Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 59 Bölüm Özeti 2 Nisan Tej Yanlış Kişiyi Yakalar

Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti 2 Nisan Cuma. Tej Nandi’nin söylediği adamı Maan zannedip Yakalayacak. Yakaladığı kim mi?  Detaylar Yaralı Kalbim 59. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 59 bölüm; Darje’nin yola çıkması ile başlar. Biji ve Tej daha fazla kalmasını istese de Darjee yeterince kaldığını söyleyip kapıya doğru yürür. Geet dedesine yolluk hazırlamıştır. Darjee gerek olmadığını, yakın ilçeye gideceğini söylese de Geet yolluğu verir.

Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti Başlıyor!

Geet’in Yengesi Pammi ile Nandiya Geet’in hal ve tavırlarına üzülür. Onu yeniden hayat döndürmek için dışarı çıkartmak ister. Geet gelmeyeceğini söylese de pazara giderler. Pazar da Dev de telefonunu yaptırmak için gelmiştir. Geet ile Dev pazarda karşılaşır. Geet Nandiya’yı atlatıp Dev ile konuşur. Dev’e gitmesini, Maan’ı da yanında götürmesini söyler.

Bu sırada ikilinin konuşmasını uzaktan Nandiya görür. Yolda birlikte geldiği sapık adamı hemen tanır. Kendi aklınca Dev’i Maan zanneder. Zira temiz giyimli ve zengin kıyafeti ile Geet’in yanına gelip konuşmasından onun Maan olduğunu düşünmüştür.

Nandiya Geet’i arabaya gitmesini pazarda bir kaç işinin kaldığını, abisi Lucky’in güreş müsabakasına yetişmesini ister. Geet evin başka bir şoförü ile güreş müsabakasına giderken, Nandiya da Dev’i belli bir süre takip eder. Gözden kaçırınca hemen eve gelip abisi Tej’e Man Sing Khurana’nın Amristar da olduğunu pazar yakınlarında gördüğünü söyler.

Tej zeki biri. Hemen onu daha önce görmediği ve tanımadığı halde nasıl Maan olduğunu anladığını sorar. Nandiya Geet ile konuşmak istediğini, buralardan olmadığını zengin ve Avrupalı gibi giyindiğini söyleyince Tej inanır. Tarife uygun kişiyi pazar yerinde arasa da eli boş döner.

Güreş müsabakasında Lucky yenilir. Yenen güreşçi herkese hava atar. Maan da ailesinin şerefini kurtarmak için adamın karşısında güreşçi olarak çıkar. Adamı bir güzel döver. Biji Balwant olarak bildiği Maan’ı herkesin içinde gururlandırır.

Yaralı Kalbim 59 Bölüm Özeti

Biji Maan’ı takdir eder. Lucky ise fena dayak yediği için ona kızar. Geet Lucky ile geleceğini söyleyince Maan, Lucky ve Geet bir arada da diğerleri başka bir arada gelir. Maan Geet’in kendi yanında gelmesini olumlu yorumlarken Geet Maan ile konuşmak, Dev’in geldiğini söylemek ister. Ancak Lucky arabada olduğu için konuşamaz.

Herkes eve gelir. Biji Tej’e Balwant’ın kahramanlığını anlatır. Tej de Maan Sing Khurana’nın Amristar’a geldiğini ama bulamadığını Nandiya haber verdiğini söyler. Geet hizmetçinin Maan’a merhem götürdüğünü görünce hizmetçinin elindeki merhemi alıp Maan’a götürür. Maan kendisini sevdiği için geldiğini söylese de Geet merhem getirdiğini, Dev ile çarşıda karşılattığını kardeşini de alıp gitmesini ister. Maan ise gitmeyeceğini bir kez daha söyler.

Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti - Tej yanlış kişiyi yakalar

Geet merhemi verip gitmek ister. Maan ise sürmesini, kendisi sürmediği takdir de yaralarının böyle kalacağını söylese de Geet sinirle odayı terk eder. Geet gece yarısı tekrardan gelir. Bu sırada Maan uyumaktadır. Geet Maan’ın yaralarına baktığında gerçekten de merhemi sürmediğini görür.

Geet Maan’ın uyuduğunu düşünüp ona krem sürer. İşi bittikten sonra odadan çıkacağı sırada Maan ayağa kalkar. Aşkını defalarca itiraf eder. Kendisini artık affetmesini istese de Geet “Sana yarına kadar müsade ediyorum. Eğer gitmez isen gerçekleri Biji’ye söyleyeceğim” der. Maan da Aynı şekilde Geet’e “Ben de sana yarına kadar süre veriyorum. Sen de bana koşarak gelip sarılacaksın. ” der. Geet sinirle odasına giderken Maan’ın çok inatçı olduğunu söyler.

Maan Geet uyurken yanına gelip yastığının altına mektup koyar. Geet Maan’ı fark etmez. Ertesi gün Lucky Maan’ın hiç bir yerde bulamadığını söyler. Geet bunu duyunca akşam ki konuşmasının ile yaradığını ve evden ayrıldığını düşünür.

Yaralı Kalbim 2 Nisan Cuma Özeti

2 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 2 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Maan dışarı çıkmıştır. Dev ile görüşüp ortalıkta dolanmamasının tehlikeli insanlar olduğunu söyler. Dev ise hep birlikte gidecekleri zaman eve döneceğini, burada kalıp yardım etmeye geldiğini açıklar.

Nandiya pazara gittiğinde Dev’i fark eder. Dev’i araba ile takip edip kaldığı oteli öğrenir. Hemen gelip bunu Tej’e haber verir. Tej hızla otele gitse de Dev otelden ayrıldığı için Tej ile karşılaşamaz. Tej tüm adamlarına Dev’i Mann zannedip eşkâl verip yakalayanın haber vermesini ister.

Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti - Geet ile Maan Barıştı

Geet odasına geldiğinde Maan’ın ayrıldığını düşünür. Lakin yatağının altında ki mektubu bulunca şok olur. Maan hiç bir yere gitmediğini gelene kadar arka bahçede beklediğini, zamanında gelmediği takdir de kendisini öldüreceğini yazan notu bulunca hızla Maan’ın bulunduğu arka bahçeye gider.

Maan Geet’i orada beklemektedir. İkili sonunda birbirlerine kavuşurlar. Her şeyi söylemek için ana konağa geldiklerinde Tej Dev’i Maan zannedip yakaladığını öğrenince şok olurlar. Maan Balwant olmadığını aslında Sing Khurana olduğunu söyleyecek mi? Devamı Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti - Maan İtibari için kalır


Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti Geet Oruç tutar


Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Maan baba olmak ister


Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti - Gerçekler ortaya çıkar


Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti - Maan evi satın alır


Yaralı Kalbim 59 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Marhaba filizcim neden yaraly kalbim 60 bölüm özeti neden ýazmiýorsun lütfän ýalvaryýorum bu akşam ýazarmisin lütfän

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu