Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 64 Bölüm Özeti 7 Nisan Maan Konağı Satın Alır

Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti 7 Nisan Çarşamba. Tej ipotek ettirdiği evi Maan gizlice satın alıp eve yerleşecek. Biji buna ne mi diyecek? Detaylar Yaralı Kalbim 64. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 64 bölüm; Geet’in teyzesine yanlış anladığını, aslında Maan’ın kimlik değiştirmesindeki asıl sebebin kendisi olduğunu söylese de Biji Geet’e “Defol buradan” der. Geet Maan’a teyzesi için bir şeyler söylemesini isterse de Maan çok sinirli olan Biji’ye bir şey demez. Zira konuşursa işler daha da çıkılmaz bir hal alacağını sezmiştir.

Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti Başlıyor!

Geet odasında ne yapacağını bilemez. Geldiği gibi gözleri yaşlıdır. Maan’a neden bir şey söylemedin diyerek tepki gösterir. Maan ise Teyzesinin şu an çok sinirli olduğunu, biraz zaman geçtikten sonra kendilerini affettirmeyi deneyeceklerini söyleyip Geet’in gönlünü alır.

Dev ormanda yangında yanan Nandini için şal almıştır. Bahçede gördüğü Nandini’nin yanına gidip ona şalını geri hediye eder. Nandini böyle birden çekip gitmelerine canının çok sıkıldığını söyler. Dev de kadar bizi ayırıyor deyip ağzından kaçırır. Nandini ne dediğini sorunca Dev hemen lafı değiştirir.

Salonda Teji ile Maan karşılaşır. Teji “Sen daha gitmedin mi” diye tepki gösterince Maan öfkeyle Teji’ye bakar. Evin hizmetçisi hemen Biji’ye haber verir. Biji kavga çıkmadan Maan ile Teji’yi ayırır. Maan Geet’in yanına gelip hemen gitmeleri gerektiğini söyler. Geet ile Maan herkesin içinde ellerin de valizle ayrılır. Geet kapıdan çıkmadan önce teyzesini küs bırakmak istemediğini, onun gönlünü alana kadar burada kalmak istediğini söyler.

Yaralı Kalbim 64 Bölüm Özeti

Geet teyzesinin gönlünü alana kadar gelmeyeceğini, bu konunda Maan’dan anlayış beklediğini söyler. Maan Geet’e evde kalmasına müsade eder. Hatta kendisi de kalmak ister. Lakin Geet ailesinin Maan’a karşı öfkeli olduğu için gitmesinin daha doğru olduğunu dile getirir.

Maan Dev ile kapıdan çıkar Dev kesinlikle Geet’i Amristar da tek başına bırakmayacağını çok iyi bildiğini, şimdiki planlarının ne olduğunu sorar. Maan da bekle ve gör deyip arabaya binerler.

Teji büyük bir borcun altına girmiş o burcu alabilmek için evi ipotek ettirmiştir. Bir kaç defa borç sahibi borcunu ödemesi için Teji’yi arar. Lakin Teji adamı tersleyince evi ipotek ettiren Biji’nin elini bir başkasına satar.  Teji bu haberi ev halkına duyurur. Bir ay içinde evi boşaltmasını istediğini söyler.

Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti - Maan evi satın alır

Nandini öğrendiği bilgiyi daha doğrusu konağın satıldığını Geet’e söyler. Geet de eşinin inşaat ve emlak işi yaptığını, bu konuları çok iyi bildiğini hemen onu arayıp neler yapabileceklerini sorar. Maan evi satın alan kişi yasal olarak aldıysa hiç bir şey yapılamayacağını söyler.

Emlakçı evi 10 milyon rupiye satılığa çıkardığını birisi 20 milyon rupi vererek satın aldığını akşam 6 da eve geleceğini söyler. Biji biraz daha zaman vermesi için ev sahibi ile bizzat görüşeceğini söyler. Ev halkı hep birlikte akşam 6’ya kadar bekler. Tabi ki o evi alan kişi Maan Sing Khurana’dır. Yanında korumaları ile eve girer. Herkesi şok olur.

Maan evi satın aldığını, isteyen evde kalabileceğini söyler. Teji 1 ay kanuni mühletlerinin olduğunu, bu süre sonunda 20 milyon parasının bulup yüzüne çarpacağını söyler. Beji evin ortasına bir ip çekip 1 ay boyunca yasal süresince evin diğer tarafına geçmemesini, bu süre sonunda parasını iade edeceğini söyler.

Yaralı Kalbim 7 Nisan Çarşamba Özeti

7 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 7 Nisan

Maan evin diğer tarafına geçmek yasak olduğu için Geet’in odasına kamera koydurur. Geet Maan’ı, Maan da Geet’i ekrandan görüp konuşur. Geet Maan’a yanlış yaptığını söyler. Maan ise kendisi almasaydı bir başkası evi satın alacağını, bir nevi onları kurtardığını söyler. Maan Geet’e verdiği sözü hatırlatır. Aşklarının gücünü Biji’ye göstermelerini ister.

Yaralı Kalbim 64. bölüm özeti - Maan hamlesini yapar

Teji Amristar da emniyet güçleri ile arası çok iyi. Özellikle müfettiş ve polis amiri zalim Narinder ile arası çok iyi olduğu için evini hile ile alan bir adam olduğunu, ona ağzının payının vermesini ister. Ertesi gün zalim polis şefi gelir. Önce Adi’yi tutuklamak ister. Sonra Maan’ı da tutuklamaya çalışınca Maan gerekçe göstermesini, aksi takdir de hakkında dava açacağını söyler.

Polis şefi “Sen de kimsin” deyince “Ben Maan Sing Khruna’yım” der. Adam bir anda tavrını değiştirir. Delhi deki inşaatların sahibi Maan olduğunu anlayınca yalakalık yapıp kendisini affettirmeye çalışır. Hemen evden kaçar gibi gider. Tej bunun üzerine sinirden deliye döner. Evdeki kılıçla Maan’ı bıçaklamak ister. Lakin Biji buna müsade etmez.

Teji sinirini alamaz. Maan’ın yanına gidip yakında Nandini’nin düğünü olacağını, bu olaydan dolayı kardeşinin düğünü iptal olursa Maan’ın kafasını koparacağını söyler. Maan düğünü iptal edecek bir şey yapmadığını, eğer düğün iptal olursa sadece kendisi yüzünden olabileceğini söyler.

Biji tüm zengin akrabaları ve dostlarının arayıp evin parasını denkleştirmeye çalışır. Nandini ise nişanlısı Dhaman ile yemeğe çıkar.

Devamı Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti - Aşkın Gücü


Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti - Nandini'yi kurtarma operasyonu


Yaralı Kalbim 67 Bölüm özeti - Maan Şok Yaşar


Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti - Dev'in annesi geldi


Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti - Maan Yoğun bakım da


Yaralı Kalbim 64 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. 4,5 saat kesintisiz izleyip özet yazılmıştır toplamda 12 part her biri 20 dakikadan bölümleri çevirmek epey zaman aldı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu