Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 41 Bölüm Özeti 15 Mart Ya Bebek Ya Geet!

Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti 15 Mart Pazartesi. Birij Geet’i öldürmek için hamle yapacak. Doktor ya Geet ya bebek diyecek. Detaylar Yaralı Kalbim 41. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 41 bölüm; Geet ile Maan’ın sarılması ile başlar. Maan neden korktuğunu sorar. Geet de bir gölge dördğünü söyler. Maan evin içini ararken, Birij diğer taraftan kaçar. Kaçarken Maan pencerenin kenarında ki gölgeyi görür. Hemen pencereye doğru gitse de Birij çoktan uzaklaşır. Lakin Maan birisinin kaçtığını karanlıkta da olsa görür. Tabi kim olduğunu bilmese de Geet’in tehlikede olduğunu anlar.

Geet neden bu kadar endişeli olduğunu sorunca Maan gölge gördüğünü söyler. Geet ise yorgunluktan zihninin oyun edebileceğini, ışıklar açıkken korkmadığını söyler. Maan ne olursa olsun müstakbel nişanlısının orada bırakmak istemez. Lakin Geet evlenmeden vilyaya girip orada yaşamanın uygun olmadığını, o eve gelinliği ile gireceğini söyler.

Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti Başlıyor!

Maan Geet’e çaktırmadan evde kim ve ne amaçla Geet’in odasına girdiğini öğrenmek için Geet’in odasının olduğu her yere kamera takar. Birij bunu fark edince sinir olsa da Geet’i öldürmesine engel olmayacağını söyler.

Annie ofise gidip düğün hazırlıkları hakkında Arjun’u beklerken, Taşha herkese tatlı ikram ettiğini görünce şaşırır. Nedenini sorunca Arjıun ile birlikte il dışına çıkacaklarını söyleyince sinir olur. Arjun geldiğinde kendi partisi için organizasyon yapmasını ister. Arjun hemen Tasha ile birlikte dışarı çıkacaklarını öğrendiği için kendi partisini düzenlemek için bahane uydurduğunu söyler. Annie de başka bir bayanla yan yana geldiğinde nefes alamayacak gibi olduğunu söyler. Arjun planın ilk parçası olan Annie’yi kendisine sırıl sıklam aşık etme olayının ilk adımı gerçekleşmiş olur.

Naintara’ya verdiği sözü tutacak olan Arjun ailenin içine girmeyi başardı. Birij ise odasında Geet’i kameralara takılmadan nasıl öldürebileceğini planlamaya çalışsa da her şekilde kameralara takıldığını fark eder. Bu sırada Arjun Annie için ofis de parti verileceğini, parti de yemek yapmasını ister. Birij ilk başta gelmek istemez. Arjun da düğün yemeğini yapmasına izin vermeyeceğini söyleyince, Birij ofise geleceğini söyler. Sonradan aklına Geet de ofis çalışanı olduğunu ve orada kameraların olmadığı aklına gelir. Geet’i evde değil ofis de öldürmek için eline iyi bir fırsat geçtiğini düşünür.

Yaralı Kalbim 41 Bölüm Özeti

Geet’in odasında ki gölgenin peşine düşen Maan her an Geet’in yanında olmak için bahaneler uydurur. Bu durum Geet’in de dikkatini çekip nedenini sorar. Ancak Maan her şeyi halledene kadar Geet’i korkutmak istemez.

Maan normal de toplantısı olduğu için ofise gelmemesi gereken bir saatte gelir. Ofis içinde süslemeleri gören Maan şaşkınlığını gizleyemez. Annie 1 Ocak da yıl başı kutlamaları için Arjun’dan yardım istediğini söylese de Maan yıl başı 31 Aralık gecesinde kutlandığını söyleyip bunun altında bir şeyler aramaya çalışır.

Birij ofise geldiğinde Annie ile Arjun’u çok samimi bir halde bulur. Hemen ikili toparlanır. Birij menü listesini hazırladığını söyler. Ofis için de Arjun köşe bir noktaya geçip Naintara ile konuşur. Dediklerini yaptığını ama Kurana ailesinden kimsenin kötü olmadığını söyler.

Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti - Geet ölümden döner

Naintara ise telefonun diğer ucunda Arjun’u yine kandırmayı başarır. Bu sırada Maan merdivenlerden inerken Naintara ile Arjun’un konuşmalarının bir kısmını duyar. Geet’in odasına gelen kişi ile %100 bağlantılı olduğunu düşünür.

Ofisin içinde sadece Arjun’u duyabileceği bir ses tonu ile Geet’in alış veriş merkezine yalnız gelmesini ister. Bu sırada Arjun’un yanında Birij olduğu için Geet’i tam öldürme fırsatı olarka düşünür. Birij alış veriş merkezine gelse de Arjun da başka bir işi için alış veriş merkezine gelir. Maan Arjun’u takip etmeye başlar.

Arjun kendi ofisene gitmek için alış veriş merkezinin yakınlarına gelmesi Maan’ı şüphelendirir. Onu sonuna kadar takip etse de Arjun kendi ofise geçip toplantıya katılır. Bu sırada Birij Maan’ı fark edip saklanır.

Birij eve gelip Geet’i elektrik akımı ile öldürmek için mikro dalga fırına kısa devre yaptıracak şekilde ayarlama yapar. Geet çorba ısıtmak için mikro dalga fırını açacağı sırada çorbanın kokusundan rahatsız olur. Çorba içmekten vaz geçip odasına gider. Maan yolda rahip ile karşılaşır. Dini inancı olmamasına rağmen rahibin sözleri Maan’ı etkiler. Rahip ona bileklik hediye edip sevdiğine takmasına ister.

Maan bilekliği Geet’e getirse de Geet Maan’ın dua etmediği sürece takmayacağını söyler. Maan bunun üzerine tapınağa gidip dua ederken Birij de yine gizlice Geet’in odasına gider. Geet banyoya girdiğinde Birij kapıyı kilitleyip, banyoya 75 derece sıcaklıkta buhar verir. Geet buharın içinde boğulmaya başlar.

Yaralı Kalbim 15 Mart Pazartesi Özeti

15 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 15 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Maan Geet’in odasına gelir. Lakin Geet’i bulamaz. Geet bu esnada banyodaki vazoyu yere düşürünce Mana banyoya gider. Geet’i yerde hareketsiz halde bulunca hemen onu oradan çıkartıp doktora götürür. Doktor Geet ile bebek arasında seçim yapmalarını ister.

Yaralı Kalbim 41. bölüm özeti - Geet Hastanede

Doktor hemen Geet’i yoğun bakım odasına gelir. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra Mana’a gelip şöyle der.

“İhtimal dahilinde bebek ile anneyi aynı anda kurtaramayabiliriz. O zaman hangisini kurtarmak için çabalayalım?” (Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti) Doktor

Maan bu soru karşısında şok olur. Önce gidip tapınağa dua eder. Daha sonra doktorun yanına gidip Geet’i kurtarmasını ister. Doktor bir kaç saat sonra her ikisinin de kurtulduğunu haber verince Maan’ın yüzünde güller açar.

Bu arada evde nişan hazırlıkları başlar. Maan evi koruyan güvenlik şirketini arayıp fazla personel talep eder. Birij Geet’in yeniden kurtulduğunu ama eline bir kez daha fırsat geçtiğinde işini bitireceğini söyler.

Devamı Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij açığa çıkar


Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Geet ve Maan evlenir


Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Geet ile Maan evlenir


Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - Annie gerçekleri öğrenir


Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti - Arjun Tehdit eder


Yaralı Kalbim 41. Bölüm Fragmanı

15 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yarlı kalbim 41 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 41. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu