Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 66 Bölüm Özeti 11 Nisan Nandini’yi Kurtarma Operasyonu

Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti 11 Nisan Pazar. Nandini dolandırıcı Dhaman ile evlenmemesi için Maan ve Geet plan yapacak!. Detaylar Yaralı Kalbim 66. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 66 bölüm;  Dhaman ile Nandini dışarıda yemeğe gider. Dev elinde delilerle gelip hesap sorar. Dhaman’ın tuzağına düşen başka bir kadın gelip Dhaman’ın dolandırıcı olduğunu söyler. Maan Geet’e teyzesi ile arasında kalmak istemediği için konaktan ayrılacağını haber verir. Nandini eve ağlayarak gelir. Dev tüm aileye Dhaman’ın gerçek yüzünü tek tek anlatır.

=> YARALI KALBİM 67 Bölüm Özeti için tıklayınız

Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti Başlıyor!

Dev Biji’ye tüm olayı anlattıktan sonra ,çer, Dhaman ve erkek tarafı gelir. Dhaman üzerine iftira atıldığını, bunu da kanıtlayacağını söyleyip evden çıkarken erkek tarafı ile kız tarafı Dhaman’ın gelmesini bekler.

Yaralı Kalbim 66 Bölüm Özeti

Dhaman restoran da ki kadını kandırıp getirir. Kadın herkesten özür dileyip Dev Sing Khurana’dan 500.000 rupi para aldığını ama vicdanı rahat etmediğini söyleyip parayı Dev’e verince herkes şok olur. Dev de yapmadığını söylese de suç üzerine kalır. Dhaman ilişkiyi yeniden gözden geçireceğini söyleyip evden ayrılır.

Biji tüm suçu Maan’a yıkar. Kızı Nandini’nin mürüvvetinin bozulmaması için erkek tarafına gidip gerekirse yalvaracağını söylerken Geet duyar. Geet teyzesinden önce erkek tarafına yalvarmaya gider. Maan ise evden ayrılışacağı gün Geet’in ortalıktan kaybolmasına anlam veremez.

Maan gitmenden son bir kez olsun Geet’i görüp gitmek istese de Geet’in telefonu arabada kaldığı için açamaz. Geet ise erkek tarafının evine girer. Kapıda kimse olmadığı için içeriye geldiğini de kimse göremez. Geet yanlışlıkla Dhaman’ın odasının önüne kadar gelir. Dhaman bu sırada Geet’i fark etmez. Biraz önce Dev’i suçlayan kadınla sarmaş dolaş bir halde olduğunu ve ne konuştuklarını duyunca, Dev’in doğru söylediğini anlar.

Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti - Nandini'yi kurtarma operasyonu

Geet arabaya gelip Maan’ın Delhi’ye gitmemesini, kendisine yardım etmesini istemek için telefonu eline alsa da Maan’ın telefonuna ulaşamaz. Şöför hızla eve gelir. Kapıda Maan’a yetişir. Gördüklerini ve duyduklarını anlatınca, Maan evde kalmaları için bir plan yapmaları gerektiğini söyler. Geet planı olduğunu, sadece dediklerini yapmasını ister.

Maan plana göre Biji’ye evin tapusunu teslim eder. Gitmeden Nandini ile Dhaman’ın düğününe kadar kalmak istediğini söyler. Biji kabul eder. Dhaman ve ailesi paraları çalmak için düğünü erkene alır. Dev buna canı çok sıkılır. Kısa zamanda Dhaman’ı dolandırıcı olduğunu kanıtlayacak delilleri bulmanın daha da zor olduğunun farkında.

Dev nişanın erken tarihe alınacağını duyunca odasına gider. Maan ise kardeşine güvence verip yapacakları işleri erkene çekip Dhaman’ın gerçek yüzünü ortaya çıkaracaklarını söyler. Hemen bir plan kurarlar. Maan Sing Khurana’dan bile zengin 20-25 yaşlarında şirket sahibi bir kız ile Maan’in 80. milyonluk iş görüşmesini tam da nişanın olduğu vakitte evde yaparlar. Lucky önceden herkese kızın zenginliği hakkında bilgi verince Dhaman ve ailesi oltaya düşer. Dhaman çaktırmadan Maan’ın toplantı yapacağı kızı etkilemeye çalışır.

Yaralı Kalbim 11 Nisan Pazar Özeti

11 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 11 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan planın parçası olarak Luck’yi de plana dahil etmiştir. Lucky Dhaman’ın üzerine meyve suyu döker. Dhaman lavaboya gittiğinden karşısında iş kadının zengin kız çıkar. İkili kısa bir süre romantik anlar yaşar. Geet ve Maan gelir. Zengin bayan Dhaman gibi yakışıklı birini aradığının ama onu maalesef kaçırdığını söyleyip etkilemeye çalışır.

Yaralı Kalbim 66. bölüm özeti - Nanidini ile Dev karşılaşır

Lucky, Maan, Adi, Dev ve Geet’in dahil olduğu plan tıkırında işler. Dhaman Radhika ile konuşmak için odasına gider. Geet de Biji’yi bir şekilde kapının önüne kadar getirir. Biji gerçekleri duyması için tam fırsatı gelmiştir. Lakin Dhaman namuslu gibi davranıp Nandini’yi çok sevdiğini söyleyince Biji dışında herkes şok olur. Maan nişandan sonra ikinci plana geçer. Düğünden bir gün önce öğle yemeği için erkek tarafını çağırır.

Ertesi gün Dev ile Adi kılık değişilip Radhika’yı istemeye gelen baba ve oğlu oynarlar. Plana göre Radhika gelen kısmetini beğenmeyip Dhaman gibi birisini ister. Bilerek bu konuşmayı Dhaman’a duyururlar. Dhaman ve ailesi Radhika’nın Dhaman’ı sevdiğine ikna olur. Düğün öncesi Dhaman’ın evlenmekten vaz geçmesi için plan yaparlar.

Devamı Yaralı Kalbim 67 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 67 Bölüm özeti - Maan Şok Yaşar


Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti - Dev'in annesi geldi


Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti - Maan Yoğun bakım da


Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti - Maan Hafızasını Kaybetti


Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti - Maan Geet'i Kovar


Yaralı Kalbim 66 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Filiz abla merhaba ozetler Ucn tešekkur ederim lutfet 67 68 bolumleride yazarmisynyz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu