Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 56 Bölüm Özeti 30 Mart Maan Geet’i Bulur

Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti 30 Mart Salı. Maan Geet’in Amristar da olduğunu öğrenip peşine düşecek! Detaylar Yaralı Kalbim 56. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 56 bölüm;  Maan’ın dua etmesi ile başlar. Geet’e karşı kötü davrandığını, onu yeniden görmek istediğini ve kendisini affettirmek istediğini söyler. Bu sırada büyük anne yanına gelir. Aile dostu Arju Geet’i hac yolunda Amristar da gördüğünü söyleyince Maan çok sevinir. Lakin Geet oradan ayrılmadan gidebilmek için uçakla gitmek ister. Hemen Adi’yi arar.

Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti Başlıyor!

Adi kısa süre sonra biletin kalmadığını, bir sonraki gün için bilet ayırdığını söyleyince Maan sinirlenir. Dev kara yolu ile 6 saat süreceğini, büyük anne ile Arju’nun konuşmasından hemen sonra uçak bileti ayırdığını söyleyince Maan ç0k sevinir.

Uzun zaman sonra ilk defa Dev’e teşekkür eder. Dev yeri olmadığını, lakin yaptıklarından pişman olduğunu ve kendisini bundan sonra affedip affetmeyeceğini sorar. Maan Dev’in omuzuna dokunup cevap vermez.

Geet’in otobüsü yolda mola verir. Mola sırasında yiyecek satan küçük bir çocuk Geet’i tanır. Hemen abilerine haber eder. Tej Geet’in bindiği otobüsün önünü kesip Geet’i otobüsten indirir. Geet karşısında Tej’i görünce canı sıkılır. Lakin Maan’ın söyledikleri karşısında hiç bir şey Geet’in canını daha da sıkamadığı için Geet adeta yürüyen ölüden farksızdır. Tej ve beraberindekiler Geet’i kendi evlerine getirir.

Yaralı Kalbim 56 Bölüm Özeti

Maan Amristar’a gelir. Hac yolculuğu yapan otobüslerin mola yerinde gezse de Geet’i ne gören ne de tanıyan birine rastlar. Sonunda yanın da duran radyo aklına gelir. Geet ise eve yerleşir. Gittiği ev öz halasının evidir. Hac yolculuğu güzergahında oturduğu için halası neden kendisine uğramadığını sorgular. Geet kaçamak cevaplar verir. Akşam yemeğinde Pamm Geet’in hamile olduğunu ve kaç aylık olduğunu sorunca Geet morali bozuk bir şekilde sofradan kalkar.

Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti - Maan Geet'i sonunda bulur

Sinirle odasına gider. Evin temizlikçisi de radyoyu açıp müzik dinleyerek temizlik yapar. Bu sırada Maan’ın mesajını duyar. Onun özür dilediğini ve kendisini aradığını öğrense de Geet hiç bir şekilde Maan ile tamsa bile geçmez. Geet’in halası Birij, oğlu Tej’i Geet’in Delhi de neler yaşadığını öğrenmesi için  Delhi’ye gönderir. Maan gece karanlığında Geet’i Amristar sokaklarında ararken aracı bozulur. Bu sırada oradan geçmekte olan Tej Maan’a yardım eder.

Maan Teji’ye para vermek ister. Ancak Teji Amristar da birine yardım etmenin karşılığının para olmadığını söyler. Bu sırada Maan cüzdanını düşürür. Tej Maan’ın cüzdanında ki Geet’in resmini göremeden Maan’a cüzdanını verir. Tej Delhi’ye gidip büyük anne ile konuşur. Geet’in hala oğlu olduğunu, Delhiye gelip onu görmek istediği konusunda yalan söyleyip her şeyi öğrenir. Hemen bunu annesi Biji’ye aktarır. Maan de Geet’in Tej tarafından alıkonulduğunu öğrenir. Tej’in adresini öğrenip o adrese doğru yola çıkar.

Yaralı Kalbim 30 Mart Salı Özeti

30 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 30 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Maan’ın yolda arabasının lastiği patlar. Uzun bir süre yürüdükten sonra bisikletli bir adamın bisikletini satın alıp 8 km boyunca sıcak da bisiklet sürer. Kenarda yemek satan kişiden Tej ve ailesi hakkında detaylı bilgilere vakıf olurken Biji ve Tej Geet’e her şeyi bildiklerini, Maan ile aralarının açık olduğunu öğrendiklerini, detaylarını anlatmasını ister. Lakin Geet detay vermez. Tej artık burada kalacağını, Maan’ı içeri dahi almayacağını açıklar.

Yaralı Kalbim 56. bölüm özeti - Maan Geet'i arar

Halasının gelini ile Geet pazara alış verişle gider. Maan bisikletle Tej’in evinin önüne geldiğinde Geet’i arabanın içinde görür. Onu pazara kadar takip eder. Bu arada Adi de Amristar’a gelir. Teji’in küçük kardeşini bulur. Onu eve kadar takip eder. Biji Maan’ın kendisinin gelemediğini, üstüne bir de adamını gönderdiğini düşünüp sinir olur. Adi’yi tekme tokat döverler.

Maan sonunda Geet’i pazarda bulur. Lakin tam gideceği sırada Geet’i gözden kaçırır. Uzun bir arayıştan sonra Geet’i bileziklere bakarken yeniden bulan Maan Geet der. Geet ise Maan’ın gördüğünde şaşkınlığını gizleyemez. Devamı Yaralı kalbim 57 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti - Maan Geet'i bulur


Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti - Geet'in Dedesi Geldi


Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti - Tej yanlış kişiyi yakalar


Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti - Maan İtibari için kalır


Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti Geet Oruç tutar


Yaralı Kalbim 56. bölüm Fragmanı

30 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarıda Yaralı Kalbim 56 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 56. bölüm fragmanı şu an için yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Geet oluyormu diye sormuslardi. Eger dizi 470 bolum ise geet olmuyor. Yani internetde 470 bolum final olarak koymuslar

  2. Canım çok sıkılıyor neden akşam saatlerinde yayınlamiyor neden bir şey söylemiyorsunuz filiz de Bir şey söylemiyor bu arada 360tv Hint dizi yayınlıyor tutku diye iki yapacida oynayan kumud varya o oynuyor

  3. Kanal7 çoooooook teşekkür ederim Tatli belayi akşama geçirdiginiz için gündüz oldugunda izleyemiyordum bana çok iyilik yapdiniz.

  4. Feride dogry soyluyorsun lutfan yaryly kalbimi agsama alyn lutfan gunduzka izlemek cok zor lutfan yalbaryorun geceye alyn yaraly kalbimi lutfan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu