Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 46 Bölüm Özeti 20 Mart Söylemezsen Söylerim!

Yaralı Kalbim 46 bölüm özeti 20 Mart Cumartesi. Arjun Annie’ye tecavüz ettiğini Maan’a söylemesini, söylemediği takdirde Maan’a kendisinin söyleyeceği konusunda tehdit eder.  Detaylar Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 46 bölüm; Geet’in Maan hakkında yanlış düşündüğünü anlaması ile başlar. Geet Maan’ın kendisini sevmediğini düşündüğü için kendisinden uzak kaldığını düşünse de aslında tamamen kendisi ve bebeği için yaklaşmadığını anlayınca, Maan hakkında yanlış düşündüğünü anlar. Bu sırada yanına büyük anne gelir. Maan ile konuşup konuşmadığını sorar. Büyük anne konuşmadığını söyler.

Yaralı Kalbim 46 bölüm özeti Başlıyor!

Annie hastane odasında Arjun’un söylediklerini düşünürken Arjun’dan gelen çiçekle Arjun’un şaka yaptığının düşünür. Bu sırada içer Arjun gelir. “Seni sevmiyorum” dediği anların şaka olduğunu kendi kafasında yorumlayıp Arjun’a sarılır. Arjun ise herşeyin gerçek olduğunu onu sevmediğini, sadece intikam için yaptığını söyler.

Annie bir kez daha yıkılır. Arjun bu durumu Maan’a söyleyip söylemediğini sorar. Annie söylemediğini, söylemeyi de düşünmediğini dile getirir. Arjun ise intikamın tamamlanması için Maan’ın bunun öğrenmesi gerektiğini, o zaman ödeşeceklerini söyler. Annie’nin gözleri dolar. Bu sırada büyük anne gelir. Büyük anne düğün organizatörünü karşısında görünce şaşırır. Arjun Annie’nin kaza geçirdiğini, bu sebeple geçmiş olsun demeye geldiğini söyler.

Annie Arjun’un gözlerine baktığında kendisini sevdiğini biliyor. Ancak Arjun intikam peşinde koştuğu için onu tanıyamadığını düşünür. Geet Annie’nin bir şeyler sakladığını yada bir şeylere üzüldüğünü düşünüp yanına gider. Ancak Annie Arjun’un kendisine intikam için tecavüz ettiğini söyleyemez.

Maan eve gelir. Geet eve geldiğini bilmeden onun eve geldiğini hisseder kapıya çıktığında Mana’ı görüp arkasından koşar. İkili kısa bir süre romantik bakışmalardan sonra büyük anne gelir. Hep birlikte salona geçerler. Maan Annie’nin yaralandığını görünce büyük annesine neden haber vermediğini sorgular. Büyük anne de önemli bir şey olmadığının söyleyip durumu idare eder.

Yaralı Kalbim 46 Bölüm Özeti

Maan ve Geet odalarına giderken Arjun da Annie’yi arayıp tehdit eder. “Ya sen söyle yada ben oraya gelip tecavüz ettiğimiz söyleyeceğim” diyerek Annie’yi sıkıştırır. Annie ne yapacağını bilemez. Bir tarafta sinirli abisi diğer tarafta sevdiği adamın intikam uğruna yaptıkları Annie’nin kalbini paramparça eder.

Geet ile Maan’ın kabul töreni için yine organizatör ile anlaşması konu gündeme gelir. Maan Arjun ile çalışmayacağını başka birini tutacağını söyler. Annie de bunu destekler. Lakin büyük anne ve Geet’in isteği ile Arjun’un yapması kararlaştırılır. Annie’nin aklında telefonda Arjun “Sana büyük bir sürprizim var” dediği o anlar da neyi kastettiğini düşünmektedir.

Arjun büyük sürprizini Annie’ye söyler. Kabul töreni öncesinde aralarında geçen olayı Mana’a söyleyeceğini bildirince Annie şok olur. Yapmaması için yalvarır. Arjun bir şartla söylemyeceğini, kendisinin gidip söylemesi halinde sessiz kalacağını söyler.

Yaralı Kalbim 46. bölüm özeti - Arjun Tehdit eder

Büyük anne Annie’nin odasında devamlı olarak morali bozuk bir şekilde oturduğunu görünce nedenini sorar. Annie sınavlarının yaklaştığını bahane eder. Büyük anne içinden Annie’nin yalanlarına inanmadığını, kabul töreni sonrasında Maan’a söyleyeceğini düşünür.

Arjun kabul töreninin bahane edip sık sık Annie ile evde konuşur. Bugün son gün olduğunu Maan’a söylemediği takdir de kendisinin gidip tecavüz ettiğini söyleyeceğini söyler. Bu sırada oradan Maan’ın geçtiğini gören Arjun Maan’ı yanına çağırıp Annie’nin bir şey söylemek istediğini dile getirir. Annie tecavüz olayını saklamak adına faturaları ödemek için aldığı parayı kaybettiğini söyler. Maan önemli olmadığını, büyük anneden yeniden para alabileceğini söyler. Arjun işse son şansının kaybettiğini söyler.

Yaralı Kalbim 20 Mart Cumartesi Özeti

20 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 20 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Kabul günü Arjun bir kez daha Annie’nin odasına gitse de onun bulamaz. Adi ve Pinky Arjun’u Annie’nin odasın da görünce orada ne yaptığını sorar? Arjun ise kabul töreni için bazı konu hakkında konuşmak istediğini ama evde bulamadığını söyler. Adi Annie’yi depoya giderken gördüğünü söyler. Arjun depoya gittiğin de Annie’nin bilekleri kesmek üzere olduğunu görüp onu kurtarır.

Annie bir kez daha sorar. Arjun da Maan Naintara’nın hayatını mahvettiğini, şimdide kendisi bunu yapacağını söyleyip ayrılır. Annie Arjun’un bazı şeyleri yanlış anladığının yada yanlış aksettirildiğini anlar.

Yaralı Kalbim 46 bölüm özeti - Annie gerçekleri anlatır

Annie düğün günü Geet ile Naintara arasına geçen olayı büyük anneden bir kez daha dinledikten sonra gerçeği her ayrıntısı ile öğrenir. Bunun gidip Arjun’a anlatır. Naintara’nın asıl amacı Geet’i öldürmek olduğunu, Maan Geet’i kurtarırken Naintara’nın ayağının kaydığını söylese de Arjun bunların saçmalık olduğunu ve inanmadığını söyler.

Devamı Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 46 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti - Annie'nin planı


Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti - Geet Dev ile Karşılaşır


Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti - Maan kaza yapar


Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti - Maan Dev'i bulur


Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti - Maan Gerçeği öğrenir


Yaralı Kalbim 46. bölüm Fragmanı

20 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 46 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 46. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu