Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 39 Bölüm Özeti 13 Mart “Seni Seviyorum Maan!”

Yaralı Kalbim 39 Bölüm Özeti 13 Mart Cumartesi. Geet Maan’a “Seni Seviyorum” diyecek. Annie Arjun’u kıskanacak. Detaylar Yaralı Kalbim 39. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 39. Bölüm; Maan ile Arjun’un konuşması ile başlar. Maan Arjun’a burada ne yaptığını sorar. Arjun da burası kendi ofisi olduğunu söyleyince Maan şaşkınlığını gizleyemez. Kendi düğün organizasyonunu yapan şirketin başında olan Arjun olduğunu anlayan Maan anlaşmayı iptal edeceğini söyler. Arjun ise yalan söyleyerek Annie ile anlaştığını ve düğünde kimlerin evleneceğinden haberi olmadığını söyler. Büyük anne ne kadar ısrar etse de Maan organizasyon şirketini değiştireceğini, anlaşmayı iptal edeceğini söyler.

Yaralı Kalbim 39. bölüm Özeti başlıyor!

Maan ile büyük anne Arjun ile ofisin önünde konuşurken, Annie de Geet’in yanına gelir. Onu tüm ailesini parçalamakla suçlar. dev abisi ile Maan abisinin arasını açmakta itham eder. Masum yüzünün arkasında şeytan olduğunu söyleyince, Geet’in morali bozulur. Dev’in kendisine yaptığı kötülükleri söyleyemez bile.

Maan organizasyon şirketini iptal ettiklerini Geet’e söylemeye gelir. Ancak Geet’in moralinin çok bozuk olduğunu fark eder. Hemen nedenini sorsa da Geet hiç bir şey olmadığını söyler. Büyük anne bu sırada ikilinin yanına gelir. Düğün sırasına yapacakları dans için eğitmen geldiğini söyler. Maan organizasyon şirketi ile anlaşmayı fes ettiklerini söylese de Büyük anne kısıtlı zamanı olduğu için geldiğini söyler.

Yaralı Kalbim 39 Bölüm Özeti

İkili hemen evin bir köşesinde dans etmek için eğitmenden ders alır. Lakin Geet’in morali o kadar bozuktur ki kesinlikle ders dinleyecek yada dans edecek durumda değildir. Bir kaç başarısız dans denemesinden sonra Maan hocaya yarın gelmesini isteyip gönderir. Geet’e bir kez daha derdini sorsa da Geet söylemez.

Ertesi gün Maan kardeşi Annie’nin yanına gider. Neler olduğunu sorunca Annie “Geet seni bana kışkırttı değil mi? O bizim ailemizi parçaladı. İki kardeş arasını açtı” deyince Maan her şeyi anlar.

Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti ve fragmanı

Annie Dev ile Maan arasında ki anlaşmazlığa Geet’in nasıl sebep olduğunu sorar. Maan ise Annie’nin kolundan tutup havuz kenarına getirir. Çocuklukta olduğu gibi Annie’nin gözlerini bağlayıp kendisini bulmasını ister. Annie Maan’ı bulmaya çalışırken havuza düşmek üzereyken Maan tutar. Annie’nin gözlerini açıp, şöyle der.

“Neden havuza düşmedin? Çünkü bana güvendin. Tıpkı Geet’in Dev’e güvenip evlendiğini gibi. Ancak Dev Geet’i ilk gece hamile bırakıp tüm altınlarının alıp kaçtı. Şimdi Geet Dev’in çocuğunu taşıyor!” (Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti) Maan Kurana

Deyince Annie ne kadar kötü bir şey yaptığını anlar. Hemen gidip Geet’den özür dilemek istese de Maan daha iyi planı olduğunu söyler. Geet ise bu sırada odasında gözleri yaşlı bir halde düşünmektedir. Arjun organizasyon evraklarının teslim etmeye geldiğini söyler. Tabi bu sırada Geet’e geçmişi unutması için güzel bir konuşma yapar.

13 Mart Cumartesi Yaralı Kalbim Özeti

Geet Arjun ile ilk görüşmeyi yapan Annie’nin yanına gider. Annei ise Geet’i alıp salona getiri. Ofis çalışanların bir kısmı erkek, bir kısmı kız tarafı olmuştur. Kısıca düğün koreografi yaparlar. Annie de “İşte biz bir aileyiz” deyip Geet’i kucaklar.

Ertesi gün Maan Geet’e mantarlı omlet hazırlar. Lakin Geet mantarı sevmediği için Maan’a omleti yediği konusunda yalan söyler. Ancak Maan Geet’in yemediğini fark eder.

Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti - Geet hastanede

Maan tüm ofis çalışanlarına aynı mantarlı omletten sipariş verince Geet yemek istemez. Maan’ın canı çok sıkılır. Büyük anne hamile olan bir annenin farlı lezzetleri kabul etmeyebileceği konusunda bilgi verince, Maan Geet’in istediği Hindistan yemeklerinden bol baharatlı yemek getirir.

Geet bu yemeği yediği sırada kusmaya çalışında, Maan Geet’i hemen doktora getirir. Geet doktor odasında ultrasonda bebeğini ilk defa görünce çok duygulanır ve Maan’a “Seni Seviyorum” der. Tam Maan da aynı şeyi söyleyecekken doktor gelir.

Geet ofise erken döner. Maan gelmeden yılbaşı için sürpriz hazırlar. Maan sürprizi çok sevse de Geet’in istediği “Seni Seviyorum” kelimelerini bilerek söylemez. Geet sinirden deliye döner. Diğer tarata Arjun, Kruna evinde düğün hazırlıkları yaparken Annie’yi kıskandırmaya çalışır. Yaralı Kalbim 39 Bölüm Özeti burada son buldu. Devamı Yaralı Kalbim 40 Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti - Geet'in abisi Birij gelir


Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij açığa çıkar


Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Geet ve Maan evlenir


Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Geet ile Maan evlenir


Yaralı Kalbim 39. Bölüm Fragmanı

13 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yarlı kalbim 39 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Lakin Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Yarali kalbim cok gozel cokkkkk tesekurler Filizjim yeni ozetleri bekleyorys

 2. masum dizisi ne kadar güzel olursa olsun saat i degişsin yarala kalbim in tekrarı verilmeli öglen saatlerinde anlam veremiyorum kanal 7 dünyanın en beceriksiz tek kanalıdır
  alay edilecek gülüç durumdalar düzgün becerikli kanal degiller umutsuz vakkalar bunlar
  kanal 7 tahammül edilmeyecek düşüncesiz bir kanal bu kanalı yönetenlerde nasıl bir akıl var bilinmez
  eski dizilerini 21 20 yapsınlar yenileri 11 30 ile 18 00 arası koysunlar kendilerinide birazcık yenilemeyi ögrenmeliler her daim gerileyemezler ama hiç ilerlemeyide düşünemiyorlar bu kadar düşüncesiz bir kanal görmedim göremem çookkk beceriksiz eksik bir kanal
  asıl hint dizilerine gelelim akşam saatinde verilmemesi şartıyla yeni diziler ve bölümleri 11 30 ile 18 00 arası
  imlie.. lshq ka rang safed.. naamkaran.. ek tha raja ek thi rani ..punar vivah… lshqbaaaz..
  Pyaar Kii Ye Ek Kahaani..Ek Boond Ishq.. Jaana Na Dil Se Door.. Laagi Tujhse Lagan..
  Kaisi Yeh Yaariaan..

 3. Yehh Jadu Hai Jinn Ka.. Tujhse Hai Raabta.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Ek Bhram – Sarvagun Sampanna.. Bepannah.. Gathbandhan
  Zindagi Ki Mehek.. Silsila Badalte Rishton Ka 2 sezon… Rishton Ka Chakravyuh.. Naagin.. Ishq Subhan Allah.. Bahu Begum
  kanal 7 nin vermesi gewreken asıl diziler bunlar 1145 ile 16 10 da gibi verilmesi gereken diziler dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu