Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 45 Bölüm Özeti 19 Mart Naintara’nın İntikamı

Yaralı Kalbim 45 bölüm özeti 19 Mart Cuma. Arjun Annie’ye Naintara’nın intikamını almak için kendisine yaklaştığını açıklayacak. Detaylar Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 45 bölüm; Erkek tarafın Maan’ın Geet’in odasının önüne Geetirmesi ile başlar. Geet’in arkadaşları kapının önünde durup para ister. Pinky Adi’nin çek defterini çaldıklarını, bu defteri imzalamasını ister. Maan defteri de imzaladıktan sonra Geet’in odasına gider.

Maan ve Geet birbirine yakınlaşmak istese de Maan birden tavrı değişir ve Geet’e soğuk davranır. Uykusunun geldiğini söyleyip yatar. Geet Maan’ın yaptıklarına anlam veremez. Ertesi gün Maan Geet kalkmadan hazırlanıp üzerini giyinir. Geet’in aklında dünkü Maan’ın soğuk tavırları vardır. Lakin açık açık da soramaz.

Yaralı Kalbim 45 bölüm özeti Başlıyor!

Maan kahvaltı yapmak için aşağıya gider. Geet ise Maan’ın sevdiği Avrupai yemeklerden yapsa da tadını tutturamaz. Maan güzel olduğunu söylese de tavırları çok ama çok kötü olduğunu söylemektedir. Maan acil işi olduğunu bahane edip evden ayrılır.

Maan çıktıktan sonra Annie de Arjun’un görmeye Arjun’un ofisine gider. Arjun Annie’ye ofise doğru geldiğini görünce tüm çalışanlarına ofiste olmadığını iki gün gelmeyeceğini söylettirir. Annie Arjun’un iki gün gelmeyeceğini her ne kadar çalışanlardan duysa da iki çalışan Arjun’un sevdiği kıza yüzük takmak için sipariş ettiği yüzüklerin geldiğini söyler. Bu konuşmaları da Annie duyar. Annie Arjun’un kendisine sürpriz hazırlığında olduğunu düşünür.

Annie ofis çıkışında Maan ile karşılaşır. Maan Annie’ye burada ne yaptığını sorar. Annie de düğün organizasyon ücretini ödemek için Arjun’un yanına geldiğini söyler. Bu yalan Maan’ı ikna etse de Maan Annie’ye açıkça Arjun’dan uzak durmasını ister.

Yaralı Kalbim 45 Bölüm Özeti

Maan ofis de Geet’i düşünür. Büyük anne Maan’ı arayıp ilk günden işe gitmesine kızar. Lakin Maan çok önemli toplantısı olduğunu söyler. Büyük anne akşama erken gelmesini ister. Sonrasında Geet arayıp akşam ki soğuk tavırlarını bugün görmek istemediğini söyleyince Maan ne yapacağını bilemez. Telefonun diğer ucunda panik olur.

Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - Annie gerçekleri öğrenir

Akşam eve geldiğinde Maan yine Geet’e karşı soğuk davranır. Geet ise ertesi gün sabah Maan’ı banyoya çağırır. Maan banyoya geldiğinde Geet Maan’ı sıkıştırıp kendisinden neden uzaklaştığını sorar. Maan cevap vermek istemez. Bu sırada Annie ve büyük anne Maan’ın odasına gelir. Yeni evli çiftleri banyoda bulunca büyük anne gülüp odadan çıkarken Maan ve Geet banyoda düştüğü durumdan dolayı çok utanır.

Banyodan çıkan Geet neden evlendikten sonra kendisinden uzak kaldığını bir kez daha sorar. Maan da bu durumdan rahatsız olmadığını lüks bir hayat verdiğini, sorduğu sorularda cevap vermek istediğini söyleyip evden çıkar. Geet Maan’ın iş yerinde arar. Lakin Maan’a ulaşamaz. Büyük anne Maan’ın iki günlük iş gezisine gittiğini haber verince morali bozulur.

Yaralı Kalbim 19 Mart Cuma Özeti

19 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 19 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Annie Arjun’un iş yerine gider. Arjun orada yalandan uydurdu sevgilisine yüzük takarken Annie yakalar. Arjun da sevgilisi olduğunu söyleyince Annie yıkılır. Annie eve geldiğinde Arjun’un yaptıklarını düşünür. Bir gün sora yeniden Arjun’u yanına gidip neden bunları yaptığını sorunca Arjun Naintara’nın intikamını almak için yaptığını söyler. Annie ağlayarak Arjun’un yanında ayrılır.

Yaralı Kalbim 45. bölüm özeti - (Masum 19 Mart Cuma Özeti) Resmi

Annie yaşadığı şoku etkisi ile bayılır. Hemen hastaneye kaldırılır. Geet de hastaneye gider. Kadın doğum uzmanı Geet’i görünce ayağa kalkmamasının ve strese girmemesini söyleyince Geet doktora biliyor numarası yapıp daha fazla detay vermesin isteyince doktor Maan’a bebeğin ve Geet’in sağlığı için cinsel ilişkiden kaçınmasını istediğini söyler.

Geet doktorun yanında Maan’ın neden kendisine soğuk davranıldığını anlar. Devamı Yaralı Kalbim 46 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 45 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti - Arjun Tehdit eder


Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti - Annie'nin planı


Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti - Geet Dev ile Karşılaşır


Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti - Maan kaza yapar


Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti - Maan Dev'i bulur


Yaralı Kalbim 45. Bölüm Fragmanı

19 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 45 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 45. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. neden yeni bölüm vermiyorsunuz en günde 4 kere giriyorum ama 46 . bölüm yok lütfen yayınlarmisinz

    1. yorum yazarken mail adresi yazmanıza gerek yok. bu sebeple yorumlarınız anında yayınlanmıyor. Normal olarka yazarsanız sıkıntı olmayacaktır.
     Bugün 46 ve 47. bölümlerini akşam 8 den sonra yayınlayacağım.

 2. Yarali kalbim dizisini cok sevdim . Maan ve geet bir birine cok yakisiyor. Umarin sonu masum gibi uzamaz

 3. Ebet cok bekleyorym yeni bolimi tesekurler Filizcim merhabalar arkadaslar

 4. Filizcim merhaba lütfen yarali kalbim 46 bölüm fragmanini yayinlarmisiniz maanla geeti çok seviyorum çok yakişyorlar 🌹🌹🌹🌹sadece ikisi icin izliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu