Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 65 Bölüm Özeti 8 Nisan Aşk’ın Gücü

Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti 8 Nisan Perşembe. Biji Lucky’i avlattıktan reddedecek. Maan ile Geet’in arası bozulacak. Detaylar Yaralı Kalbim 65. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 65 bölüm;  Maan ile Geet’in konuşması ile başlar. Geet Lucky’i bulmadığını teyzesi bir yere gönderdiğini ama o hala gitmediğini, bir an evvel onu bulması gerektiğini söyler. Maan Lucky’in sevdiğini söylemek üzere arka bahçeye kadar gittiğini Pretto ile buluşacağını söyler. Geet teyzesinin bu aşk olayını duyunca çok kızacağını söyler. Maan ise çok eğlenceli olacağını gidip izlemeyi teklif eder.

Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti Başlıyor!

Maan ile Geet Luucky ile Pretto’un birbirlerine karşı aşklarını söylemesini izlemek için arka bahçeye giderler. Lucky bir türkü sevdiğini söyleyemez. Jugnu amca da arka bahçede aşık çiftleri görünce hemen ablası Beji’ye gidip söyler. Biji geldiğinde Lucky ile Pretto dans etmektedir. Pretto karşısında Biji’yi görünce korkup kaçar. Lucky ise kaçamadan tokat yer. Geet bunun üzerine Maan’a küser. Zira bu işlerin altında Maan olduğu için Lucky’in dayak yemesi Maan’ın suçu olduğunu düşünür.

Ertesi gün Biji Maan’ın evi hile ile aldığını düşünüp avukat ile konuşmaya gider. Lucky ise bahçede Pretto’yu arayıp son olaylar hakkında konuşurken, Jugnu amca kulak misafiri olur. Anlamadan dinlemeden Luck’un intihar edeceğini düşünüp Geet ile Pamm’a haber verir.

Yaralı Kalbim 65 Bölüm Özeti

Maan da Lucky’in intihar edeceğini duyup hızla odasında gider. Lucky’i sandalyenin üzerinde bulunca hemen onun yere düşürüp dövmeye başlar. Lucky ne olduğunun anlayamaz. Maan’a karşı gelip elini tutar. Neden kendisini dövdüğünü sorar. Maan da intihar edeceğini, Jugnu amcadan duyduğunu söyleyince Lucky intihar olayı sevgilisi Pretto’yu ikna etmek için söylediğini açıklar. Maan hemen Lucky’i alıp salona getirir. Bu sırada Beji de bunu öğrenip Lucky’i aramaya başlamıştır.

Maan Lucky’in intihar etmediğini, hiç bir sorunun olmadığını söylese de Biji teşekkür etmek yerine aile meselelerine karıştığı için kızar. Maan karşı durmak istese de Geet kaç göz işareti yapıp engel olur. Tam da bu sırada evin hizmetçisi Lucky’in sevgilisi Pretto’yu istemeye geldiklerini, babası Prett’yu verdiğini söyleyince Biji Allah’a dua edip salak oğluna kalmadığını, Pretto’nun hayatının kurtulduğunu söyler. Lucky bu sözleri çok alınır. Maan aşkı için savaşmasını ister.

Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti - Aşkın Gücü

Geet bu konuşmalardan sonra hemen Pretto’nun isteme törenine katılır. İsteme törenin ortasına dalıp Pretto ile Lucky’in birbirlerini sevdiğini söyler. Damat tarafı bu işi ancak güreşin çözeceğini açıklar. Damat daha önce Maan ile güreşmiş Maan bile son anda yenmeyi başarmıştır. Geet adamın teklifini kabul eder.

Ge iki günleri olduğunu Lucky’in Amristar güreş şampiyonunu yenmesini, aksi takdir de Pretto’yu ölene kadar unutması gerektiğini açıklayınca Maan Lucky’i geceli gündüzlü çalıştırır. Bu olaylardan haberi olmayan Biji, iki günün sonunda müsabakanın olacağı gün Lucky’e 8 saatlik mesafeden para getirmesini ister. Lucky tamam dese de Pretto’nun aşkı için güreşe katılmak ister. Maan Nandini ile Dev’i belirtilen adrese gönderir.

Yaralı Kalbim 8 Nisan Perşembe Özeti

8 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 8 Nisan Özeti devam ediyor.

Yolda Dev Nandini’nin devamlı Dhaman ile konuşup güldüğünü görünce kendi şansının olmadığını anlar. Lakin Dhaman Delhi’ye gideceğini söylemiştir. Dev yolda Dhaman’ı görse de Nandini’ye söylemez. Dhaman’ın Nandini’ye yalan söylediğini anlar.

Müsabaka saati gelip çatar. Güreş şampiyonun adam Lucky’i yerden yere çarpar. Artık dayanacak gücü kalmayan Lucky yere düşer. Maan “Ya Şimdi Ya hiç” deyerek ona gaz verir. Lucky o gazla güreş şampiyonunu yener. Müsabaka biter bitmez Biji gelir. Lucky’i avlattıktan reddeder.

Yaralı Kalbim 65. bölüm Özeti - Lucky Pretto'yu elde eder

Maan ile Lucky Pretto’yu istemeye giderler. Geet Biji’nin ailesini böldüğü için Maan’a surat yapınca Maan da aşkı anlamadığı için Geet’e küser. Geet’in sözlerinden etkilenen Maan annesi ile arasının düzeltip evlat olarak sorumluluklarını yerine getirmesini ister.

Lucky önce Biji’nin gönlünü alacağını, daha sonra evleneceğini, 1 yıl boyunca Pretto!yu kimse ile evlendirmemesini müstakbel kayın babasından rica eder. Lucky annesinin gözüne girmek için her şeyi yapsa da bu bölümde Biji’nin gönlü Lucky’e karşı yumuşamadı.

Devamı Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti - Nandini'yi kurtarma operasyonu


Yaralı Kalbim 67 Bölüm özeti - Maan Şok Yaşar


Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti - Dev'in annesi geldi


Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti - Maan Yoğun bakım da


Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti - Maan Hafızasını Kaybetti


Yaralı Kalbim 65 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. caım kalan 7 saçmalamış 3 bölüm özeti yazacak kadar çeviri yaptım. hepsini bugün yderleyip 1 bölüm olark yazacağım.

      Canım normal de 4 part 80 dakika 1 bölüm olarka yayınlanırken kanal 7 bazen 6 bazen 7 partı birleştirip bölüm yayınlamaya başlamış. Bölümler arasını dengelemek için 12 part toplam da 4 saat kesintisiz izleyip yazdım. Ufak düzenlemeleri kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu