Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 63 Bölüm Özeti 6 Nisan Gerçekler Ortaya Çıkar!

Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti 6 Nisan Salı. Jugnu Amca Balwant’ın Maan Sing Khurana olduğunu kanıtlayan video kaydını gösterecek. Gerçekler ortaya çıkacak! Detaylar Yaralı Kalbim 63. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 63 bölüm; Dev’in düşüncelere dalması ile başlar. Dev’in aklında ve fikrinde Nandini vardır. Onunla yaşadığı bir kaç gün sonunda artık aşk olduğunu anlar. Bu sırada evin hizmetçisi Dev’e yemek getirir. Hizmetçi çok işi olduğunu, akşama Nandini’ye görücü geleceğini söyler. Dev şok olur. Henüz yeni bulduğu aşkını elde etmeden kaybetmek istemez.

Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti Başlıyor!

Dev Nandini’ye onu sevdiğini söylemek istese de herkes kendisini Maan Sing Khurana olarak bildiği için yapamaz. Eğer gerçekleri söylerse abisi Maan ile Geet’in aşkı tehlikeye gireceğini çok iyi bilir.

Dev’in hal ve tavırlarında gariplik hisseden Maan Dev’e ne olduğunu sorar. Dev bir arada Maan’a gerçekleri söylemek, Nandini’den hoşlandığını söylemek istese de görücülerin gelmesi ile vaz geçer.

Yaralı Kalbim 63 Bölüm Özeti

Görücüler gelir. Karşılıklı selamlaşmadan sonra erkek tarafı Nandini’yi gördüklerini ve çok beğendikleri, kız ile oğlanın konuşup karar vermelerini ister.

Nandini ile Dhaman bahçede de hayat da ve aşka dair kısa bir konuşma yaptıktan sonra Nandini Dhaman’ın sözlerinden etkilenir. Dev Dhaman’ı durdurup evin eniştesi olduğunu, önemli şeyler söyleyeceğini dile getirir. Nandini hakkında o bölgede hoş görülmeyen kötü şeyler söyler. Dhaman şok olur. Bir anda kararı değişir.

Bu konuşmayı Geet duyar. Damat ailesinin yanına gitmeden önce az önce konuştuğu kişi eşi olduğunu ve şaka yaptığını söyleyip damadı ikna eder. Sonra Dev’in yanına gelip neden böyle yaptığını sorar. Dev de Nandini’ye aşık olduğunu açıklar.

Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti - Gerçekler ortaya çıkar

Görücülerin yanına damat adayı gelir. Nandini’yi beğendiğini açıklar. Sonrasında Nandini gelir. Damat adayından hoşlandığını dile getirince her ikisinin söz tatlısı yenir. Dev ise adeta yıkılır.

Maan Dev’in odasına gizlice gidip neden üzgün olduğunu sorar. Dev de her şeyi anlatır. Nandini’yi sevdiğini söyler. Maan bunun üzerine gece gizlice Geet’in odasına gider. Bir şey yapmaları gerektiğini söyler. Bu sırada içeri Dev gelir. Hiç bir şey yapmamalarını, kız ile oğlan birbirlerini beğendiğini, artık her şeyin geç olduğunu söyler. Maan kardeşi Dev’e 24 saat vermesini, 24 saat sonra Maan olduğunu herkese açıklayacağını söyler.

Geet ile Maan gece gizlice buluştukları anda Jugnu amca Geet ile Maan’ın resmini çeker. Ertesi gün çok önemli bir şey söyleyeceğini ama ne söyleyeceğini unuttuğunu söyler. Biji ve Tej erkek tarafını ziyaret gider.

Geet odasında Maan ile evlendikleri anda çekilen resme bakar. Bu sırada Nandini içeri girince resmi sakladığı sırada bardak yere düşer ve kırılır. Geet kırılan cam parçalarını toplamak isterken elini keser. Pamm Geet’in eline pansuman yapmak için mutfağa götürdüğünde Nandini Geet ile Maan’ın resmini görür. Artık Nandini gerçeği öğrenmiştir.

Yaralı Kalbim 6 Nisan Salı Özeti

6 Nisan Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 6 Nisan özeti  devam diyor.

Maan Tej ile Biji’yi bıraktıktan sonra aklı evde kalır. Tej’e akrabasının hasta olduğunu söyleyip izin alır. Hemen konağa geri döner. Maan her şeyi Nandini’ye baştan sona anlatır. Nandini ikna olur. Lakin Jugnu amca bu konuşmaları da kaydetmiştir. Geet, Maan, Dev ve Nandini Jungu amcanın elindeki video kaydını almak için peşinden koşarlar. Jugnu amca kendisini Lucky’nin odasına kilitler.

Yaralı Kalbim 63. bölüm özeti - Jugnu amca gerçekleri söyler

Ev halkı ne kadar dil dökse de Jugnu amca kapıyı açmaz. Bir kaç saat sonra Tej ve Biji eve gelir. Çıkan gürültüyü merak edip Luck’nin odasına geldiklerinde Tej izin verdiği Balwant’ın (Maan) evde olduğunu görünce şok olur.

Jugnu amca ablası Biji’nin sesini duyunca saklandığı yerden çıkıp kaydettiği videoyu gösterir. Biji videoyu izleyince şok olur. Maan Sing Khurana’nın aslında Balwant olduğunu anlayınca hem Geet’i hem de Maan’ı evden kovar. Geet gözleri yaşlı bir halde Biji’yi ikna etmeye çalışsa da başaramaz.

Maan, Biji ile Geet’in yanına gelir. Geet son bir ümit diyerek Maan’a teyzesi ile konuşmasını ister. Maan çok sinirli olduğunu bildiği Biji ile konuşup konuşmama arasında kalır. Geet’in göz yaşları ise sel olur akar.

Devamı Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti - Maan evi satın alır


Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti - Aşkın Gücü


Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti - Nandini'yi kurtarma operasyonu


Yaralı Kalbim 67 Bölüm özeti - Maan Şok Yaşar


Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti - Dev'in annesi geldi


Yaralı Kalbim 63 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

    1. her gün bir tane vermeye çalışıyorum her gün bir masum bir yaralı kaldım şekliyle devam edeceğim. yaralı kalbim 4 part verirken şimdi 6 ve 7 partı bir araya getirmeye başladılar

  1. Maana baýylyýorum resmen çok ýakyşykly ýa gurmeet çhoudharyýla tanyşmaýy çok isstiýorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu