Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 53 Bölüm Özeti 27 Mart Geet Bebeğini Kaybetti!

Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti 27 Mart Cumartesi. Geet hastane de tüm müdahalelere rağmen bebeğini kaybedecek! Detaylar Yaralı Kalbim 53. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 53 bölüm; Büyük anne ile Dev’in Geet ile birlikte hastaneye gelmesi ile başlayacak. Büyük anne Geet’in merdivenlerden düşmesinden kendisini sorumlu tutar. Maan ise yeni başladığı inşaat da çalışan işçilerle, onların başına tayin ettiği görevli arasında çıkan problem nedeniyle inşaat alanına gider.

Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti Başlıyor!

Büyük anne Maan’ı arayıp durumdan haberdar etmesi için Dev’e söyler. Dev ise defalarca abisi Maan’ı arasa da Maan işçilerle görüştüğü sırada telefonunun çaldığını duymaz. Doktor Geet’in durumunun çok kritik olduğunu, her şeye hazırlıklı olmaları gerektiğini söyler.

Maan işçilerle görüşmesi sonucunda olanların başına tayin ettiği yöneticisini işten kovar. Bir kaç dakika sonra küçük bir kız Maan’a teşekkür eder. Maan kıza ne için teşekkür ettiğini sorunda babası zamanın da Khurana inşaat da çalıştığı için teşekkür eder. Maan babasını sorar. Küçük kız öldüğünü söyleyince, Maan Adi’ye kızın tüm eğitim masraflarını üstlendiğini, ne gerekiyorsa yapmasını emreder.

Yaralı Kalbim 53 Bölüm Özeti

Büyük anne ameliyata giren Geet’in son durumundan Maan’ın da haberdar olması gerektiği için Dev’e  bir kez daha Maan’ı aramasını, ona ulaşamaz ise Adi’yi aramasını söyler. Dev direkt olarak Adi’yi arayıp Maan ile görüşmek istediğini söyler. Maan telefonu aldığında Dev Geet’in merdivenlerden düştüğünü ve hastanede ameliyata aldıklarını söyleyince Maan şok olur.

Maan hemen orada bulunan araba ile hastaneye gitmek için yola çıkar. Lakin yolda bir kamyon arızalandığı için tüm yolu tıkamıştır. Maan kamyonu kenara çekme konusunda yardım eder. Yollar bitmek bilmez. Maan Romeo’yu arayıp Geet’in durumunu sormak ister. Büyük anne Maan’ın Romeo’yu aradığını görünce hemen telefonu eline alıp Geet’in halen ameliyatta olduğunu ve doktorların hiç bir bilgi vermediğini söyler.

Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti - Geet'in bebeği Öldü

Doktorlar ise içeride Geet ile bebeği hayatta tutmak için mücadele eder. Lakin bebek yaşam ile ölüm arasında ki savaşını kaybeder. Doktor ameliyat sonrasında aileye bebeğin öldüğünü açıkladığı anda Maan da hastaneye gelmiştir. Doktorun dediklerini uzaktan duyar ve o an yıkılır.

Maan doktorun yanına gelip “bebek öldü mü?” diye bir kez daha sorar. Doktor ellerinden geleni yaptıklarını ama bebeği kurtaramadıklarını, Geet’in de bebeği kaybettiğinden haberi olduğunu söyler. Tüm aile Geet’in yanına gider. Maan ile Geet birbirlerine sımsıkı sarılır.

Ertesi gün Geet hastaneden taburcu olur. Eve gelir gelmez Geet soluğu çocuk odasında alır. Tüm zamanını bebeği için hazırladığı odada geçirmeye başlar. Maan ise Geet’in bir an evvel bu olayı unutması için Geet’in evde olmadığı bir vakitte evdeki tüm bebek eşyalarını depoya kaldırır. Dev Maan’a yapmamasını, bu durum Geet’i daha çok etkileyeceğini söylese de Maan Dev’i umursamaz.

Yaralı Kalbim 27 Mart Cumartesi Özeti

27 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 27 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Geet hastane dönüşünde çocuk odasının tamamen kaldırıldığını görünce Maan’a küser. Dev Maan’ın yanına gidip “bunu kastediyordum Abi” der. Lakin Maan yine Dev’i fırçalar. Geet ile arasını düzeltmek için elinden geleni yapar. En sonunda oyuncak bebek alıp yanına getirir.

Yaralı Kalbim 53. bölüm özeti - Geet bebeğini kaybetti

Arjun ile Annie arasına mafya lideri girdi. Annie mafya lideri Sangram’ın kendisine karşı ilgisi olduğunu anlar. Her defasında dışarıda kahve içme teklifini reddedince, mafya lideri adamlarını da alıp ofisi basar. Annie ile ofisin ortasında kahve içmek istediğini söyler. Annie neden bunu yaptığını bildiğini, bir başkasını sevdiğini söyleyip mafya liderini reddeder.

Bir sonraki gün Mafya lideri Nitya’yı restorana çağırır. Nitya ile iş birliği teklif eder. Zira mafya lideri Annie ile Arjun arasında duygusal bir bağın olduğunu anlamıştır. Mafya lideri aynı zamanda Nitya’nın da Arjun’u sevdiğini uzaktan fark ettiği için çıkarları doğrultusunda Annie ile Arjun’u birlik olup ayırmaları gerektiği konusunda yardım ister.

Devamı Yaralı Kalbim 54 bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 54 bölüm Özeti - Dev Arjun'a Gerçekleri Anlatır


Yaralı Kalbim 55 Bölüm Özeti - Geet evden ayrılır


Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti - Maan Geet'i sonunda bulur


Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti - Maan Geet'i bulur


Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti - Geet'in Dedesi Geldi


Yaralı Kalbim 53. bölüm Fragmanı

27 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarıda Yaralı Kalbim 53 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 53. bölüm fragmanı şu an için yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Yarali kalbimi eski satine alin lütfen agşam görünce güzel oluyor gündüzleri herkesin işi oluyor göremiyorus lütfen eski satine dönsün lütfen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  2. Yaralı Kalbim dizisinin Gündüz çalışanlar için saatinin değişmesi çok kötü oldu. Akşamları izleyebiliyorduk şimdi ise izleyemiyoruz. Biran önce eski saatine almaları daha iyi olacak.

  3. Bebek icin cok uzuldim ama geetin hamileligi de cok garipdi zaten ne miydesi bulaniyor ne cani bir sey cekiyor🤔😐😐😐😕

  4. Garipligini gectim en basindan beri cok sacmaydi zaten özellikle divden hamile olup maanla evlenip ustelik ayni evde yasamasi bide bebegin babasi kim diye soruyolar maan diyoki benim divde yandan seviniyo abim cocugu kabul etti diye yav ben becerdim abim alsin maana görede kari benim karim ama cocuk kardesimden bide ben kardesimi sirkette ise aldiriyorum oohhh ne guzel is bide bu cocugun dogdugunu dusunun bu cocuk babasina amca amcasinada babami diyecek allahtan dustu bu cocuk meselesini maaneet askini cok buyuk bi ask yapsin diye koymuslar ama cok buyuk bi sacmalik olmus

  5. Lütfen yaralı kalbim akşam oynasın izleyemiyoruz gündüzleri iş dolayısıyla lütfenn.

  6. Lutfen Yaraly kalbim dizisi aksam olsun çunki korona sebebiyle gunduz okulda oluyoruz we diziyi izleyemiyoruz riça ediyorum litfen aksam olsun ne olur bizide dusunin biraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu