Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 42 Bölüm Özeti 16 Mart Maan ile Geet Nişanlanır

Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti 16 Mart Salı. Ranbir’in gerçek kimliği ortaya çıkacak. Man Arjun’u suçlayacak.. Detaylar Yaralı Kalbim 42. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 42 bölüm; Nişan hazırlıkları ile birlikte başlar. Ofis çalışılanları nişanda Geet ile Maan’ın hikayesini senaryolaştırdıklarını, Maan izin verirse bu oyunu yapacakları söyler. Maan’ın aklı başka bir yerde olduğu için buna izin verir.

Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti Başlıyor!

Ofis çalışanlarında kimin Geet kimin Maan olacağı belirlenir. Annie Geet olmaya karar verince, Arjun da Maan olmak istediğini söyler. Nişan öncesi tiyatro ve dans gösterisi birlikte başlar. Arjun ile Annie herkesin içinde ilk defa yan yana durup dans etmenin rahatlığı ile Geet ve Maan’ın hikayesini harika anlatırlar.

Yaralı Kalbim 42 Bölüm Özeti

Tiyatro gösterisi sonrasında dans gösterisi başlar. Annie elini Arjun’a uzatsa da Arjun Tasha ile dans eder. Annie de ofis çalışanlarından Romeo ile dans eder. Annie bir tarafta kıskanır. Arjun ise diğer tarafta kıskanır. İkisi sonuna birbirleri ile dans ederler.

Tüm bu gösterileri Geet ve Maan izler. Maan daha fazla dayanamayıp odasına gider. Geet de hemen arkasında çıkar. Yol da büyük anne ile karşılaşır. Geet büyük anneye Maan’ın bir şey sakladığını ama defalarca sormasına rağmen söylemediğini, gün boyu da morali bozuk olduğunu söyler. Büyük anne gerçeği bildiği ama Maan’a sorması gerektiğini söyler.

Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij açığa çıkar

Geet Maan’ın odasına gidip daha önce söz verdiğini, bu sözünü tutup gerçeği söylemesini isteyince, Maan ağlayarak doktorun “Ya bebek! Ya anne!” diye sorduğunda anneyi seçtiğini bebeği ölüme terk ettiği için suçluluk duygusu hissettiğini söyler.

Geet yanlış bir şey yapmadığını, halen hem anne olarak kendisi hem de bebeğinin hayata olduğunu, doğru olanı yaptığını söyler. Maan da nişan da artık somurtmadan eğleneceği konusunda Geet’e söz verip ikili birbirine sarılır.

Yaralı Kalbim 16 Mart Salı Özeti

16 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 16 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Nişan sonrasında erkekler sürpriz parti için başka bir adrese giderken kızlarda evde kendi aralarında eğlenip dans ederler. Birij tam fırsatı deyip kızların yanına aparatif bir şeyler getirdiğini söyleyip yanlarına girmeye çalışsa da özel güvenlik buna müsade etmez. Bu sırada kızlar da erkeklerin partisini merak ederler. Büyük anne partinin adresini bildiğini söyleyince hep birlikte oraya giderler.

Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij Geet'i öldürmek ister

Maan başka kızlarla dans ederken Geet gelir. Geet elbette Maan’ı o halde görünce kıskanır. Maan ise dansçı kızların kendisini yanına çektiğini, kendisi istemediğini söyler. Geet ile Maan kendi aralarında ufak tartışmadan sonra Maan Brij’in hapisten çıktığını, hatta Master şefi de öldürdüğünü öğrenir öğrenmez hemen eve gider. Evde her yeri arasa da bulamaz.

Arjun ile Annie de romantik anların sonunda Annie Arjun’a sevdiğini söyler. Lakin Arjun Annie’ye sevmediğini söyleyip Annie’yi şok eder. Naintara ise planın ilk aşaması başarılı olduğunu uzaktan Annie ile Arjun’u izleyip kendi kendisine söylenir.

Devamı Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Geet ve Maan evlenir


Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Geet ile Maan evlenir


Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - Annie gerçekleri öğrenir


Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti - Arjun Tehdit eder


Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti - Annie'nin planı


Yaralı Kalbim 42. Bölüm Fragmanı

16 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 42. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu