Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 43 Bölüm Özeti 17 Mart Düğün Günü Faciası

Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti 17 Mart Çarşamba. Naintara ve Brij Geet’i düğün günü öldürmek isteyecek. Detaylar Yaralı Kalbim 43. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 43 bölüm; düğün hazırlıklarının yapılması ile başlar. Annie büyük annesine harika bir düğün olacağından bahsederken Annie’nin aklı Arjun’dadır. Arjun ise odasına gelip düğün öncesinde kafasını toplamaya gelir. Ancak odasında kardeşi Naintara’yı görünce şaşırır.

Naintara Annie’nin aşk itirafını duyduğunu, Kurana ailesini buradan vuracaklarını söylese de Arjun masum bir kızı planlarına alet etmeyeceğini söyleyip odadan ayrılır. Naintara kardeşi Arjun’un da Annie’yi sevdiğini, anlasa da buna müsade etmeyeceğini kendi, kendine söyler.

Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti Başlıyor!

Düğün öncesinde kız tarafında “hali töreni” öncesinde Maan Geet’in odasına gizlice girip yüzüne zerdeçal sürer. İkili kısa bir süre romantik anlar yaşar. Erkek tarafında ve kız tarafında aynı anda hali töreni başlar.

Gelin ve damadın yüzüne zerdeçal sürüldükten sonra Geet odasına gidip bir sonraki ritüel için hazırlandığı sırada Naintara telefona arayıp tehdit eder. Damadın olmadığı bir düğünde evlenemeyeceğini söyletince Geet korkudan ne yapacağını bilemez. Bu sırada Naintara çantasından silahını çıkartır.

Yaralı Kalbim 43 Bölüm Özeti

Naintara beş dakika içinde evin içinde ki söylediği yere gelmesini, aksi takdir de Maan’ı öldüreceğini söyleyince Geet koşarak Naintara’nın dediği yere gider. Bu sırada Romeo ile Adi dış işlerindeki tanıdıklarından haber geldiğini, Naintara sabah Delhi’ye geldiğini haber eder.

Maan Geet’i telefonla arasa da ulamaz. Evin her tarafında Geet’i aramaya başlar. Arjun de aşkını yaşamaya, Annie ile aşk yaşamaya karar verir. Bir gün önce parmağına Annie tarafından taktığı yüzüğü yeniden Annie tarafında takmasını ister. Annie buna çok sevinir. Bu sırada Romeo Naintara’nın evde olabileceğini haber edince, Arjun da evin içinde aramalara başlar.

Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Geet ve Maan evlenir

Geet Naintara ile buluşur. Lakin Naintara Geet’e silah doğrultup öldürmeye çalışır. Tam silahı ateşleyeceği sırada Man gelip Naintara’yı tekler. Nantara balkondan korkuluklarına tutunur. Geet ve Mana onu kurtarmak isterken Naintara düşmek için elinden geleni yapar. Sonunda Naintara yere düşer. Bu sırada Arjun Naintatra’nın yere düştüğünü görür. Maan’ın bilerek onu düşürdüğünü düşünür.

Naintara hemen hastaneye kaldırılır. Annie, Geet ve Maan hastaneye gidip Arjun’un yanında olduklarını söyler. Doktor Naintara’nın komaya girdiğini haber edince, Arjun intikam almak için gerekirse Annier’nin saf ve masum aşkını kullanacağını söyleyip yemin eder.

Geet düğün öncesinde Naintara’nın düşmesinden dolayı düğünü ertelemek istese de büyük anne Naintara’nın istediğini yapmamasını, asıl amacı düğünü iptal etmek olduğunu söyleyince düğün hazırlıkları kaldığı yerden devam eder. Kızlar düğün öncesinde gelini hazırlamak için kuaföre giderler. Pinky ve Tasha ve Annie Geet’in yanında kuaföre gitse de Annie çaktırmadan hastaneye gidip Arjun’u görmeye gider.

Tasha ile Pinky Annie ayrılmadan önce Geet’i Annie’nin getirmesi konusunda anlaştıkları için Geet hazırlanırken Pinky ile Tasha eve gelir. Geet gelinliğini giyip hazırlandığın da yanında kimsenin olmadığını anlar.

Görevliler tüm yolların kapattığını, bakanın yoldan geçeceği için hiç bir yere gidemeyeceğini söyler. Maan da Annie’yi arayıp Geet’i getirmesini ister. Bu sırada konuşmaları Arjun duyar. Annie alış veriş merkezinde düğün için gereken malzemeleri almaya gittiği yönünde yalan söyler.

Maan hemen Geet’in yanına gidip telefonu vermesini ister. Arjun ise Annie telefonu kapattıktan sonra yanında kalmasını çok yalnız hissettiğini söyler. Aslın da amacı Geet’i orada yalnız bırakıp Naintara’nın amacına hizmet etmektir.

Yaralı Kalbim 17 Mart Çarşamba Özeti

17 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 17 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Maan Geet’in gelemeyeceğini anlayınca orada bulunan atı alıp Geet’i kuaförden alır. Sonra düğüne yetiştirmeyi başarır. Bu arada Geet’e bluetooth kulaklık verip her an yanında olacağını, çelenk törenine kadar yanına olmasa da sesini her an duyacağını söyler.

Geet odasında erkek tarafının gelmesini beklerken gürültüden her ikisi de birini duyamaz. Tam da bu sırada Geet’in abisi Brij içeri girer. Geet karşısına da Briji görünce şok olur. Brij Geet’in boğazını sıkmaya başlar. Geet nefes almak istese de Birj müsade etmez. Tam o sırada eline geçirdiği eşyayı Brij’in kafasına vurup “Maan” diye bağırır.

Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti - Brij yakalanır

Maan ise bluetooth kulaklıktan gelen ses üzerine Geet’in yanına koşar. Tabi Maan ile birlikte tüm misafirler de Maan’ı takip eder. Maan geldiğinde Brij Gee’in yakmak üzereyken buna engel olur. Misafirlerin içinde Brij’i döver.

Annie ve Arjun ise düğün sonuna anca yetişir. Büyük anne neden geç geldiğini sorar. Arjun düğün için son bir hazırlık için hastaneye geldiğini, bu sırada trafikte kaldığını söyleyip Annie’yi kurtarır. Artık Arjun da Annie’ye karşı rol yapmaya başladı. Lakin Annie’nin duyguları Arjuna’a karşı tamamen gerçek.

Devamı Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Geet ile Maan evlenir


Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - Annie gerçekleri öğrenir


Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti - Arjun Tehdit eder


Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti - Annie'nin planı


Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti - Geet Dev ile Karşılaşır


Yaralı Kalbim 43. bölüm Fragmanı

17 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yaralı Kalbim 43 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 43. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu