Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 49 Bölüm Özeti 23 Mart Maan ile Geet Kaza Yapar!

Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti 23 Mart Salı. Geet ile Maan kaza yapar. Maan ağır yaralanır. Geet Maan’ı kurtarabilecek mi?  Detaylar Yaralı Kalbim 49. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 49 bölüm; Maan ile Geet’in konuşması ile başlar. Geet artık sinirlenmemesini isterken Maan, hem Dev’in hem de Handa sülalesinin yaptıklarını unutamadığını söyler. Geet kendisini böylesine düşünen Maan’ı görüce onu yanağında öper.

Dev ise müdür olduğu otelin müdürlük görevini bırakır. Giderken de Maan ve Geet’e en iyi hizmetin yapılmasını rica eder. Dev Geet ve Maan’ın otelden ayrıldığından haberi yoktur. Maan uçak bileti bulamadığı için araba kiralayıp Delhi’ye doğru çıkar. Yolda Geet’in sevdiği ayak üstü yemek satan yerlerden yemek yerler. Maan daha önce tatmadığı lezzetleri tatmış olur.

Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti Başlıyor!

Arjun ile Maan arasında ki gerilim devam eder. Kutlama için ayarladığı şefleri Arjun iptal etmiş, başka şef ayarlamıştır. Annie de Arjun’un istediği tasarımları ondan habersiz iptal eder. Arjun bunu duyunca sinirden deliye döner. Hemen Annie’ye nedenini sorar. Annie de şefleri iptal ettiği için tasarımları beğenmediğini açıkça dile getirir.

Yolda Maan’ın kullandığı araba su kaynatır. Maan arabanın radyatörüne su ekler. Geet araba sürmek istediğini söyleyip direksiyonun başına oturur. Maan burası köyünün olmadığını söylese de Geet direksiyonun başından kalkmaz. Maan mecburen yan koltuğa geçer.

Maanv Annie’ye mesaj gönderir. Maan’dan çok korktuğunu söyler. Annie mesajı anlayamaz. Arjun’a gösterir. Arjun mesajı okuyunca Maanv’ı korkuttuğu o anlar aklına gelir. Annie hemen işi çözer. Mafya lideri ile abisini karıştırdığını, bu yanlış anlamayı kim yada kimlerin yapabileceğini düşünürken Arjun’un tuhaf davranışlarından bu işin arkasında olduğunu anlar. Tabi Arjun bunu kabul etmez. Annie ise seven insan kıskanır diyerek kendisini sevdiğini iddia etse de Arjun sevmediğini söyleyip odadan çıkar.

Yaralı Kalbim 49 Bölüm Özeti

Geet yolda araba kullanmayı öğrenirken Maan ona nasıl yapması gerektiğini anlatır. Bu arada karşıdan gelen kamyonu fark edemezler. Maan son anda kamyonu görüp hamle yapar. Bu defa araba ağaca çarpar. Maan emniyet kemeri takılı olmadığı için arabanın ön camından dışarı fırlar. Geet hemen Maan’ı hastaneye getirir.

Maan’ın kap atışları yavaşlar. Doktorlar hemen adrenalin hazırlarken, Geet de Maan’ın ikazlarına rağmen direksiyondan kalkmadığını o anları hatırlayıp üzülür. Bu sırada hemşire aileden başka birilerini de aramasını ister. Geet de büyük anneye arayıp kaza yaptığını söyler. Lakin nerede olduğunu söyleyemeden bağlantı kopar.

Telefonla konuştuktan sonra doktor ameliyattan çıkar. Geet Maan’ın durumunu sorar. Doktor Maan’ın kritik bir seviyede olduğunu, henüz bir şey söylemek için erken olduğunu söyler. Tam da bu sırada hemşire ameliyathaneden çıkıp hastanın durumu kötüye gittiğini söyleyince doktor tekrardan hastanın yanına döner.

Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti - Maan kaza yapar

Geet her ne kadar büyük anneye haber vermiş olsa da neredeki hastanede olduklarını söyleyemeden bağlantı kopmuştur. Geet ilk fırsatta tekrardan Delhi’yi arar. Büyük anne kaldığı hastanenin adını ve adresini verir.

Doktor Maan’ın yanından çıkar. Maan’ın yaralarının çok derin olduğunu ve çok kan kaybettiği için acil olarak AB Rh (-) kan bulmasını ister. Geet hastane çevresine herkese sorar. Lakin bulamaz. Durumu büyük anneye habver verir. Onlar da Delhi ve çevresinde AB Rh(-) kan bulmak için çabalar. Lakin onlar da bulamaz. Büyük annenin aklına Maan ile aynı kan grubu olan Dev gelir. Geet’e söyler. Geet ise kendisine bunca zaman acı veren kişiden yardım isteyip istememe arasında kalır.

Geet telefondan oteli arasa da telefon meşgul olduğu için görüşemez. Geet otele gider. Dev ile görüşmek istese de Dev şehir dışına çıktığını öğrenir. Ancak onunla irtibat kurması için bir telefon bıraktığını söyler. Geet defalarca aramasına rağmen ulaşamaz. Bu sırada Dev de dosya için otele geri döner. Otopark da Dev ile karşılaşır. Geet durumu anlatır. Dev bir şartla kan vereceğini söyler. Geet şartı duymadan kabul eder.

Yaralı Kalbim 23 Mart Salı Özeti

23 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 23 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Geet içinden Dev’in çıkarı olmadan adım atmayacağı bildiği için ne olursa olsun yeter ki Maan’ı kurtaracak kanı versin düşüncesi ile Dev’in şartını duymadan kabul eder. Dev hastane gider. Maan için kan verdikten sonra doktorlar yeniden Maan’ı ameliyata alırlar. Maan hayati tehlikeyi atlatır. Geet’in gözleri Dev’i arar. Dev’in dışarı çıktığını görünce arkasında gidip “şimdi şartını söyle” der. Bu sırada Raco ve adamları Dev’in yanına gelip zorla onu oradan götürürler.

Yaralı Kalbim 49. bölüm özeti Maan hastanede

Hemşire büyük annenin geldiğini haber eder. Geet hemen büyük annenin yanına gider. Maan’a kanı Dev’in verdiğini açıklar. Lakin bunu Maan’a söyleyemez. Geet Dev’in bir şartla kan verdiğini de açıklar. Maan ara ara kendisine kanı kimin verdiğini sorsa da Geet kaçamak cevaplar verir. Büyük anne Dev’i hastaneye çağırıp konusşur. Çıkışta Geet ile Maan karşılaşır. Dev’e şartını sorar. Dev de “Şartım! Karşılaştığımız günü dahi unutmanı istiyorum” der.

Devamı Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti - Maan Dev'i bulur


Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti - Maan Gerçeği öğrenir


Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Maan Geet'i kıskanır


Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti - Geet'in bebeği Öldü


Yaralı Kalbim 54 bölüm Özeti - Dev Arjun'a Gerçekleri Anlatır


Yaralı Kalbim 49. bölüm Fragmanı

23 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 49 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 49. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. Yine ilk okuyan benim ben hep bekliyorum yeni bölümleri lütfen yayınlamaya devam edin

 2. Kızlar ben siz okumuyo demiyorum hemen 50.bolumu okumak istiyorum bekliyoruz filiz lütfen yayınlarmisinz

 3. Filizcim teşekkürler fragmanlar için heycanla okudum diger fragmanlari bekliyorum şimdiden teşekkürler

 4. Filizcim lütfän yaraly kalbim 50 bölüm özeti ýazarmisin lütfän ne oldu kaç gundir rija edyorum yazmiyorsun

 5. Evet bende merak ettim ne oldu yoksa finalmi yapacaklar genelde final yapacakları için yanılmazlar neden yazmiyorsun filizcim lütfen bir şey söyleyin günde en az 4yada 5 kere giriyorum lütfen yayınlarmisinz

 6. Hint filmleri masum yaraly kalbim ozetleri neden yayinlamiyorsunuz finalmy yaptylarmy

 7. Marhaba filizcim yaraly kalbim 50 bölüm özeti lütfän sana ýalvaryýorum ýazarmisin lütfän

 8. Bizi böyle merakta bırakmaya hakkınız yok lütfen 50.bolum yayınlarmisinz lütfen yada finalmi yapcak lütfen bir şey yazın filizcim

  1. izlenme oranları çok düşük normal de 93 bölüm de final yapacak lakin kana 7 ekran final yaptırabilir.

 9. Hayır ya izleyenler ne olacak biz seviyoruz bize izleyenler saygı duymalilar final yapmalılar zaten sev yeter yaptılar ah kalbimi yaptilar bari bunu yapmasınlar biz izliyoruz ben cumartesi pazar günü saat 10 kadar onun başlamasını bekliyorum bittene kadar izliyorum lütfen yayında kalkmasin

 10. Marhaba filizcim ne diýiýorsun sän gärçekdän finalmi ýapacak lütfän final ýapmasinlar bän bu diziýi çok çok sewiýorum sana bir şeý sorucam yaraly kalbim 50 bölüm özeti ýazicakmisin

 11. Filizcim neden final yapyor biz çok severek izliyoruz başkalari görmüyor diye kaldiramasiniz ki biz görüyorus mannla geete bayylyorum çok yakişyorlar lütfen final yapmayyn

 12. Ozetleri yayinlamiyorsunuz o zaman kanal 7niye dizini kaldirmiyor reytingler dusuk olsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu