Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 57 Bölüm Özeti 31 Mart Maan Şoför Olur!

Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti 31 Mart Çarşamba. Maan Geet’e yakın olmak için Teji’nin şoförü olacak! Detaylar Yaralı Kalbim 57. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 57 bölüm; Maan ile Geet’in pazar yerin de karşılaşması ile başlar. Maan Geet’in yanına gelip ona dokunur. Uzun bir süre konuşmadan birbirlerine bakan ikili sonunda konuşmaya başlar. Maan sonunda bulduğunu söylerken, Geet ise Maan’ın kendisine söylediği sözleri hatırlar.

Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti Başlıyor!

Maan uzun süre aradığını ama sonunda bulduğunu söyler. Geet ise “Sen beni zaten kaybettin. Neden beni arıyorsun?” deyip gitmek ister. Maan buna izin vermez. Maan kendisini affetmesini ister. Söylediği sözleri sadece kızgınlık anında söylediğini açıklayınca Geet şöyle der.

“Senin öfkenin ateşi ikizimin arasında ki ateşi yaktı!” (Yaralı Kalbim 57 Bölüm Özeti) Geet Khurana

Bu sözlerden kısa bir süre sonra Geet’in amcası gelir. Geet’i Maan’ın yanından alıp götürür. Jugnu amca eve geldiğinde gördüklerini Biji’ye anlatacağını söyler. Maan ise Geet’in sözlerinden sonra şok olur. Yakında ki tapınağa gidip dua eder.

Yaralı Kalbim 57 Bölüm Özeti

Maan tapınak da dua ederken yanına bilge bir kişi gelir. Maan’a yapması gerekenler konusunda akıl verir. Maan tapınak çıkışında önce Geet’in çektiği acıları hafifleteceğini, sonra Geet’in kendisini affetmesini sağlayıp eve götüreceğini düşünür.

Jugnu amca Geet’i pazarda biri ile konuşurken gördüğünü söyler. Herkes Jugnu amcanın sözlendiklerine dikkat kesilir. Jugnu amca söyleyeceklerini unutur. Ancak Tej Paam ile Geet’in bir şeyler sakladığını düşünür. Tej karısı Pamm’ı sıkıştırıp ağzında laf almaya çalışır. Paam kısa süreliğine Geet’i pazar da kaybettiğini ama 10 dakika sonra bulduğunu söyler. Tej buna çok sinirlenir. İlk olarak Geet’in peşine taktığı hem koruma hem de şoförü işten kovar.

Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti - Maan Geet'i bulur

Akşam yemeğinde Tej Geet’e pazar yerinde kiminle konuştuğunu sorar. Laf kendisini görmeye gelen Adi ile görüşüp görüşmediğine gelir. Geet Adi’nin geldiğini duyunca şaşırır. Tej Adi’yi darp ettiklerini söyler. Geet ise pazar yerinde Maan ile görüştüğünü söyleyemez.

Maan ile Adi Amristar da bir araya gelirler. Adi Geet’in halası ve Tej kendisini darp ettiğini söyler. İkili konuştuğu sırada Teji kendi şoförünü kovduğunu ve yeni şoför için gazeteye ilan vereceğini öğrenir.

Yaralı Kalbim 31 Mart Çarşamba Özeti

31 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 31 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Maan kılık değiştirip Teji’nin evine gider. Şoförlük için geldiğini söyler. Tam da bu sırada başka biri de gelir. Tej her ikisini karşılaştırır. Maan 3.000 rupiye çalışabileceğini söyleyince Teji Balwant zannettiği Maan’ı işe alır. Geet ise Maan’ın yakınlarda olduğunu hissetse de henüz karşılaşmadılar.

Yaralı Kalbim 57. bölüm özeti - Maan Geet'in Yanına gelir

Eve de Biji’nin doğum günü partisi var. Adi bu karışıklıktan yaralanıp içeri girmeyi başarsa da Teji’ye yakalanır. Teji herkesin içinde Adi’ye yumruk atacağı sırada Maan Teji’in elinin tutup Biji’nin doğum günün de ellerini kirletmemesini, kendisi onu döveceğini söyleyip Adi’yi Teji’nin elinden kurtarır.

Maan gece gizlice Geet’in odasına gidip onunla konuşur. Bu sırada ikilinin konuşmasını amca Jugnu görür. Bakalım amca Jugnu bu defa neler saçmalayacak? Devamı Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti - Geet'in Dedesi Geldi


Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti - Tej yanlış kişiyi yakalar


Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti - Maan İtibari için kalır


Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti Geet Oruç tutar


Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Maan baba olmak ister


Yaralı Kalbim 57. bölüm Fragmanı

31 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve yukarıda Yaralı Kalbim 57 bölüm özeti verdiğimiz bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 57. bölüm fragmanı şu an için yayınlanmamıştır. Ancak en son yayınlanan Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. Teşekürler òzetler icin ama dizi nasil gidiyor ya yeni insanlar. 2 bolumde-de hic Arjun Annie aski ne oldu o hakinda gecmiyor

      1. şu an da Maan evden ayrıldı. Onların aşkı konuşulmuyor bile. Arjun Annie’ye destek olmak için konağa geldi. Yanında destek oluyor sadece. Ancak Çok kısa anlar olduğu için özet içerisinde vermiyorum. Mümkün olduğunca özeti kısa tutmaya çalışıyorum.

      2. Diziye yeni oyuncular katilinca eskiler diziden ayriliyor. Artik finale kadar sadece maan geet dev ve bijinin ailesini var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu