Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 67 Bölüm Özeti 12 Nisan Maan Büyük Şok Yaşar!

Yaralı Kalbim 67 bölüm özeti 12 Nisan Pazartesi. Dhaman’ın foyası ortaya çıkacak. Maan şirketinin satıldığını öğrenecek! Detaylar Yaralı Kalbim 67. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 67 bölüm;  misafirlerin düğünde eğlenmesi ile başlar. Maan ve ekibinin artık zamanı daraldığı için Maan Adi ile plan yapıp Geet’in odasının olduğu yere gizli kamera koyarlar. Dhaman’ın zengin zannettiği Radhika ile Geet’in odasına gider. Dhaman de hemen peşinden onu takip eder.

Yaralı Kalbim 67 bölüm özeti Başlıyor!

Jugnu amca evde kendince casusluk oynamaya başlar. Evde Radhika’yı istemeye gelen gencin (Dev) peşine düşer. Dev ise Jugnu amcaya yakalanmamak için oradan oraya kaçsa da sonunda düğünde oynayanların arasın  da yere düşer. Herkes Dev’in taktığı sahte bıyıkların düşmesi ile hemen onun Dev olduğunu anlar.

Büyük anne Biji sahtekar ve dolandırıcı Maan’ın kardeşinden ancak böyle bir sahtekarlık beklediğini söylerken, Teji sinirle Dev’e tokat atmak ister. Araya Maan girip kardeşine kimsenin el kaldıramayacağını, söyler.

Teji Maan’a saldırmak istese de Maan herkesi sakin olmaya, gerçeklerin ortaya çıkması için sadece projeksiyona yansıtılan görüntüye bakmasını ister. Herkes pür dikkat projeksiyona bakarlar. Dhaman ile Radhika’nın gizlice Geet’in odasında ki konuşmasını eve gelen tüm misafirler canlı izler. Dhaman Nandini’yi sevmediğini, Radhika ile evlenmek istediğini söylediğini duyan Teji hemen Dhaman’ın yanına gider.

Dhaman’ı döve döve salona getirir. Maan gerçekleri bir kez daha açıklar. Teji Dhaman’ı alıp ücra bir yere götürüp öldürmek isterken Maan buna karşı çıkar. Eve gelen polisler Dhaman ve ailesini tutuklar.

Yaralı Kalbim 67 Bölüm Özeti

Lucky Maan eniştenin gerçekleri çok önceden bildiğini, bu olayı geride bırakmak istemeyip, bu planı yaptığını açıklayınca Biji hem Maan’dan hem Geet’den hem de Dev’den açıkça özür diler. Teji de yaptıklarında pişman olur. Zira hem kendi ailesinin onurunu kurtarmış, hem de cezaevine düşmesine engel olmuştur.

Olaylar tatlıya bağlanır. Ertesi gün herkes kahvaltıda bir araya gelir. Bir kaç gün boyunca Geet’in teyzesinin evinde bayram havası hakim olur. Lakin Nandini yaşadığı şoku atlatmak da zorlanır. Dev bir gece Nandini’nin odasına gidip ona destek olmak ister. Nandini her şeyi unuttuğunu söyleyince, Dev de mutlu olur. Tam Dev kapıdan çıkacakken Nandini ağlamaya başlar.

Yaralı Kalbim 67 Bölüm özeti - Maan Şok Yaşar

Dev Nandini’nin hiç bir şeyi geride bırakamadığını anlayınca duygu dolu güzel bir konuşma yapar. Yeni bir gün, yeni bir başlangıç olduğunu, artık sorunların çözüldüğünü kendisine eziyet etmemesini isteyince Nandini bu konuşmadan etkilenir. Ertesi gün Nandini’nin morali birden bire düzelmesi herkesin dikkatinden kaçmaz. Dev de bu konuya çok sevinir.

Maan artık gitme vakitlerinin geldiğini bir gün sonra yola çıkacaklarını söyleyince Geet Nandini’yi de beraberinde götürmeyi teklif eder. Maan kabul edince meseleyi büyük anneye açarlar. Büyük anne de kabul eder. Dev hemen Nandini için uçak bileti almak için Adi’ye haber verse de Adi uçak bileti alamaz.

Yola çıkmadan önce son sabah kahvaltısında Lucky Nandini’nin Delhiye’ye gideceğini ama kendisi Amristar da kalacağını, buna çok üzüldüğünü söyleyince Maan Lucky Delhi’ye davet eder. Biji de müsade edince hep birlikte yola çıkarlar.

Yaralı Kalbim 12 Nisan Pazartesi Özeti

12 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 12 Nisan Özeti devam ediyor.

Yolda Geet acıktığını, dinlenme tesislerinde bir şey yemek istediğini söyler. Yolda defalarca Maan ve Geet büyük anneyi arasa da telefonlarının arama yapmadığını fark eder. Dev’in de telefonu çalışmayınca Maan Adi’nin faturaları ödemediğini düşünür.

Geet bankamatikten para çekmek ister. Lakin kartın kullanıma kapandığını öğrenince şok olur. Durumu hemen Maan’a haber verir. Maan yaşadığı olaylarını tesadüf olmadığını, Delhi de bir şeylerin döndüğünü anlar. Dev yolda Nandini’ye göstermek istediği doğa harikası bir yer olduğunu, müsade ederse oraya gideceklerini söyler. Maan, Geet ile Delhi’ye gideceklerini ama gençler olarak Dev’in istediği yere gidebileceğini söyler.

Yaralı Kalbim 67. bölüm özeti - Maan kendi şirketine giremez

Maan yolda Khurana inşaatın yakın zaman da başlayacağı bir mekan olduğunu, gidip orayı kontrol etmek istediğini söyler. Maan Khurana inşaatın başlayacağı projenin iptal olduğunu görür. Orada bulunan avukata nedenini sorar. Avukat Khurana şirketi satıldığını, sahibi el değiştirildiğini söyleyince şok olur.

Geet ve Maan hızla Khurana şirketine giderler. Tüm çalışanları değişmiştir. Kapıda güvenlik içeri almaz. Lakin Maan güvenliği dinlemez. İçeri girince polisler Maan Sing Khura’nın şirkete girmesi mahkeme kararı ile yasaklandığını söyleyince şok olur.

Maan hemen eve gider. Kapıda polislerin beklediğini görünce şaşkınlığını gizleyemez. Kendi evinin kapısında Maan Sing Khurana girmesi yasak olduğu yazan mahkeme kararını görünce ne yapacağını bilemez. Bu arada Adi, Geet ile Maan’ın yanına gelir. Adi büyük annenin hastane de yattığını, Annie ile Arjun’un ise ABD’ye gittiğini öğrenir.

Devamı Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 67 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti - Dev'in annesi geldi


Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti - Maan Yoğun bakım da


Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti - Maan Hafızasını Kaybetti


Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti - Maan Geet'i Kovar


Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti - Naintara ortaya çıktı


Yaralı Kalbim 67 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu