Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 60 Bölüm Özeti 3 Nisan İtibar Meselesi

Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti 3 Nisan Cumartesi. Geet ile Maan barışacak. Geet’in ailesi Maan’ı Dev Zannedecek. Maan bu oyuna biraz daha oynayıp itiarını düzeltmek isteyecek.  Detaylar Yaralı Kalbim 60. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 60 bölüm; Maan ile Geet’in konağın önüne gelmesi ile başlar. Lucky içeri de Maan Sing Khuran’yı yakaladıklarını söyletince Balwaln (Maan) ve Geet şok olur. İçeride ise Dev neden kendisine kızgın baktıklarını anlayamaz. Dev konağa Nandini’nin kendisinde kalan kitabını teslim etmeye geldiğini ama Nandini’nin ailesi kendisini rehin almasını anlayamaz.

Büyük anne Biji Nandi’nin kendilerine her şeyi anlattığını söyleyince Dev’in kafası iyice karışır. Dev neden bahsettiklerini sorunca Tej Geet’i üzdüğünü bildikleri, kendisini cezalandıracaklarını söyler. Dev o anda kendisini Maan Sing Khurana olarak yanlış anladıklarını fark eder.

Tej’in karısı Pamm karı koca arasında ki mesele olduğunu bir şey yapmadan önce konuşmalarını söyler. Geet ile Dev odaya gidip konuştukları sırada Mana da pencereye tırmanıp ikilinin yanına gelir.

Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti Başlıyor!

Dev her şeyi açıkça söylemekten yana düşüncesini belirtirken, Geet de aynı düşüncede olduğunu söyler. Maan ise insanların Maan Sing Khurana’yı kötü bildiklerini, bu imajı düzeltmeden gitmenin iyi olmayacağını, bu oyuna biraz devam etmesini ister. Kısaca Dev’e Maan olarak devam etmesini, Geet’in ailesinin gözünde Maan adına yanlış düşünmemesini için ellerindne geleni yaparlar.

Dev ile Geet salona gelir. Biji neye karar verdiğini sorar. Geet de Maan (Dev) bir ay boyunca burada kalacağını, hal ve tavırlarında bir değişim olmadığı halde Maan’ın yoluna göndereceğini ama hal ve tavırlarında olumlu bir gelişme olursa Delhi’ye döneceğini açıklar.

Yaralı Kalbim 60 Bölüm Özeti

Tej Maan zannettiği Dev’in tokat manyağı yapmak için beklerken Geet’in bir ay süre vermesi Tej’i sinirlendirir. Ancak Büyük anne de bir ay süreyi onaylayınca Tej “Maan bu bir ay senin için çok zor geçecek koçum” dişyerek sert bir bdille ikaz eder.

Maan Geet’in hasretine dayanamaz gündüz vakti Geet’in odasına gider. Özlediğini söyleyip sarılır. Bu sırada Jugnu Balwant zannettiği Geet ile Maan’ı sarılırken görüp yanlarına gider. Balwant’ı dövmek istese de Balwant’ın çok iyi dövüştüğünü hatırlar. Hemen kapıyı Geet ile Maan’ın üzerine kilitleyip ne yapabileceğini düşünmeye başlar.

Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti - Maan İtibari için kalır

Jugnu herkesi galeyana getirir. Geet’in odasında birini gördüğünü, onu odaya kilitlediğini söyler. Tüm ev halkı Geet’in odasının önüne toplanır. Tej kapıyı açtığında Geet panik olur. Hemen arkasından Dev belirir. Geet ile konuşmaya geldiğini bir anda kapının kilitlendiğini söyleyince ev halkı Jugnu amcaya sinir olur.

Jugnu amca rezil olduğunun farkında. Hemen yeni bir fikir düşünür. Geet’in yanına Maan’ın bir ay boyunca girmesinin yasaklandığını ama Maan (Dev) bu yasağa uymadığını söyleyip kendisine yönelen sinirli bakışları Maan (Dev’e) yöneltir.

Yaralı Kalbim 3 Nisan Cumartesi Özeti

3 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 3 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Lajee farklı odada kalan Maan zannettikleri Dev’e yemek götürür. Dev yemeği beğenmediğini söylerken uzaktan olayları izleyen Nandini Maan zannettiği Dev’in Larjee ile flört ettiğini düşünür. Geet’in sapık bir kocası olduğunu, bunu Biji ve Tej’e kanıtlayıp Maan’ın evden kovdurmayı düşünür.

Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti - Jugnu amca iz üstünde

Maan yine gece olduğunda Geet’in odasına gidip onunla görüşür. Arabasının anahtarının orada unuttuğunu söyleyip ikili romantik anlar yaşar. Maan odadan çıkarken Jugnu yine alkollü bir şekilde Geet’in odasında bir yabancı çıktığını görür. Karanlıkta takip eder. Maan kendisini takip eden Jugnu amcayı fark eder. Gizlenir. Jugnu amca yanlışlıkla Dev’i yakalar. Üzerine battaniye örtüp tüm aileyi başına toplar. Hırsızı yakaladığını söyler.

Jugnu amca gene yanlış kişiyi yakalamıştır. Jugnu battaniyeyi kaldırdığında Mana zannettikleri Dev’i görürler. Herkes bir kez daha Jugnu amcaya kızar.

Ertesi gün Tej Maan zannettiği Dev’e eziyet etmek için evin dışında bulunan depoyu temizlemesini bu konuya büyük anne Biji’nin çok önem verdiğini ertesi gün burada dini tören yapacaklarını, bu tören öncesinde tertemiz olması gerektiğini söyler. Mecburen Dev de Tej’in tehdit dolu konuşmaları karşısında odayı temizleyeceğini söyler.

Devamı Yaralı Kalbim 61 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti Geet Oruç tutar


Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Maan baba olmak ister


Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti - Gerçekler ortaya çıkar


Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti - Maan evi satın alır


Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti - Aşkın Gücü


Yaralı Kalbim 60 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu