Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti 22 Mart Geet ile Dev Karşılaşır

Yaralı Kalbim 48 bölüm özeti 22 Mart Pazartesi. Balayınca Geet Dev ile Karşılaşacak. Detaylar Yaralı Kalbim 48. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 48 bölüm; Maan ile Geet’in otel restoranına gitmesi ile başlar. Daha yemek siparişi vermeden yemekler gelince Maan sinirlenir. Böyle bir sipariş vermediğini söyler. Garson her şeyi ücretsiz olduğunu, müdür beyin talimatı olduğunu söyler. Maan sinirlenir. Müdür orasında gider. Orada bulun adama kızıp neden özel müşterisi olduklarını sorgular. Lakin orada duran adam müdür olmadığını, sadece arkadaşının müdür olduğunu ve onu beklediğini söyleyince Maan kağıda kendisini araması için not bırakır.

Geet bedava yiyeceklerin geldiğin, bunda rahatsız olmamasını ve yemekleri yemesini ister. Arjun Annie’nin şirketi satın almasını kendisine yediremese de işlerin ilerlemesi adına gelen malzemeci ile pazarlık yapar. Ancak imzayı yine Annie atınca sinir olur.

Yaralı Kalbim 48 bölüm özeti Başlıyor!

Maan ile Geet birlikte otelden çıkarken, Maan anahtarı unuttuğunu söyleyip geri odaya döner. Bu sırada Geet gözleri tandık birisini görür. Lakin bir anlık bir görüntü olduğu için anlayamaz. Hayal ürünü olduğunu düşünür. Bu sırada Maan gelir ve otelden ayrılırlar. Gördüğü kişinin adı Dev’dir. Lakin daha önce Geet ile evlenen Dev (Dev’i oynayan oyuncu değişti)

Yaralı Kalbim 48. Bölüm Özeti - Dev ile Geet Karşılaşır

Geet ve Maan akşam birlikte uyurlar. Yada uyumak isterler. Geet Maan’dan hikaye anlatmasını ister. Maan da her zaman ki gibi kendi yaşadıklarını hikâye gibi anlatır. Bu sırada yan odada kalanlar çok fazla ses yapar. Geet rahatız olmaması adına onları tatlı dille ikaz etmek ister. Lakin adamlar içkili ve serseri oldukları için Man’ı dövmek isterler. Lakin Maan adamların başındakini tek yumrukla yıkar. Dev olanları uzaktan izler. Otel müdürüne serserileri otelden atmasını iste. Serseriler Maan’ı tehdit ederler.

Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti

Arjun ve Annie de tatlı atışmalarına devam ederler. Annie her fırsatta Arjun’u yerden yere vurup rezil ederken Annie bundan muazzam zevk alır. Arjun ise fırsatın kendisine geçeceği zamanı iple çeker.

Bir önceki gece otelden atılan serseriler bu defa adam toplayıp oteli basarlar. Resepsiyona müdürü çağırırlar. Maan bu anlara şahit olur. Adamlara müdahale etmek ister. Adamlar otel müdürünü istediklerini söyler. Garsan Maan’ı odasına gönderir. Maan odasına giderken Maan ile Dev çarpışır. Dolayısı ile Maan Dev’i görmüş olur. ( Dev değişmiş)

Yaralı Kalbim 48 Bölüm Özeti - Geet Dev ile Karşılaşır

Maan Dev’e bir şey demeden odasına gelir. Geet’in gerçekten Dev’i gördüğün anlar. Bir kez daha Dev’i görmesi halinde Geet’in bunda çok ama çok kötü etkileneceğini düşünür. Bir an önce gidip Dev ile otel de ne yaptığını sormak ister. Lakin Geet yanına da kalmasını ve uyumasını ister. Maan Geet’in uyumasını beklerken kendisi uyur.

Ertesi gün Maan otelden ayrılmak istese de Geet nedenini sorar. Tabi Maan Dev’in burada olduğunu söyleyemez. Maan bir yolunu bulup Dev ile Geet’i karşılaştırmamak ister. Maan ertesi gün Dev’i yine otelde görünce açıkça Geet’in gözünün önünden kaybol diyerek kızar. Dev’in konuşmasına dahi müsade etmez.

Yaralı Kalbim 22 Mart Pazartesi Özeti

22 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 22 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Arjun ile Annie Maanv’ın partisini organize için anlaşma sağlar. Maan vr Annie’den hoşlanmaya başlayınca Arjun Maan’ı kütleyip kardeşine sarkıntılık edenleri öldürdüğünü söyleyerek Manav’ın gözünü korkutur. Bu arada düğün malzemelerini aldıkları firmaya mafya el koyar. Annie adamları polise vermekle tehdit eder. Lakin adamlar oralı bile olmaz. Polisi arayıp şikayet eder. Polis ise adamların tehlikeli olduğunu bulaşmamalarını söyler.

Geet Maan’a kahvaltı sipariş etmek ister. Lakin telefon çalışmadığı için resepsiyona iner. Bu sırada Dev ile karşılaşınca şok olur. O stres ile bayılır. Dev hemen doktor çağırır. Maan’a da haber verir. Maan Geet’in bayıldığını ve bunun da Dev yüzünden olduğunu öğrenince Dev’i dövmek istese de Dev otel müdür olduğunu sadece bir tesadüf olduğunu, isterse oteli terk edeceğini söyler.

Arjun ile Annie’nin başının belaya girdiği adamları ofisi başar. Arjun kıvrak zekâsı ile adamları ofisten göndermeyi başarır. Annie müşterilerle Arjun’u kıskandırmaya çalışırken, Arjun da telefonda başka bir kızla konuşup Annie’yı kıskandırmaya çalışır.

Devamı Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 48 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti - Maan kaza yapar


Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti - Maan Dev'i bulur


Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti - Maan Gerçeği öğrenir


Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Maan Geet'i kıskanır


Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti - Geet'in bebeği Öldü


Yaralı Kalbim 48. bölüm Fragmanı

22 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 48 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 48. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Galiba ilk okuyan benim bayılıyorum bu manna galiba geet bebeği ölüyor ve mann kazami geçiyor yada o adamlar mann ve geet kaçırıyorlar galiba bir ormanda mann geet aranıyor orda mann yaralaniyor ve mann hastaneye kaldırıldı ve dev mann kan veriyor ve geet dev af ediyor ama mann geet dev af etiğini bilmiyor öğrendiğinde ağır sözler söylüyor mann geet de dayanamayıp evi terk ediyor ve babaanne giitme desede geet gidiyor ve mann odaya gelip bakiyo elbiseler yok ve büyükanne mann geet getir diyo ve mannda geet getirmiye gidiyor ama geet bir otobüste bir yere gidiyor mannda geet görüyor ve arkasından koşuyor gerisini bilmiyorum ama mann nasıl hafızasını kaybetmiş bilmiyorum bilen varsa yaza biilirimi teşekkürler filizcim çok tatlı birisini galiba

  2. Yeni ozetleri bekleyorys tesekkurle Filizcim Naz mende bilmeyorym

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu