Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 62 Bölüm Özeti 5 Nisan Baba Olmak İstiyorum Geet!

Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti 5 Nisan Pazartesi. Maan Geet’e baba olmak istediğini söyleyecek. Hırsızlar Maan, Geet, Nanidini ve Dev’i kaçıracak! Detaylar Yaralı Kalbim 62. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 62 bölüm; Geet’in misafirhane önünde evin hizmetçisi ile karşılaşması ile başlar. Evin hizmetçisi Balwant (Maan) geldikten sonra işlerinin iki kat arttığını, şimdi Balwant’ın yemeğini vermeye gittiğini söyler. Geet hizmetçiye başka işlere bakmasını, kendisi Balwant’a yemeğini götüreceğini söyler.

Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Başlıyor!

Hizmetçi gittikten sonra Maan gizlendiği yerden çıkıp Geet’in yanına gelir. Geçtiğimiz bölümde Maan ve Geet iddiaya girmiş, Maan herkesin içinde Geet’in orucunu açacağını, Geet de herkesin içinde Maan’a yemek yedireceği konusunda iddiaya girmişlerdi. İkili tekrar birbirlerine bunu hatırlatırlar. Bu sırada Lucky sevgilisi ile konuştuğunu duyup saklanırlar.

Hindistan geleneklerinde bayanlar eşleri için oruç tutarken, erkekler ise isteğe göre eşleri ile birlikte oruç tutabiliyorlar. Jugnu amca ile Dev oruç tutmak istemediği için öğle yemeği yerler. Nandini çok acıktığı için Dev’in yanına gelip yemekten biraz almak istese de Biji oruçlu olduğunu, orucunu gece ay doğana kadar tutmasını ister. Nandini evli olmadığını neden oruç tuttuğunu sorunca, Biji hayırlı bir eş karşısına çıkması için oruç tutması gerektiğini söyler.

Misafirler gelir. Maan gizlice Geet’in odasına gidip ona aldığı sariyi hediye eder. Geet yeni sarisi ile dini törene hazırlanırken, Maan da Geet’in yanında onu izler.

Yaralı Kalbim 62 Bölüm Özeti

Tüm evli bayanlar ellerinde tepsi ile bir tarafa, eşleri de diğer tarafa dizilirler. Tabi Geet’in karşısında mecburen Dev gelir. Geet Maan’ın bir yolunu bulup evlendikleri ilk yılda bu dini ritüeli Maan ile yapmak ister. Maan gizlide Dev’in yanına gelip yer değiştirirler.

Geet karşısında Maan’ı görünce çok sevinir. Bu sırada Biji gelir. Maan hemen saklanır. Biji Maan zannettiği Dev’i sorar. Dev ise Maan ile Geet’i yalnız bırakmak için oradan uzaklaşmıştır. Biji Maan’ın sorumsuz olduğunu düşünse de Geet ritüelleri yerine Getirdiği sırada Maan’ın kıyafetinin kirlendiğini, onu temizlemeye gittiğini, şimdi gidip ona bakacağını söyleyip oradan ayrılır.

Geet Maan’ı ile yeniden sakin ve kimsenin olmadığı bir yer de buluşup orucunu açmasını ister. Maan da Geet’in elinde ki tepsiyi alıp bağırmaya başlar. Geet ne yaptığını anlayamaz. “Koşun yetişin. Geet Hanım bayıldı” der. Biji ve ev halkı koşarak gelir.

Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti Maan baba olmak ister

Balwant zannettikleri Maan aç olduğu için bayıldığını, hemen su verilmesi gerektiğini söyleyip herkesin için de Geet’e su içirir. Daha sonra Geet’in kan şekeri yerine bir an evvel gelsin diye ona bir kaç lokma yemek yedirir. Böylelikle Maan herkesin içinde orucunu açtırma olayını gerçekleştirmiş olur.

Sıra Geet’e gelir. Bir kaç saat sonra herkes yemeğini yedikten sonra Maan’ın da oruç tuttuğunu öğrenen Geet Maan’a yemeğini yemesini ister. Ancak Maan girdikleri iddiayı hatırlatır. Geet hırslı biri hemen mutfağa gidip Hindistan’a özgü Laddu tatlısı yapar.

Biji Geet’e neden Laddu tatlısı yaptığını sorunca Geet şöyle der .

“Hala evliliğimin ilk senesinde orucumu eşimin yanında açarsam herkese ellerimle laddu yedireceğim diye yemin etmiştim. Müsaadeniz olursa buradaki herkese ellerimle laddu yedirip, yeminimi tutmak istiyorum.” (Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti) Geet Khurana

Sözleri üzerine Biji Geet’e müsade eder. Geet orada bulunan herkese içinde Maan da dahil olmak üzere elleri ile Laddu yedirir. Geet de herkesin içinde Maan’a kendi elleri ile yemek yedirdiği için yeminini tutmuş olur.

Akşam Geet ile Maan bir kaç dakik da olsa yalnız kalır. Maan Geet’e “Senden çocuğum olsun istiyorum” der. Geet çok utanır.

Yralı Kalbim 5 Nisan Pazartesi Özeti

5 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 5 Nisan özeti vermeye devam diyoruz.

Ertesi gün Maan, Dev, Nandini ve Geet araba ile şehre giderken yolda yerde yatan bir genç görürler. Dev ve Maan yardım etmek için arabadan indiği sırada yerdeki genç ayağa kalkıp bıçak çeker. Maan genci alt etmeyi başarsa da sonradan bir çok kötü adam gelir. Maan Dev’e kızları da alıp ormana kaçmasını ister. Dev de tıpkı abisi Maan’ın dediği gibi yapar.

Geet’in aklı Maan’da kaldığı için Dev ve Nandini’yi ormanda bırakıp Maan’ın yanına gider. Maan adamların çoğunu alt etse de sürü gibi geldiği için Maan da ormana Geet’in peşine gider. Geet’i yolda kötü adamlar yakalar. Ona kötülük edecekleri sırada Maan yetişip adamları döver.

Yaralı Kalbim 62. bölüm özeti Geet ile Maan Orman da

Lucky ile Jugnu amca yolda Balwant’ın sürdüğü arabayı terk edilmiş halde bulur. Lucky hemen eve gelip olayları Biji’ye aktarırken, jugnu amcada ormana onları aramaya gider.

Dev ile Nandini’yi kötü adamlar yakalayıp odaya kilitler. Jugnu amcayı da yolda gören kötü adamlar “Bu adam tam bizim kafadan” deyip yanlarına alırlar. Hırsızlarla birlikte Jugnu amca içki içip sarhoş olurken Dev ile Nandini kilitli odanda kaçıp yeninde orana kaçarlar.

Geet ine Maan kendilerini saklayacak kulübe bulurlar. Gece Maan ile Geet romantik anlar yaşar. Geet de Maan’dan çocuğunun olmasını istediğini söyleyip ikili arasında romantik anlar yaşanır. Sabah Maan ile Geet tekrar yola düşerler. Ormanda Geet ile Maan ve Dev ile Nandini ile karşılaşırlar. Dördü birden konağa sağ bir şekilde gelirler. Biji başta Balwant zannettiği Maan’a ve Maan zannettiği Dev’e teşekkür eder.

Polisler hırsızları bulur. Hırsızlarla birlikte içki içine Jugnu amcada polislerin dayağından nasibini alır. Eve kaburgaları kırılmış bir halde zor gelir.

Devamı Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti - Gerçekler ortaya çıkar


Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti - Maan evi satın alır


Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti - Aşkın Gücü


Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti - Nandini'yi kurtarma operasyonu


Yaralı Kalbim 67 Bölüm özeti - Maan Şok Yaşar


Yaralı Kalbim 62 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Filizcim tessekürler ozetler cok gozel yeni ozetler yazarmisin merhaba arkadaslar 🙋

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu