Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 40 Bölüm Özeti 14 Mart Birij Geldi!

Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti 14 Mart Pazar. Birij düğünde yemek yapacak aşçının yerine Ranbir olarka geçecek. . Detaylar Yaralı Kalbim 40. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 40 bölüm; Geet’in telefonla konuşması ile başlar. Geet’in amacı ne olursa olsun Maan’ın da kendisine “Seni seviyorum” demesini sağlamak. Bunun farkında olan Maan ise bu kelimeleri söylemek için elinden geleni yapar.

Geet’in aklına ofiste yıl başı partisi kutlamak gelse de Maan sadece teşekkür etmekle yetinir. Geet Annie’ye telefon edip yılbaşı partisi kutladıklarını, kendisinin de gelebileceğini söyler. Bu sırada Annie de Arjun’un yanındadır. Arjun’u kıskandırmak için partiye katılacağını söyler.

Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti Başlıyor!

Annie yılbaşı partisi için süslenip odasında çıkar. Arjun Annie’nin arkasında gidip konfeti patlatıp yılbaşını birlikte geçirmeyi teklif eder. İkili salonda oturup birbirlerine karşı duygularından ufak ufak bahsederken Geet de ofis de neler yapabileceğini düşünür.

Tüm çalışanları bir araya toplayan Geet kelime oyunu oynayacaklarını söyler. Herkesi oyuna dahil ederken Maan da ofis çalışanlarına bir şeyler söyleyen Geet’in neler yaptığını merak eder. Ofis çalışanları kelime oyunu oynarken yakalar. Hepsi kum gibi dağılır. Ancak Maan hepsini geri çağırıp oyunu birlikte oynamayı teklif eder.

Tüm çalışanlar kendisine sıra geldiğinde 4 saniye içinde kelime türetemediği zaman oyunu kaybeder. Herkes sırası ile elenir. Son ikiye Maan ve Geet gelir. Geet Maan’a seni seviyorum dedirtecek kelimeleri bir bir verse de Maan hiç bir şekilde Geet’in istediği kelimeleri söylemez. Sonunda Geet yanar ve oyunu Maan kazanır. Geet bu duruma bir kat daha sinirlenir.

Ofis çıkışında Maan eve gelir. Annie ile Arjun’u samimi bir şekilde sohbet ederken görür. Ancak neler konuştuğunu duyamaz. Annie bunu fark edip hemen konuyu düğün hazırlıklarına çevirir. Maan Arjun’a geç saatte evde ne yaptığını sorar. Annie Arjun’dan önce lafa atlayıp düğün sırasında yapılacakları son bir kez üzerinden geçtiklerini söyler.

Ertesi gün büyük anne ile Maan düğün için yapılacak alış veriş için dergiden seçim yaparken büyük anne dergideki kıyafeti gösterip nasıl diye sorar. Ancak Annie’den cevap yoktur. Zira o Arjun’u düşünmektedir. Maan sert bir şekilde Annie deyinde kendine gelir. Büyük annenin gösterdiği kıyafeti beğenir. Kısaca Annie sırıl sıklam aşık olur. Lakin Arjun farklı bir plan içinde.

Yaralı Kalbim 40 Bölüm Özeti

Geet bir türlü Maan’a “Seni Seviyorum” dedirtemediği için kendi kendini yer. Maan ise Geet’e harika bir sürpriz hazırlar. Bu sırada Arjun Annie’nin odasına gidip ona yılbaşı kutlaması için onun odasını süsler. Annie odasında geldiğinde, çam ağacı ile süslenmiş olduğunu görünce şaşırır.

Arjun Annie’nin arkasında gelip ona sarılır. Bu sırada Maan odanın önünden geçerken Annie ile konuşmak ister. Elbette içeride Arjun olduğu için kapıyı açamaz. Maan defalarca kapıyı çalar. Sonunda Annie Arjun’un istediği gece vakti yanına gelme şartına karşılık Arjun Annie’nin elini bırakır. Maan neden kapıyı açmadığını sorar. Annie de müzik dinlediğini söyleyip olayı geçiştirir.

Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti - Geet'in abisi Birij gelir
Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti kapak resmi

Geet Allah’a dua eder. Duası kabul olur ve kar yağmaya başlar. Geeti bunu Maan’a göstermek için elinden tutup dışarı çıkartır. Dışarıda kar yağdığını söyler. Maan bu sırada Geet’in beklemediği bir anda “Seni seviyorum” der. Geet buna çok sevinirken kar olayının gerçek olmadığını tamamen suni kar olduğunu öğrenince morali bozulur.

Akşam söz verdiği gibi Annie Arjun’un olduğu yere gider. Arjun Annie’ye sürprizi olduğunu söyleyip gözlerini bağlar. Annie’yi gözleri bağlı bir şekilde çatıya çıkartıp oradan atıp atmamak arasında kalır.

Arjun son anda Annie’nin yönünü değiştirip gözlerini açar ve her tarafın ışıklarla kaplı olduğunu gören Annie kendisine teklif etmek için mi çağırdığını sorar. Arjun ise böyle bir şey düşünmediğini ama teklif ederse düşüneceğini söyleyip Annie’yi sinir eder.

Yaralı Kalbim 14 Mart Pazar Özeti

14 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 14 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Geet’in cezaevindeki abisi kefalet ile serbest kalır. Cezaevi çıkışında Geet’i bulup öldüreceğine dair yemin eder. Geet’in abisi çok geçmeden Geet’in nerede olduğunu öğrenir. Düğün hazırlıkları yaptığını da öğrenir öğrenmez düğünde ki aşçıyı öldürüp yerine geçer.

Yaralı kalbim 40 bölüm özeti - Birij gelir

Yemek masasında Maan yine aynı şakaları yapar. Geet’in elini tutup tek eli ile yemek yemesini ister. Büyük anne de neden tek eli ile yemek yediğini sorunca Geet de dayanamaz ve Maan’ın elini havaya kaldırıp kendi elini Maan tuttuğu için yiyemediğini söyleyince Maan utanıp Geet’e sinir olur. Düğüne kadar Geet ile ilgilenmeyeceğini söyler

Geet ise Maan’ı üzdüğü için onun dikkatini çekecek davranışlar içine girse de Maan sanki taştan yapılmış gibi Geet ile ilgilenmez.

Arjun seçtiği aşçıyı büyük anne ile tanıştır. Aşçı kendisini Ranbir olarak tanıştırır. Büyük anne, el lezzetini denemek hem de evdekilerin damak tadını öğrenmesi içi konakta kalmasını ister. Birij ilk fırsatta Geet’i öldürmek için plan yapar.

Gece gizlice Geet’in odasına gider. Geet içeride biri olduğunu anlayıp korkar. Tam kapıdan çıkıp kaçacağı sırada Maan ile karşılaşır. Maan’a sarılıp hiç bir yere gitmesini istemez. Birij ise ikisini birden öldürmek için bıçağını kaldırır.

Devamı Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij açığa çıkar


Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Geet ve Maan evlenir


Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Geet ile Maan evlenir


Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - Annie gerçekleri öğrenir


Yaralı Kalbim 40. Bölüm Fragmanı

14 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yarlı kalbim 40 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 40. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Lakin Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu