Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 50 Bölüm Özeti 24 Mart Dev Yaralı Halde Konağa Gelir

Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti 24 Mart Çarşamba. Dev’in düşmanları Dev’i darp edip Maan’ın kapısının önüne bırakacak. Detaylar Yaralı Kalbim 50. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 50 bölüm; Geet’in düşüncelere dalması ile başlar. Zira Dev kendisine çok büyük kötülükler yapmış, şimdi ise hiç bir şey istemeden sadece unutmasını söyleyip gitmesi kafasını karıştırır. İşin diğer yanı ise Maan eğer ki kendisine kanı veren kişinin Dev olduğunu anlayınca vereceği tepkiden Geet çok korkar.

Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti Başlıyor!

Bu durumu büyük anne ile paylaşır. Dev’in bir planı olması gerektiğini söyler. Büyük anne ise Dev’in ikinci bir planı olmadığını, söyler.

Geet’e güvence veren büyükanne Adi’yi yanına çağırıp Dev’in başında bir bela olup olmadığını öğrenmesini ister. Maan hastaneden çıkarken Adi’nin orada kalacak olmasına şaşırır. Büyük anne Dev’in arkasına gönderdiğini söyleyemediği için Adi’nin özel meselesi olduğunu söyler.

Arjun ile Annie arasında tatlı bir çekişme var. Zira Arjun Annie olmadan ofisi yönetebileceğini söylemiştir. Lakin Arjun Annie’nin iş bitiriciliğine çok alıştığı için şirkette bocalamaya başlar.

Adi ilk aldığı bilgileri büyük anne ile paylaşır. Dev’i hiç bir yer de bulamadığını oranın yerel politikacısı ile karşı karşıya geldiğini bu sebeple düşman olduklarını söyler.

Yaralı Kalbim 50 Bölüm Özeti

Maan eve geldikten sonra Dev’in oteline ait ne varsa fırlatıp atar. Maan’ın bu kadar büyük tepki verdiğini gören Geet acil olarak kan aradığı sırada Dev’den kan aldığını bir türlü söyleyemez.

Annie sorunlu müşteri ile Arjun’un mücadele edemeyeceğini düşünüp keyifle ofise gelse de Arjun güzelliği ile dikkat çeken Nitya’yı özel sekreter olarak işe almıştır. Annie hemen kıskanmaya başlar. Nitya’ya zor görevler verip rezil olmasını ister.

Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti - Maan Dev'i bulur

Adi Dev’in çalıştığı otel ve çevresinde her yeri adım adım ararken, Dev’in düşmanları Dev’i Maan’ın evinin önüne yaralı halde bırakırlar. Büyük anne yine Dev’in eve yaralı halde geldiğini Maan’a söylemez.

Maan evde dinlenirken ofisteki işleri de bir taraftan halletmeye çalışır. Lakin bir dosyayı koyduğu yerde bulamaz. Geet evde olmayabileceğini söyler. Maan dosyası misafirhanenin dolabına koyduğunu hatırlar. Geet hemen Dev’in orada olduğu aklına gelir.

Maan’a oturmasını, kendisini getireceğini söyler. Geet istediği dosyayı getirir. Maan’ı sakinleştirmek adına kahve yapacağını söyler. Maan dosyaya bakarken eksik olduğunu fark eder. Misafir haneye gidip kendisi alırken Dev’in orada yaralı bir halde yattığını görünce şok olur. Büyük anne araya girer ve Dev’i kendisi içeri aldığını ve çok hasta olduğunu söyler.

Nitya iş yerinde Arjun’a yanaşmaya çalışıyor. Annie’nin yapacağı işleri yapıp Arjun’un dikkatini çekmeye çalışırken, Annie’nin nefretini kazanır.

Yaralı Kalbim 24 Mart Çarşamba Özeti

24 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 24 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Maan Dev’i baygın halde evden dışları atmak ister. Büyük anne araya girse de Maan’ın gözü hiç bir şey görmez. Sonunda Geet de Maan’a durmasını söyleyince Maan buz kesilir. Sinirle orayı terk eder. Evde Dev’in varlığı Geet ile Maan’ı arasını açar. Annie de abisi Dev’i uzun zamandır görmediği için yanına gider. Dev’in sağlığı ile bizzat ilgilenir.

Yaralı Kalbim 50.bölüm özeti Maan Dev'i öğrenir

Büyük anne Dev için sıcak su götürürken ayağını incitir. Geet yardım etmek ister. Büyük anne misafirhaneye götürmesini ister. Yarı yolda Maan ile karşılaşır. Maan Dev’in yanına gittiği için kıskançlık krizine girer.

Gece Geet ile konuşmaz. Sabah Geet dolabın kapağına niçin misafirhaneye gittiğini açıklayan not bırakır. Maan da aynı notun karşılığını yazar. Bu arada Dev’i kaçıran kişiler Maan’ı arar. Lakin Maan Dev ile ilgili hiç bir şey duymak istediğini söyleyip telefonu kapatır.

Maan ofise gittiğinde aynı adam hem cepten hem de ofisteki telefonda arar. Sonunda adam Dev ile Geet arasında yaşanan bir olay olduğunu, yakında arayıp söyleyeceğini haber edince Maan’ın aklı karışır. Dev ile Geet yakında ne yaşadı diye düşünmeye başlar. Bu arada Annie Romeo ve Pinky ile konuşurken Maan’a kanı veren kişinin Dev olduğunu öğrenir. Annie’yi bu haberi Maan’a söyleyeceği konusunda tehdit eder.

Devamı Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti - Maan Gerçeği öğrenir


Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Maan Geet'i kıskanır


Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti - Geet'in bebeği Öldü


Yaralı Kalbim 54 bölüm Özeti - Dev Arjun'a Gerçekleri Anlatır


Yaralı Kalbim 55 Bölüm Özeti - Geet evden ayrılır


Yaralı Kalbim 50. bölüm Fragmanı

24 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 50 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 50. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. Teşekkürler yeni bölümleri bekliyoruz lütfen final yapmasın son bölüme kadar izleyelim lütfen devamını bekliyoruz filiz bize güzle haberleri verirsin İnşallah erken final yapmaz

  1. normal de 93 bölüm kadar sürecek lakin izlenme sayısı çok az. ben de bile özeti okuyan çok fazla kişi yok

 2. Selam dizi 115 bolum ile final olmali yanilmiyorsam neden 93 bolum final olacak diyorsuniz’ki?

 3. Bende sıkıldım beklemekten bide kanal 7 neden dansa bölümlerini atlatıyor mesal bıçak sırtınin dans bölümünü atlati umarım mann ve geet sanget maan dans ediyor o bölümü atlatmazlar atlatirlasada hiç güzle olmaz insanlar Hint dizilerinin dans eğlence için izliyor lütfen dans bölümü atlamsinlar filizcim neden dans bölümünü atlatiyorlar senin bir bilgin varmi mesela benimsin Hint dizisin holi Bayramı’nda dans bölümünü atlatilar ben İnternet bakıyoruz atlatigi bölümleri atlatigi bölümleri de dans bölümleri en güzle bölümleri atlatıyor kanal7 neden yayınlamiyor filizcim bir bilgin varsa soylermisn neden yayınlamiyor

 4. Bide dün mann ve geet dans ettiler o bölümü bile atladılar neden kızlar bir bilgisi olan varsa söyleye bilirmi neden kanal7 bu iki yılda bu kadar değişti mesala yemin dizi final yapıyor ama yaralı kalbim dizi erken final yapıyor haksızlık neden bizim sevdiğimiz dizi final yapıyor yapmasın bu dans bölümlerinde atlamsinlar biz seviyoruz dans bölümlerini lütfen rica ediyorum bir bilgisi olan varsa söyleye bilirmi neden atlıyorlar

 5. Selam Filiz hanim dizicenter yorumculari taniyalim sayfaya resim nasil koyulur soylerseniz cok sevinirim.

 6. Merhaba arkaedaslar Filizcim cok tesekkurler Ozetler harika yeni bolimini bekleyorys neden final yapyor yarali kalbim emanet cok gozel

 7. Naz merhaba sende benim gibi hint dizilerini çokmy sevyorsun men hint dizilerinide Turk dizileride sevyorum

 8. Ben yarali kalbim dizisini rusca izliyorum hic bir sahneyi atlatmadan gorebiliyorum . 😊

 9. 51 bolumde deev evden gitmek isteyecek maan deevin isleri hal olana kadar kalmasina izin verecek

  1. 16 Mart 2021, 19:00
   Maya merhaba maanla geet sonunda mutlu olajaklarmy bebigide olajakmy lutfen yazabilirmisin

 10. Ebet cok sevyorym amma emanet ve yarali kalbim final yapyor cok ûzgünim

 11. Maya merhaba maanla geet sonunda mutlu olajaklarmy bebigide olajakmy lutfen yazabilirmisin

 12. Merhaba filizcim teşekkürler fragman için diğer fragmanlari bekliyorum final yapmayyn lütfen çok güzel dizi

 13. Merhaba filizcim teşekkürler fragman için diğer fragmanlari bekliyorum final yapmayyn lütfen çok güzel dizi yarali kalbim maan geet ikisi çok yakişyor ♥️♥️♥️♥️

  1. yakında masum bitecek her gün 3 bölüm verip 93. bölüm final anına kadaranlatacağız

 14. Yarali kalbimin final sahnesinden resim paylasmak istiyorum ama nasil yapilir bilmiyorum.

 15. Filiz hanim sizden rica ettim ama siz diger kisilere cevap veriyorsunuz sizden bir daha rica ediyorum o sayfaya nasil resim koyulur soylermisinz luuuuuuuuuuutfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu