Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti 4 Nisan Geet Oruç Tutar!

Yaralı Kalbim 61 bölüm özeti 4 Nisan Pazar. Geet Maan için dini günlerindne Maan için Oruç tutacak. Tej ile Pamm arasında ki soğuk rüzgarlar kendisini gösterecek! Detaylar Yaralı Kalbim 61. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 61 bölüm; Tej’in Dev’e iş vermesi ile başlar. Dev tek başına yapamayacağını söyler. Lakin Tej elinde delil olduğunu Geet’in odasına gittiğini, Geet’in odasında “M.S.K” adına mendil bulduklarını söyleyince hiç bir şeyden haberi olmayan Dev mecburen abisi Maan’ı korumak için gittiğini söyler. Tek bu olayı Biji öğrenmemesi için depoyu baştan sona temizlemesini emreder. Dev mecburen kabul eder.

Yaralı Kalbim 61 bölüm özeti Başlıyor!

Nanidini depodaki demir eşyaları kaldırmaya çalışan Maan zannettiği Dev’in yanına gelip dalga geçer. Dev ise sonunda kalbini bir kıza kaptırır. Ona aşık aşık bakar. Nandini gittikten sonra gece vakitte Maan gelir. Ailenin Maan Sing Khurana’yı iyi tanıması için hem depodaki eşyaları düzenleyeceğini hem de tamir edeceğini söyler.

Maan sabaha kadar çalışıp dini tören için kutlanacak depuyu hem düzenler hem de kullanılacak hale getirecek eşyaları yapınca Biji ver ev halkı mükemmel olduğunu söyler. Mana Sing Khura en hakkında tam not alır.

Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti

Geet evlendikten sonra eşlerin tuttuğu ilk oruç olduğunu, bu orucu da sadece kadının kocasının vereceği su ile bozulacağını söyler. Manada bir gün sonra tutulacak orucu herkesin içinde su vererek bozacağını açıklar. Geet herkesin içinde yapamayacağını söyleyince Maan ve Geet iddiaya girer. Mana eğer Geet’in orucunun herkesin içinde bozdurursa Geet de herkesin içinde yemek yedireceği konusunda söz verir.

Dev dini tören için hazırlanan platform için perde takarken yanına Nandini gelip dalga geçer. Bu sırada Dev bastığı sandalyeden düşer. Tesadüfe bakın ki Nandini’nin üzerine düşer. Nandini sinirle kaçıp gider. Eniştesi Maan’ın kendisini ayartmaya çalıştığını düşünür.

Nandini bu durumu Geet ablasına söylemek istese de onun moralinin bozulmaması için şimdilik saklı tutacağını söyler. Jugnu amca da Dev ile Geet’in konuşmasına kulak misafiri olur. Hemen Geet ile Dev’in Maan hakkında konuştuklarını Biji’ye anlatır.

Yaralı Kalbim 61 Bölüm Özeti Geet Oruç tutar

Bu sırada Geet de Biji’nin yanına gelir. Jugnu amca Maan’ın yanındayken Maan hakkında konuştuğunu bunu açıklamasını ister. Geet de Maan’a aslında yapması gerekenleri söylediğini, bunda yanlış bir şeyin olmadığını söyleyip işin içinden sıyrılırken Jugnu amca gene Biji’den (ablası) fırça yer.

Geet Pamm ile Tej’in arasına hep bir ciddiyet olduğunu fark eder. Oruç tutmadan önce ellerine kına yakan Geet Tej’i çağırır. Tej utana sıkıla Pamm’a yemek yedirir. Sonra sinirle odadan çıkar. Geet Pamm yengesi ile Tej’in arasında esen soğur rüzgarlara el atmayı düşünür.

Geet’in aklında hep keşke bu olanlar hiç olmasaydı. Zira Amristar da olduğu için erkek tarafı oruç öncesinde geline sahur tepisisini hazırlayamadıkları için canı sıkılır. Ancak Maan Geet’in ne hissettiğini anlayıp büyük annesinin Geet için sahur tepsisi yapmasını ve göndermesini ister. Adi sahur tepisisi ile Amrista’a gelir. Geet bu hediye karşısında çok mutlu olur.

Yaralı Kalbim 4 Nisan Pazar Özeti

4 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 4 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Biji aynı sahur tepisinden gelini Pamm içinde yapılmasını isteyince Pamm ilk defa gelin olduğunu anladığını söyler. Biji gittikten sonra Pamm ellerinde kına olduğunu Tej’den yemek yedirmesini isteyince Tej sinirle kınayı yıkayıp yemek yemesini, kendisinin yedirmeyeceğini söyler. Maan ve Geet Tej ile Pamm’ın bu durumuna canları sıkılır.

Yaralı Kalbim 61. Bölüm Özeti - Geet Maan için Oruç tutar

Gece sahur sırasında Tej acil işi olduğunu söyleyip dışarı çıkmak ister. Geet Tej’in arkasında yetişip yengesi Pamm’e sahur yemeğinden yedirmesini ister. Tej sinirle Pamm’ın yanına gidip Geet’e gideceğini haber verip vermediğini sorar. Pamm vermediğini söylese de Tej Pamm’a kızar.

Mana bunu uzaktan görür. Sahur vaktinden önce gitmemesi için arabayı bozar. Maan arabayı tamir ederken eli kesilir. Biji Maan’ın eline pansuman yapılması için odasına gider. Geet ile bu arada birlikte sahur yaparlar. Maan söz verdiği gibi sahuru birlikte yaparlar. Devamı Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 61 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Maan baba olmak ister


Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti - Gerçekler ortaya çıkar


Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti - Maan evi satın alır


Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti - Aşkın Gücü


Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti - Nandini'yi kurtarma operasyonu


Yaralı Kalbim 61 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu