Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 47 Bölüm Özeti 21 Mart Geet ve Maan Balayında!

Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti 21 Mart Pazar. Büyük anne Geet ve Maan’ın Shimla2ya balayına gönderir Detaylar Yaralı Kalbim 47. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 47 bölüm; Maan ile Geet’in konuşması daha doğrusu ufak tartışması ile başlar. Geçtiğimiz bölümde Maan Geet’i gördüğünde ona dokunamadan duramadığı için başka odada yatmaya karar vermiş, büyük anne de bunu yanlış anlamıştı. büyük anne ikili arasında soğuk rüzgar estiğini düşünüp sinema bileti aldığını akşam 20:00 de Geet’i sinemeya götürmesini ister. Maan akşam 19:30 da geleceğini söyleyip gider.

Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti Başlıyor!

Geet akşama en güzel kıyafetlerini giyip bekler. Lakin o değil şoförü gelir. Geet’i karanlık bir odaya götürür. Geet odadan çıkmak istese de kapı kilitli olduğu için gidemez. Bu sırada Maan’ın sesini duyar. Maan film izlemeye değil Geet’in hikayesini sine vizyon şekli ile anlatacağını söyler.

Geet’i tanıdığı günden bu yana yaşadıklarını resimlerle tek tek anlatır. İkili romantik anlar yaşar.. Sonrasında eve gelir. Tatlı tartışmalarını gören büyük anne artık kavgalarını sonlandırmasını ister.

Arjun kutlama sırasında gelen davetli listesini getirir. Annie Arjun’u görünce kalbi yerindne çıkacak gibi olur. Büyük anne eşinin hediyesi olan kutuyu gösterir. Konu aşktan açılınca Annie çaktırmadan Arjun’a laf çarpar.

Yaralı Kalbim 47 Bölüm Özeti

Geet uzun zaman sonra Maan’ın ofisine gidip ona yemek götürür. Maan’ın her an dikkatini çekmek isteyen Geet yemek sormasında Maan’ın ofisinden ayrılmaz. Şaklabanlık yapıp Maan’ı etkilemeye çalışırken, Arjun da Maan’ı köşeye sıkıştırmak için kendi şirketinin hisselerinin en az %51’ie sahip olmak için şirketin açık artırmaya çıkacak olan hisse senetlerini almak için toplantı yapar.

Büyük annenin isteği üzerine Shimla’ya balayına gitmeleri için bilet alır. Her ikisi de gitmek istemese de büyük anne eğer gitmez ise bu defa İsviçre’ye bilet alacağını söyler. İkisi mecburen gitmek zorunda kalır. Geet havaalanına geldiğinde Dev ile yaşadığı kötü anılarını hatırlar.

Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti - Annie'nin planı

Havalanında Shimla’ya gitmek için ısrar eden ama bileti olmayan yaşlı kadın ve çifte biletlerini verirler. Lakin Shimla’ya gitmedikleri takdir de büyük anne canlarına okuyacağını çok iyi bildikkleri için Geet iyi bir fikri olduğunu söyler. Maan’ı otobüse bindirir. Maan ilk defa otobüse bindiği için ne yapacağını bilemez. İkili yolda giderken çok eğlenir. Maan hem şaşkınlığını bir arada yaşar hem de mutluluğunu.

Annie ofise gelir. Pinky Adi  ile planlı olduğunu, kimseye söylememesi konusunda yemin adlıktan sonra Arjun’a içi boş bir hediye kutusu gönderir. İçinde “Yanlış anlaşılmalarla dolu bir zihin” yazmaktadır. Arjun Annie’nin bu tavrına sinir olur.

Yaralı Kalbim 21 Mart Pazar Özeti

21 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 21 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Geet ile Maan otobüs mola verdiği sırada otobüsten iner. Lakin otobüsün geri kalkmasına yetişemedikleri için dinleme tesisinde kalırlar. Maan ve Geet Shimla’ya kadar yürümeye başlarlar. Maan sinirden deliye döner. Yolda arızalan kamyonun çalışmasına yardım eder. Adam da ikilisi Shimla’ya kadar götürebileceğini, yolun sütü olduğunu söyler. Maan ve Geet kamyon kasasında seyahat etmeye başlar.

Yaralı Kalbim 47. bölüm özeti - Arjun şirketini Annie'nin aldığını öğrenir

Arjun hisse senedi satışına yetişemez. Kendi iş yerinin hisselerinin %51’i Annie’ye geçer. Arjun kendi koltuğunda Annie’yi görünce şok olsa da Annie firmanın yeni patronu olduğunu söyler. Annie hisselerin %36’si Arjun’un olduğunu, %18’i diğer hissedarlar arasında paylaşıldığını kalan %51’i kendisinin olduğunu, dolayısı ile şirketteki söz sahibinin sadece kendisi olduğunu söyler. Elbette Arjun sinirden deliye döner.

Geet balayında kıskançlık krizine girse de Maan yanında ki kızlara Geet’in eşi olduğunu söyleyip kızları tersler. Bu sırada Geet ile Maan’ı uzaktan takip eden biri var. Henüz kim olduğu ortaya çıkmadı.

Arjun da ofisinde Annie’nin yeni işleri çok ucuza almasına sinir olsa da büyük patron olduğu için sesini çıkartmaz

Devamı Yaralı Kalbim 48 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti - Geet Dev ile Karşılaşır


Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti - Maan kaza yapar


Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti - Maan Dev'i bulur


Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti - Maan Gerçeği öğrenir


Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Maan Geet'i kıskanır


Yaralı Kalbim 47. bölüm Fragmanı

21 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 47 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 47. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

    1. Filiz merhaba Ben turmenistandan size ozetler Ucn teššekur ederim yeni ozetleri bekliyorum yaraly kalbim

  1. Filizcim cokkkkkkkk tesekurler yeni bölüm bekleyorus Merhaba arkadaslar

  2. Merhaba Filiz sana rica ediýorum lütfän Yaraly kalbim 48 bölümün özetini göndär

  3. Filizcim çok saol yarali kalbim fragmanlarini okudum 48 bölüm fragmanini sabirsizlikla bekliyorum teşekkürler 🌺🌺🌺🌺

  4. Merhaba Filiz sana rica ediýorum lütfän Yaraly kalbim 49 50 51 bölümün özetini göndär

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu