Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti 25 Mart Maan Gerçekleri Öğrenir!

Yaralı Kalbim 51 bölüm özeti 25 Mart Perşembe. Maan Dev ile Geet’in ilişkisi olduğunu düşünecek. Detaylar Yaralı Kalbim 51. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 51 bölüm; Maan’ın düşüncelere dalması ile başlar. Telefonun diğer ucunda ki adam Dev ile Geet arasında neyi biliyor? diye düşünmeye başlar. Çok geçmeden Maan’a bir mektup gelir. Mektup da Geet hastane önünde arkası dönük bir erkekle konuştuğu ana ait bir resimdir. Maan resimdeki erkeğin kim olduğunu merak ettiği sırada kötü adam Maan’ı arayıp tüm sorularını cevaplayacağını, dediği adrese gelmesini ister.

Yaralı Kalbim 51 bölüm özeti Başlıyor!

Maan o sinirle arabaya binip gitmek için ofisten çıkar. Büyük anne de Annie’nin öğlen yemeğini yanında götürmediği için evden yemek hazırlayıp ofise götürür. Dolayısı ile evde çalışanlar dışında Geet ile Dev yalnız kalır.

Kurana ailesinin hizmetlisi Dev’in konaktan ayrılmak istediğini haber verince, Geet hemen alt kata gider. Bu arada telefonunu yanına almayı unutur. Maan kötü adamla konuşmaya gitmeden Geet’e sormak ister. Geet’in cep numarasını arasa da Maan Geet’e ulaşamaz.

Geet bu esnada Dev ile konuşmak istemediği için gitmesine nasıl engel olacağını düşünür. Aklına büyük anneye haber vermek gelir. Ev telefonundan Dev’in evden ayrılacağını haber verince, büyük anne gelene kadar oyalamasını rica eder. Geet Dev’in yanına gidip büyük anne gelene kadar evde kalmasını istediğini söylediği anda Maan Geet’in arkasında belirir.

Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti

Geet ile Maan uzun bir süre birbirlerine bakışır. Maan kötü adamdan Dev ile Geet’in hastane bahçesinde çekilmiş resmi ile eve gelmiştir. Geet, Maan’ın elinde ki resmi görünce şok olur. Maan öfkeyle uzun uzun baktıktan sonra odasına gider. Hemen akabinde büyük anne gelir. Aralarında ki bu anlaşmazlığı çözmek için konuşmak ister. Lakin Geet aralarında ki sorunu ancak kendi arlarında konuşunca çözebileceğini söyleyip Maan’ın yanına gider.

Annie, Maan ile Geet’in arası kan verme meselesinden açıldığını, bunu da Maan’a Arjun’un söylediğini düşünüp gece vakti Arjun’un evine gidip ağzına geleni söyler. Arjun kendisini savunmak bile istemez. Geldiği gibi Annie’yi gönderir.

Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti - Maan Gerçeği öğrenir

Geet Maan’ın yanına gider. Maan o sinirle kum torbasını yumruklayıp sinirini atmaya çalışır. Sonunda Maan’ın yorulduğunu anlayan Geet gidip onunla konuşur. Olayı en baştan anlatır. Dev’den kan aldığını bu sebeple konuştuklarını açıklayınca Maan şöyle der.

“Devden kan alacağına keşke ölseydim!” (Yaralı Kalbim 51 Bölüm Özeti) Man Sing Khurana

Geet Maan’ın bu sözlerinden bencil olduğunu, öldükten sonra geride kalanları asla düşünmediğini, sadece sinirli ve öfke dolu bir adam olduğunu, hiç bir zaman da değişmeyeceğini söyleyip yanından ayrılır. Maan yaptığının yanlış olduğunu anlar. Geet’i ikna etmek ve onunla barışmak için türlü türlü yolları denese de Geet gerçekten kırılmıştır.

Yaralı Kalbim 25 Mart Perşembe Özeti

25 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 25 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Geet’i mutlu etmek için hamileliğin normal kontrolüne Maan da gider. Geet yanında geldiği için çok sevinse de hala Maan’a surat yapar. Hastane çıkışında Adi Geet’i arayıp patronu Maan’ın acil gelmesi gerektiğini 400 milyon rupilik anlaşma imzalanırken çok daha önemli işi olduğunu söyleyipMaan’ın toplantıyı terk ettiğini söyleyince Geet’in yüzünde güller açsa da bunun Maan’a belli etmez.

Geet Maan’ın hemen ofise gitmesini isteyip ayrılır. Geet eve geldiğinde Maan bebek odası takımı alıp ona sürpriz yapar. Geet hala surat yapar. Büyük anne artık Maan’ı affetmesini ister. Geet ise çoktan affettiğini ama oyuna devam etmek istediğini açıklar. Lakin Maan büyük anne ile Geet’in konuşmasını duyunca Maan da rol yapıp umursamaz tavırlar takınır.

Yaralı Kalbim 51. bölüm özeti - Maan yanlış anlar

Ertesi gün işe gitmesi gereken saatte uyuyor numarası yapar. Büyük anneyi de planına ortak eden Maan hasta numarasını Geet’e yutturur. Geet Maan’ın hasta olmadığını anlayınca büyük anneye şakacıktan kızar. Maan ile Geet barışır.

Annie Arjun’un Maan’a Dev’in kan verdiğini söylediğini düşüp araştırmadan soruşturmadan kızsa da gerçek çok geçmeden ortaya çıkar. Annie Arjun’un masum olduğunu öğrenince, ondan özür dilese de Arjun bilerek umursamaz. Nitya ile daha sık vakit geçirip Annie’yi kıskandırır. Annie de artık aynı dosyada ki işe bakmayacağını, herkesin tamamen ayrı konsepti ve çalışanı olacağını söyler. Kısaca Annie de kılıcını çeker.

Devamı Yaralı Kalbim 51 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 51 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Maan Geet'i kıskanır


Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti - Geet'in bebeği Öldü


Yaralı Kalbim 54 bölüm Özeti - Dev Arjun'a Gerçekleri Anlatır


Yaralı Kalbim 55 Bölüm Özeti - Geet evden ayrılır


Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti - Maan Geet'i sonunda bulur


Yaralı Kalbim 51. bölüm Fragmanı

25 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 51 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 51. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

24 Yorum

 1. Filizcim cok tesekkurler yeni ozetleri bekleyorys

 2. Final bolumi izledim merak edenler icin maan ve geet cok mutlular . Final sahnesinde geet bir erkek bebegi oluyor😍👶👪

   1. Rica ederim ne demek. Finalden fotograf da paylasmak istedim ama nasil yapilir bilmiyorum🤔

 3. Selam neden Yarin Yarali kalbim yayinlacak saatinde Tatli bela yayina koyuldy saati degisdimi yoksa.

 4. Marhaba Gül gärçekdän neden tatli bela ýaýinliýorlar hemde en güzel kisminda galiba tatli belanin başlyýcagy saate yaraly kalbim başlyýor

 5. Eskiden Ne zaman basliyordu Tatli bela gec saatdemi. Ben eski dizi oldugu icin pek izlemiyorum onu

 6. Neden yaralı kalbim dizi saati değişti ki akşam saati daha iyi gündüz olmamış ki hiç tekrarı neden yok off ya şimdi nasıl izleyebilirim

 7. Nesi guzel su Tatli belanin her yil kanal7de cikiyor hic bitmedi gittdi nefret bile ettirir o dizi insana

 8. Evet hiç güzel olmamış yayın saati çalışanlar var o saat izleyemiyorlar hepde tatlı bela kaç kere izledik bence yararlı kalbim yine eski saati baslaslin

 9. Dogru arkadaslar size soylediklerinize katilyorum tatli bela dizisinden bende nefret edyorum kaldirin su diziyi

 10. Evet sizde yaraly kalbim 21 30 bizde 23 30 da basliyor oylan saatlerde yayinlasaniz çok iyi olurdy

 11. Marhaba kizlar çok haklysyniz bände bu dizidän çok nefret ediýorum yaraly kalbim eski Saatinde başlasyn

 12. Simdi herkesin zevki dusuncesi farkli saygi duyarim ama bende yarali kalbimi asiri sacma buldum divden hamile olup maanla evlenmesi hic olmamis basrol div olsaydi daha mantikli olurdu yada maanla kardes olmasalarmis keske bence git divden intikam almaya calissaydi divde devamli onu dusunseydi ne bileyim gercekten asik olmus olsaydi bebek divden oldugu icin daha mantikli olurdu bence yalanci bahar gibi olsaydi hani rk maduyu sevmiyorum dedigi zaman bile cok seviyodu kiskaniyoduya divden öyle olsaydi gitde dive herkesin önunde diz cökturseydi daha guzel daha heycanli olurdu simdi ortada cocuk var mantiken maanin divin kulagindan tutup ne halt yediysen duzelteceksin nikahina alacaksin bu kizi demesi gerekmezmiydi maan niye evleniyoki cok sacma olmus yani

 13. Onuda gectim bugunku bölumde kizin karni dumduz daha cocuk varmi yokmu belli degil nasi hamilelikse ya bebek ya get yav senarist sen kimi aptal yerine koyuyosun cocugu alacaksinda maanin karninami koyacaksin 7 8 aylik olsa tmm onuda gectim doktor ya bebek ya geet diyo maanda kalkmis tutmus kolundan dans ediyolar egil bukul it cek döndur bu nasi hamileliktir bu nasi korumaktir sacmaligin daniskasi yetmezmis gibi birinden hamile biriyle evli bide ayni evde yasayin vallahi cildiricamya

 14. Evet kızlar çok haklısınız yaralı kalbim dizisini bende çok seviyorum ama eski saatine alınsa çok iyi olucak iş dolayısıyla gündüzleri izleyemiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu