan farklı bir rengi, Geet farklı bir rengi seçer. Lakin her ikisini aklında birbirlerinin sevdiği rengi bildikleri için ona göre seçim yaparlar. Davetiyenin rengi konusunda ikisi tartışır. Hatta bir ara evlenmek istemiyorum demeye bile varır iş. Büyük anne de tüm organizasyonun durdurduğunu söyleyip şaka bile yapar.

Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaştı

Akşam Geet odasına gittiğinde yatağının süslenmiş ve kırmızı- beyaz güllerin olduğu bir mektup bulur. Maan mektup da “her şey istediğin gibi olacak” diyerek not bırakmıştır. Bu notu okuyan Geet mutlu olur.

Ertesi gün eve Geet’in ilk başta istediği beyaz renkli davetiyeler değil, sonradan Maan’ın istediği kırmızı davetiler basılsın dediği kırmızı davetiler gelince Geet şaşırır. Zira henüz karar verdiği, davetiyelerin ne çabuk hazırlandığını anlayamaz.

Büyük anne de Ggeet’e “Senin hangi kararı vereceğini bildiği için Mana dünden sipariş etti davetiyeleri” der. Geet bir kat daha sinir olur. Ancak Mana’a da kızamaz.

Arjun yapacağı organizasyon konusunda Annie’yi ikna etmeyi başarır. İkili birlikte asansörden aşağıya inerken Arjun bilerek Annie’ye fark ettirmeden asansörü durdurur. Annie asansörde korkudan Arjun’a sarılır.

12 Mart Cuma Yaralı Kalbim Özeti

Annie asansörden kurtulduktan sonra Maan’ın ofisine gider. Ofiste Maan’ın olmadığını görünce odasında onun beklemeye başlar. Bu sırada içeri yeniden basılan düğün davetiyeleri gelir. Taşha davetiyelerin Maan tarafında kontrol edilmesini söylese de Annie kendisi kontrol edip Dev’in isminin olmadığını görür.

Davetiye basan görevli Maan’ın bilerek sildirdiğini söyleyince, Annie şok olur. Taşha da Maan’ın Dev’den nefret ettiğini söyler. Lakin detay veremeden içeri Adi girip Tasha’yı odadan bilerek uzaklaştırır.. Annie eve gelince iki kardeşin arasının açan Geet ile konuşmaya karar verir.

Yaralı Kalbim 38 bölüm özeti - Annie Arjun'un ofisinde

Ertesi gün düğün organizasyonu hakkında konuşmak için Maan ile büyük anne Arjun’un ofisine gider. Büyük anne arabadan indiği sırada elinde ki telefonla birisi ile konuştuğu için arabanın yanında kalır.

Maan bir kaç adım ileride büyük annenin telefon konuşmasının bitmesini beklediği sırada yukarıda çalışan işçilerin düşürdüğü demir boru büyük annenin kafasına çarpacağı sırada Arjun büyükannenin hayatını kurtarır. Yaralı kalbim 38 bölüm özeti burada son buldu. devamı yaralı kalbim 39 bölüm içerisinde sizleri bekliyor.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti ve fragmanı


Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti - Geet'in abisi Birij gelir


Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij açığa çıkar


Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Geet ve Maan evlenir


Yaralı Kalbim 38. bölüm Fragmanı

12 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yarlı kalbim 38 bölüm özeti verdiğimiz bu bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 38. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Lakin Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Merhabalar arkadaslar Filizjim cokkkkkkkkk tesekur ederim ozetler ucin lutfen her zaman yeni bolimi yazip dur tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu