Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 44 Bölüm Özeti 18 Mart Maan İle Geet Evlenir!

Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti 18 Mart Perşembe. Maan ve Geet evlenecek. Arjun Annie’yi kandıracak. Detaylar Yaralı Kalbim 44. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 44 bölüm; Geet’in odasında doktor tarafında kontrol edilmesi ile başlar. Brij gittikten sonra Geet fenalaşıp bayıldığı için eve doktor gelir. Doktor muayene ettikten sonra Maan ile özel olarak görüşür. Geet asla strese girmemesi gerektiğini, durumu her geçen gün kötüye gittiğini, bir kaç gün içinde ya anne yada bebeğin hayatı tehlikeye gireceğini söyler. Tam da bu sırada Maan’ın aklına Geet’in söylediği “Bir daha bebeğim ile benim aramda kalırsan bebeğimi seç” sözleri gelir.

Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti Başlıyor!

Geet kendisine geldikten sonra düğüne hazır olduğunu söyler. Alt katta misafirler bir bir gelir. Geet’in gözleri ise anne ve babasındadır. Ailesinin olmadığını Maan ile paylaşıp hüzünlenir. Ancak Maan’ın da elinden bir şey gelmediği için sadece derdini paylaşmak istese de Maan bu sözlerden kendisine görev çıkarır.

Arjun Naintara’nın planını uygular. Düğün sırasında odaların birini süsleyip gizlice Annie’yi çağırır. Annie ilk başta karanlıktan korksa da Arjun ışıkları açınca Annie çok şaşırır. Arjun hemen burada evlenmek istediğini söyler. Annie de bunun kabul eder. İkili çelenk takma töreninden sonra birlikte olurlar. Arjun planın ilk aşamasını ve en önemli aşamasını yapmıştır. Lakin Annie henüz kandırıldığının farkında bile değil.

Yaralı Kalbim 44 Bölüm Özeti

Düğün devam ederken Maan ve Geet nefes almak için dışarı çıkarlar. Ancak büyük anne hemen arkalarından Romeo’yu gönderip hediye töreni yapılacağını haber verir. Maan ve Geet yeniden düğün salonuna gelip takı ve hediye töreni yapılır. Geet’in gözleri hala anne ve babasındandır.

Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Geet ile Maan evlenir

Din görevlisi Maan ve Geet’in nikahını kıymak için yerine geçer. Okunması gereken dini sözlerden sonra kız tarafını sorar. Bu sırada salon buz gibi olur. Geet’in morali çok bozulur. Büyük anne kız tarafının yapacakları ritüelleri kendisinin yapacağını söyleyip Geet’in yanına geldiğinde gerilerden bir ses gelir “Durun” der. Herkes sesin geldiği yere bakar. Geet karşısında dedesi Dragee’yi, görünce şok olur. Düğünü bitirmeye, kendisini buradan götürmeye geldiğini düşünür.

Dragee düğünü mahvetmeye gelmediğini, Geet’e yaptıklarından pişman olduğu için özür dilemeye ve kız tarafının yapması gereken ritüelleri yapmaya geldiğini söyler. Geet dedesinin sözlerinden sonra oldukça şaşırır. Dragee buraya Maan’ın ısrarlı daveti ile geldiğini, o olmasaydı gelmeye yüzünün olmadığını söyleyince, Geet bir kez daha Maan’a aşık olur.

Yaralı Kalbim 18 Mart Perşembe Özeti

18 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 18 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Maan ile Geet’in nikahları kıyılır. Arjun ablası Naintara’nın yanına, hastaneye gidip planını uyguladığını, artık Annie kendisinden başkası ile evlenemeyeceğini, bu duruma Maan bile bir şey yapamayacağını söyleyip Naintara’nın yanında Maan’ı ömür boyu üzecek, Annie’nin ise ömür boyu ağlamasına neden olacağını konusunda yemin eder.

Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti - Dragee düğüne gelir

Düğün sonrasında gelin ve damat elma yeme yarışması yapar. Sallanan elmayı ilk ısıran ilişkide söz sahibi olma konusunda genel inanış olduğu için Geet bu oyuna çok inanır. Maan ısırma imkanı olduğu halde hamle yapmaz ve yarışı Geet kazanır. Büyük anne Geet’e evin anahtarını, aynı zamanda sorumluluklarını devreder.

Devamı Yaralı Kalbim 45 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - Annie gerçekleri öğrenir


Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti - Arjun Tehdit eder


Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti - Annie'nin planı


Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti - Geet Dev ile Karşılaşır


Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti - Maan kaza yapar


Yaralı Kalbim 44. bölüm Fragmanı

18 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarı kısımda Yaralı Kalbim 44 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 44. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. Filiz Masum icin giriyorum ben sadece kac gundur yok artik yazmayacaksaniz duyururmusunuz lutfan gunde bin kez giriyorum gerekden bir aciklama yaparmisiniz artik yokmu

    1. final yapana kadar yazacağım. çok önde götürdüğümüz için bir gün ara verdim. Şimdi yazıyorum.

    2. Okoyorum cokkkk tesekurler Filizcim kadinlar guni kutly olsun 🌷🌹🌼🌷🌷🌷🌷🌷🌼🌼🌹🌹 masum ozetinide okoyorym Yarali kalbimin ozetinide okoyorys lutfen yazmagyna cokkkkkkk tesekur

  2. Hayir okuyoruz.Yarali kalbim cok guzel bir dizi.insanin kalbini isitiyor Maan ve Geetin aski❤

    1. Çok güzel bir dizi yarali kalbim hepisini heycanla okuyorum 45 bölümüni heycanla bekliyorum saol Filizcim 🌷🌷🌷

  3. Ozetler icin tesekkur ederim turkiye ile aramizda 2 saat fark etdigi icin bazen diziyi kaciriyorum ozelliklede cumartesi pazar gunleri dizi gece saat 01: 20 de gostermeye basliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu