Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 52 Bölüm Özeti 26 Mart Bebeğin Babası

Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti 26 Mart Cuma. Yoğa kursunda hemşire bebeğin babasını soracak. Maan Geet’in karnında ki bebeğin babası olduğunu Dev’in yanında söyleyecek. Detaylar Yaralı Kalbim 52. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 52 bölüm; Maan ile Geet’in uyanması ile başlar. Geet bir önceki gün bebek odasını bir kısmını mavi, diğer kısmını pembe yapan Maan’a sinir olur. Zira kendi bebeğinin erkek olacağını, odanın pembe yerlerini yeniden mavi boyatmasını ister. (Hindistan yasalarına göre bebeğin cinsiyetini doğmandan öğrenmek suç. Bu sebeple Maan ve Geet bebek doğduktan sonra cinsiyeti öğrenecekler)

Maan ile Geet’in tatlı atışmaları sabah kahvaltısına yansır. Büyük anne ikilinin ne zaman kavga ettiğini, ne zaman şakalaştıklarını anlayamadığını söyler. Geet, Maan’ın önündeki yiyecekleri alıp yemek ister. Maan ise kahvaltı yapamadığından şikayet edince, Geet bebeğe vitamin olarak gittiğini söyler. Tabi Maan bu lafın altında kalır mı? Oda bebek vitamini alırken annesi de şişman olacak diyerek Geet’e şişman demeye çalışır.

Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Başlıyor!

Annie ile Arjun artık farklı düğün organizasyonları yapmaya karar verdiler. Annie Arjun’un kazandığı paradan çok daha fazlasının kazanma, çok daha fazla düğün organize etmek için elemanları Romeo ile Manşa’yı yanına çağırır. Her ikisine ültimatom verir. Bir an evvel düğün yapacak kişi yada kişiler bulmasını ister. Romeo ve Manşa hemen harekete geçerler.

Adi sabah 09:00 dan önce Maan’ın ofise gelmesi için Maan’ı arar. Bir önceki gün imzalanmayan 400 milyon rupilik anlaşmayı bugün yapacaklarını, sakın geç kalmamasını ister. Maan hemen ofise gider. Ofis de Maan harika bir sunum yapıp müşterileri etkilemeyi başarır.

Anlaşma aşamasına geçildiğinde Geet bebeğinin erkek olacağını ve düşündüğü isimleri mesaj olarak gönderir. Maan ise sunum sırasında aldığı bu mesaj sornasında saçmalamaya başlar. Neyse ki araya giren Adi sayesinde Maan durumu kurtarır.

Yaralı Kalbim 52 Bölüm Özeti

Annie’nin takımı istediği düğünleri bir türlü bulamaz. Gelen müşteriler de bütçenin çok fazla olduğundan dolayı vaz geçer. Tam ümitler tükendi dediği anda bir telefon gelir. Annie düğünü yapmayı telefondan kabul eder. Ancak gerçek çok geçmeden anlaşılır.

Düğün mafya liderinin kızının düğünüdür. Daha önce aynı kişilerle başları belaya giren Annie, bu düğünü Arjun’un ekibine yıkmak için plan yaparlar. Romeo Nitya’yı kandırıp düğünü ona yıkar. Arjun çok geçmeden gerçeği anlar.

Şirket ortasında Annie ile Arjun bu mesel yüzünden tartışırken katil tipli bir adam içeri girer. Kız kardeşiniin düğününü hem Arjun hem de Annie’nin aynı anda yapmasını adeta emredercesine söyler.

Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti Maan Geet'i kıskanır

Evde Dev mutfağa su almaya gider. Geet’in masanın üzerine çıkıp oradan safranı almaya çalıştığını gören Dev geet’e hamile halde masaya çıkmaması gerektiğini, hangi malzemeyi istiyorsa vereceğini söyler. Dev safran baharatını verirken Maan ikiliyi uzaktan izler. Dev ile Geet’in yakınlaşmasına sinir olsa da bir şey diyemez.

Geet Maan’ı sakinleştirmek için bebeğin çevredeki insanların ruh haline göre kişiliğinin belirlendiğini, yanında sinirli bir babası varsa çocuk da ileri de sinirli olacağını söyler. Maan bu sözlerden sonra sinirleneceği anlarda gülerek Geet’i ikaz eder.

Mafya babası Annie’nin kim olduğunu araştırmaya başlar. Zira güzelliğine vurulmuştur. Nitya’dan gerekli bilgileri alır. Ancak Nitya Annie’nin evinin adresini bilmediğini açıkça dile getirir.

Yaralı Kalbim 26 Mart Cuma Özeti

26 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 26 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Dev bir kaç defa iş görüşmesine gitse de istediği sonucu alamaz. Ta ki son görüşmesine kadar. Maan Dev’in işe alınacağını Dev’in baş vurduğu iş yerinin patronu ile kısa bir görüşme yapar. Dev’i kendi bünyesinde işe aldığımı söyleyince Dev’in iş başvurusu yaptığı yer Dev’e olumsuz cevap verir.

Dev ertesi gün yeniden iş görüşmesine giderken Maan onu durdurup Kurana inşaat firmasın da işe başladığını, başka bir yere gitmesine gerek kalmadığını söyler. Büyük anne bu habere çok sevinirken, Geet ne diyeceğini, ne düşüneceğini bilemez.

Yaralı Kalbim 52. bölüm özeti - Mana ile Geet şakalaşır

Maan iş yerinde eşi hamile olan çalışanın devamlı olarak yogaya gittiklerini öğrenince Geet’i de alıp ebeveynlerin gittiği hem yoğa hem de acemi anne ve babalara çocuklara nasıl ilgileneceklerinin anlatıldığı eğitme giderler.

Dev Geet’in acele ile evden hastaneye çıktığını hizmetçilerden öğrenip Geet ile Maan’ın yoga yapacağı hastaneye gelir. Maan yine Dev’in gelmesine sinir olur. Hemşire bebeğin babasını sorar. Maan da bebeğin babası benim diyerek Dev’e açıkça mesaj gönderir. Dev ise Maan’ın bebeği sahiplenmesine çok sevinir.

Devamı Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti - Geet'in bebeği Öldü


Yaralı Kalbim 54 bölüm Özeti - Dev Arjun'a Gerçekleri Anlatır


Yaralı Kalbim 55 Bölüm Özeti - Geet evden ayrılır


Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti - Maan Geet'i sonunda bulur


Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti - Maan Geet'i bulur


Yaralı Kalbim 52. bölüm Fragmanı

26 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yaralı Kalbim 52 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 52. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. En son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Neden yayın saati değişti hiç güzel olmadı bu kanal 7 dini sahibi kafayı yemiş galbia en güzel diziyi sabah hep izlediğimiz diziyi akşam alıyor ben buna karşıyım hem o saate vermez işte insanlar akşam gelip izliyor yorgulungunu atiyor filizcim bir haberin varsa söyler misin neden yayın günü sabah alındı lütfen soylermisin yine eski saatine dönsün

    1. Evet ayni sate alinsin göremiyoruski sabahlari işşimiz çok oluyor kütfen ayni sate alinsin zaten 42 bölüm sabaha geçdi göremedim üzüldüm lütfen eski satine dönsün 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

  2. Evet melasef degisti çok saçma oldu sabah saat 11:50 de başlayacak bence yine eski saate gelsin lütfen çalışan var bence yine aynı saatte alsınlar

  3. Evet ayni sate alinsin göremiyoruski sabahlari işşimiz çok oluyor kütfen ayni sate alinsin zaten 42 bölüm sabaha geçdi göremedim üzüldüm lütfen eski satine dönsün 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

  4. Marhaba filizcim senin bilgin varmi bu saçma dizi tatli bela neden akşama geçirdiler yaraly kalbim eski saatine geçirsinlär lütfän filizcim bilgin varsa söýle

  5. Ozetini okudugumuz 52nci bolum aslinda 251 252 253 bolumler olmali. Simdi benim anlayamadigim bir sey var. Dizinin 470 boluminde (final ) 7 ay sonra yaziliyor ve geetin bebegi oluyor. Yoksa geet dusukmi yapiyor?

  6. Bence yaralı kalbim eski saatine alınmalı sabah herkesin işi oluyor akşam saati daha iyi eğer eski saatte alınmaz ise eski dizilerle reytingler düşer lütfen eski saatine alsınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu