Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 54 Bölüm Özeti 28 Mart Arjun Gerçekleri Öğrenir!

Yaralı Kalbim 54 bölüm özeti 28 Mart Pazar. Dev Arjun’a Naintara hakkında ki yanlış bildiği tüm gerçekleri anlatacak! Detaylar Yaralı Kalbim 54. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 54 bölüm; Geet’in yetimhane görevlisi ile telefonda konuşması ile başlar. Yetimhane görevlisi bay Maan Khurana’nın büyük bir bağış yaptığını, çocuklarında buna istinaden teşekkür etmek adına gösteri hazırladıklarını, öğleden sonra bay Maan ile birlikte beklediklerini söyleyen telefon alır.

Yaralı Kalbim 54 bölüm özeti Başlıyor!

Geet yetimhane görevlisine geleceklerini haber verir. Büyük anne de Geet’in uzun zaman sonra dışarı çıkmasına sevinir. Geet üzerini giyinirken büyük anne de Maan’ı arayacağını söyler. Büyük anne Maan’ı arasa da ulaşamaz. Bu arada evin çalışanlardan birisinin çocuğu hastalandığını öğrenir. Büyük anne acil olarak evin çalışanı aşçı ile birlikte dışarı çıkar.

Geet üzerini giyinip salona geldiğinde kimseyi bulamaz. Dışarıda Geet’i götürecek şoförün dahi olmadığını fark eder. Geet Maan’ı tekrardan arasa da Maan o sırada ofis dışında bir proje sunumu yaptığı için telefonunu kapatmıştır.

Geet evde durdukça panik olur. Zira yetimhanedeki çocuklar kendisi ile Maan’ı beklemektedir. Dev Geet’i yetimhaneye götürebileceğini söylese de Geet kabul etmez. Bu arada Yetimhane görevlisi çocukların öğle yemeğini yemediğini, sunum için bay Maan ile kendisini beklediğini söyleyince Geet mecburen Dev ile birlikte Yetimhaneye gider.

Maan toplantı sonrasında eve gelir. Büyük anne ile Geet’in dışarıda olduğunu öğrenince ikisinin beraber dışarı çıktığını düşünür. Ancak büyük anne bir kaç saat sonra tek başına gelince Maan Geet’i sorar. Büyük anne yetimhaneye gideceğini söyler. Maan kiminle gitmiş olabileceğini düşündüğü sırada Dev ile Geet içeri girer. Geet direkt olarak odasına gider.

Yaralı Kalbim 54 Bölüm Özeti

Maan Dev ile Geet’in yetimhaneye gitmesi canını epey sıkar. Bu durumu Geet’e sormak için yanına gider. Geet de olanı biteni baştan sonra anlatınca, Maan sorun olmadığını söylese de kalbinde bir şüphe oluşur.

Annie Sangaram belasından kurtulmak adına Arjun’dan yardım ister. Lakin Arjun daha önce yardım etmeye kalktığında kendisini ikaz ettiğini ve ilgilenmediğini söyler. Bu tartışma Nitya’nın önünde olunca Nitya Sangram’ın şüphelerinde haklı olduğunu, Arjun Annie’yi sevdiğini anlar. Bundan dolayı Sangram’ın planını uygulamaya karar verir.

Nitya bir toplantı için Annie’yi başka bir adrese, Arjun’u da başka bir adrese gönderir. Annie gittiği adres de Sangram kendisi için tüm restorandı kapatmıştır. Annie önce korkar. Daha sonra Sangram’ın “Seninle aşk yaşamak istedim. Lakin olmadı. En azından sıkı bir dost olmak isterim!” deyince Annie dost olmayı kabul eder.

Yaralı Kalbim 54 bölüm Özeti - Dev Arjun'a Gerçekleri Anlatır

Sangram bu oyunu bilerek oynamıştır. Sık sık ofise gelip “Kanka nasılsın” tavırları ile Annie’ye yaklaşıp Arjun ile arasını açmaya çalışır. Arjun da uzaktan izlediği için ilk başta Sangram’ın oyununa gelir.

Dev Geet’i yetimhaneye götürdüğü için Khurana inşaatın yeni proje toplantısına katılamaz. Dolayısı ile ihale başka firma alır. Maan sinirle Dev’i ikaz eder. Dev abisine haklı olduğunu söyler. Maan odadan çıktıktan sonra Dev Maan’ın yeniden çocuk odası kurduğunu ve Geet’e karşı özür mektubu yazdığını görünce aklına güzel bir sürpriz gelir. Bu sürprizi büyükanne ile de paylaşır.

Büyük anne plana sadık kalarak Geet’i çiftlik evine gitmesini, Maan’ın onu orada beklediğini söyler. Bu sırada Dev çiftlik evini süsleyip hazırlık yapar. Geet gelmeden süsleme işlerini bitirip Maan’ın yazdığı mektubu da masanın üzerine koyup çiftlik evinden çıkar. Lakin ne büyük anne, ne de Dev Maan’ın dışarıda toplantıda olduğunu hesaplayamaz.

Büyük anne Adi’yi arayıp Maan’ın bir an evvel çiftlik evine gitmesini ister. Adi ise Maan’ın toplantıya gittiğini ve telefonunun kapalı olduğunu, ilk fırsatta söyleyeceğini dile getirir. Yaralı Kalbim 54 bölüm özeti alt başlık da da devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Yaralı Kalbim 28 Mart Pazar Özeti

28 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 28 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Dev Geet’in çoktan çiftlik evine gittiğini ama Maan’a hala ulaşamadıkları için Dev çiftlik evine gidip Geet’e her şeyi anlatır. Bu arada Adi Maan’a ulaşıp acil olarak çiftlik evine gitmesini, Geet’in onu orada beklediğini haber verir.

Dev Geet’e sürprizi kendisi hazırladığını, büyük annenin de yardım ettiğini söyler. Konu Dev’in kendisini kaldırdığı o olaya gelir. Dev pişman olduğunu, affetmesini ister. Geet ise “Seni affediyorum” deyip sözlerine devam edeceği sırada Maan Geet’in Dev’i seni affediyorum dediğini duyup şok olur. Geet ile Deve gözükmeden geldiği gibi çiftlik evinden ayrılır.

Geet ise Dev’i affettiğini ama bir daha kendisine ya da Maan ile arasında olup bitene karışmamasını ister. Maan Geet’in dev ile yakınlaştığını düşünüp eve gelmek dahi istemez. Geet ise Devi affettiğini açıklamak için gece geç saatlere kadar Maan’ı salonda bekler. Maan gece geç gelse de Geet’in yüzüne dahi bakmadan odasına gider. Evin hizmetçisi Geet’i gece 12 de uyandırır. Geet Maan’ı beklediğini söyleyince, görevli Maan’ın geldiğini ve odasında uyuduğunu söyler.

Yaralı Kalbim 54. bölüm Özeti - Dev Arjun ile konuşur

Geet Maan’ın kendisini uyandırmadan gitmesini anlayamaz. Son olaylarda Maan defalarca kendisinden özür dilemesine rağmen affetmediği için kızgın olduğunu düşünür. Geet kendisini affettirmek için evin tüm çalışanlarını gece uyandırıp Holi kutlamasında Maan’a sürpriz yapmak için hazırlıklar yapar.

Sangam son defa Annie ile akşam yemeğe gitmek ister. Annie  de son defa olduğunu duyunca kabul eder. Arjun da kıskançlık krizinden dolayı Annie’nin gideceği restorana Nitya’yı alıp gider. Sangram’ın gerçek niyeti ortaya çıkar. Annie’ye sarkıntılık edince Arjun Sangram’ı pataklar. Olay yerine polis gelir.

Sangram, Annie, Arjun ve Nitya’yı gözaltına alır. Annie Dev’i arayıp yardım ister. Dev karakola geldiğinde Arjun ile karşılaşır. Annie gittikten sonra Dev, Naintara’nın bu zaman kadar yaptıkları her şeyi tek tek anlatır. Arjun gerçeklere inanacak mı? Yoksa Dev’in söyledikleri Arjun’u ikna edecek mi? Devamı Yaralı Kalbim 55 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Yaralı Kalbim 54 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 55 Bölüm Özeti - Geet evden ayrılır


Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti - Maan Geet'i sonunda bulur


Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti - Maan Geet'i bulur


Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti - Geet'in Dedesi Geldi


Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti - Tej yanlış kişiyi yakalar


Yaralı Kalbim 54. bölüm Fragmanı

28 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarıda Yaralı Kalbim 54 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 54. bölüm fragmanı şu an için yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Filizcim ozetler ucin tesekkurler yeni bolimi bekleyorys Merhabalar arkadaslar 🙋

  2. Yaralı kalbim dizisini akşam eski saatine alırmısınız lütfen diziyi kaçırmadan akşamları izleyebiliyorduk ama şimdi gündüzleri iş dolayısıyla izleyemiyoruz Tatlı bela dizisi yerine yaralı kalbim dizisi oynasın akşamları lütfenn.

  3. Merhaba arkadaslar Filiz bizimle niye iletişim kurmuyor sorularynyza neden cevap vermiyor aciklama yapmiyor neden onu merak etmiyorsunuz?

  4. Benim. Basimda bela olan adamla kanka olsam oda her gun ofisime qelib kanka nasilsin dese bene seven kisi onu oldurur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu