Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 58 Bölüm Özeti 1 Nisan Darjee Gelir!

Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti 1 Nisan Perşembe. Darjee Geet ile Maan’ın sorunlarının çözmek için kardeşinin evine gelecek. Maan kendisini saklayacak! Detaylar Yaralı Kalbim 58. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 58 bölüm; Maan ile Geet’in konuşması ile başlar Maan Geet’e kalbine sormasını, sevip sevmediğine karar vermesini ister. Adi ise Delhi’ye gider. Dev Adi’nin her tarafını morluklar içinde görünce abisi için endişe duyar. Adi ona Maan’ın isim değiştirerek Tej’in şoförü olduğunu, bu sayede Geet’e yakın olmayı seçtiğini söylese de Dev abisini oralar da yalnız bırakmamaya karar verir.

Akşam yemeğinde Geet sonradan gelir. Sofrada canı bir şey yemek istemez. Zira Maan’nın evde Balwanlt olarak kaldığını öğrenmeleri halinde neler olacağından korkar. Geet masadan kalkıp odasına giderken, halası da Geet’in durumunun kötüye gittiğini, yemeden içmeden kesildiğini düşünür.

Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti Başlıyor!

Luck akşam yemeğinden sonra telefonda bir kızla konuşur. Abisi Tej arkasından gelip kiminle konuştuğunu sorunca Luck panik olur. Hemen telefonu kapatır. Tej yerde duran bir çuval gübreyi götürmesini istediğini, neden hala evde durduğunu sorunca Lucky suçu Balwant’a (Maan) atar.

Maan da Balwant olarak ne diyeceğini bilemez. Yerdeki gübreyi kaldırmak istemez. Zira oraya şoför olarak girdiği için sadece şoförlük yapacağını düşünse de Tej her işte kullandırmak ister. Maan yumruklarını sıka sıka yerdeki gübreyi alıp yerine götürür. Bir kaç dakika sonra Lucky abisinden korktuğunu, bu nedenle suçu kendisine attığını söyleyip özür diler.

Maan bu oyunun daha fazla uzamaması için Geet’in odasına gidip konuşmaya karar verir. Herkes yattıktan sonra misafirhaneden ana konağa gelir. Gizlice Geet’in odasına gelip onu uyandırır. Ancak o da ne! Geet’in yanında halası Biji dedikleri Burinder de Geet ile aynı yatakta yatmaktadır. Burindner de uyanır. Bir ses geldiğini söyleyince, Geet su içmeye kalktığını söyler.

Yaralı Kalbim 58 Bölüm Özeti

Geet Maan’ı odasından dışarı çıkartır. İkili konuşmaya başlar. Bu sırada Lucky’in geldiğini duyunca Maan Geet’i de alıp bir odaya saklanırlar. Ancak büyük bir hata yaparlar. Maan hangi oda olduğunu bilmeden saklandıkları oda Lucky’in odasıdır. Lucky biraz salak biri. Odasının kapısının kilitli olduğunu anlayınca içeri de hırsız olduğunu düşünüp herkesi başına toplar. Maan kalabalık olmadan diğer kapıdan çıkar.

Lucky Tej ile kapıya gelir. Tej kapının kilitli olduğunu görünce şaşırır. Kapıyı kırıp içeri girdiğinde kimsenin olmadığını anlar. Bu sırada Geet ve Maan alt kata inip gizlice başka bir odaya geçerken, Geet yanlışlıkla vazoyu düşürüp kırar. Onu toplamak isterken eli kesilir. Maan cebinden çıkardığı bezle Geet’in elini sarar.

Bu sırada evin temizlik görevlisi vazonun kırılma sesini duyunca oraya gelir. Maan ile Geet yakında ki odaya saklanır. Evin çalışanı içeride hırsız olduğunu düşünüp Lucky ile Tej’i çağırmaya gider. Bu arada Maan Geet’i yanından gönderir.

Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti - Geet'in Dedesi Geldi

Lucky abisi Tej’den önce gelir. Herkese hırsızı yakalayıp hava atmak için Maan’ın olduğu odaya girer. Maan odaya girdiğinde kapıyı kilitleyip Lucky bir güzle döver. Adi’nin kısaca intikamını alır. Bu sırada ev halkı kapıya gelir. İçeride kavganın olduğunu duyan Tej tam kapıyı kıracağı sırada kapı açılır. Lucky’nin her tarafı morluklar içinde kalmıştır. Hemen akabinde odadan Maan çıkar.

Herkes içerinden Balwant sandıkları Maan’ın çıktığını görünce şaşırırlar. Tej neden Lucky’yi dövdüğünü sorar. Maan ise şöyle cevap verir;

İçeri de hırsız olduğunu duydum. Karanlıkta görmeden yanlışlıkla Lucky’e vurmuşum. Özür dilerim! (Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti) Maan Sing Khurana (Balwant)

Herkes Lucky’nin dayak yemesine gülerken Tej Balwant Sandıığı Maan’a neden misafirhaneden ana konağa geldiğini sorar. Maan da zaten gel git akıllı olan Jugnu amca kendisini misafirhaneden çağırdığını, hırsızı yakalamasını istediğini söyler.

Herkes Jugnu’ya böyle bir şey isteyip istemediğini sorar. Jugnu her ne kadar istemediğini bilse de kafası karışır. Yok derse Tej ve kardeşi Burinder’in sinirleneceğini düşünüp Balwant’dan (Maan) yardım istediğini söyler. Böylelikle Maan da yırtmış olur.

Yaralı Kalbim 1 Nisan Perşembe Özeti

1 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 1 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Ertesi gün Tej ile Balwant (Maan) araba ile misafirlerini otogardan almaya gider. Maan kimin geleceğini bilmeden Tej’in yanında gitmiştir. Geet eve gelecek olan kişinin öz dedesi Darjee olduğunu öğrenince panik olur. Zira o Maan’ı tanıdığı için Maan’ın Balwant yalanı da ortaya çıkacağını düşünür. Hemen Maan’ı cepten aramak istese de Maan’ı telefonu kapalıdır.

Maan otogar da Darjee’nin geldiğini görünce şok olur. Kendisini saklamak için türlü türlü oyun yapar. Sonunda kendisini saklamayı başarır. Darjee ise eve, Geet’in yanına gelir. Maan hakkında sorun yaşadığını, onu çözmeye geldiğini söyler.

Yaralı Kalbim 58. bölüm özeti - 1 Nisan Geet Dedesini görür

Dev yine rahat durmuyor. Abisine yardım etmek için Amristar’a girmek için şoförü ile birlikte yola çıksa da araba yolda bozulur. Dev yolun diğer kalanını otobüsle gitmek isterken bir bayan (Nandini) kendisini sapık zannedip sataşması nedeniyle otobüsü kaçırır. O bayan Geet’in halasının kızı Nandini’dir.

Dev ile Nandini sıcağın altında yolda Amristar’a gitmek için yürürler. Sonunda bir araba durur. Dev karı koca olduklarını, kendilerini merkeze kadar götürmesi konusunda yalan söyler. Nandini bu yalana sinir olsa da sıcakta yürümemek için sesini çıkartmaz. Gidecekleri yere geldiğinde her ikisi farklı yöne gider.

Bir kaç dakika sonra yolda bindikleri araba tekrardan Dev’in yanına gelir. Arabada kitap unuttuklarını söyler. Dev istemese de kitabı alır. Amrista da karşılaşmaları halinde verebileceğini düşünür.

Devamı Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti - Tej yanlış kişiyi yakalar


Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti - Maan İtibari için kalır


Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti Geet Oruç tutar


Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Maan baba olmak ister


Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti - Gerçekler ortaya çıkar

Yaralı Kalbim 58 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

    1. Hayatcim bence Maan Arjundan daha çok ýakişikli Maany çok sewiýorum çok karyzmatik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu