Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 68 Bölüm Özeti 13 Nisan

Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti 13 Nisan Salı. Mana tüm mal varlığını kaybedecek. Bunu yapan kişi Dev’in annesi olduğu ortaya çıkacak. Maan herşeyi feride bırakıp amcasında kalan eski bir eve yerleşecek.

Maan ve Geet eve alınmayınca hemen büyük annenin yattığı hastane giderler. Bayan doktor Büyük annenin ani şok sonucu kalp krizi geçirdiğini açıklar. Geet nedenini bilmediği şekilde tüm mal varlıklarını kaybettiği için doktora paralarının olmadığını dolaylı yoldan ima eder. Bayan doktor da Khurna inşaatın destekleri ile hastanenin kurulduğunu, hiç bir ücret ödemeden tedavi edileceğini söyler.

Maan ve Geet büyük annenin sağlık durumuna endişe ederken bir görevli içinde para çantası ile hastaneye gelir. Mektup ve para çantasını Maan’a verir. Maan önce çantayı açık bakar. Daha sonra mektubu okuyunca mal varlığına çöken kişinin gönderdiğini anlar.

“Kim olduğunu bilmiyorum ama seni bir yakalarsam…”

Maan Sing Khurana

Dediği sırada Dev’in annesi çıkagelir. Tüm olayların arkasında olduğunu açıkça dile getirince Mana şok olur. Zira kendi annesi öldükten sonra kendisine annelik etmiş, ona anne sevgisi vermiştir. Maan tüm bu oyunları kuran kendisini beş parasız ortada bırakan zamanında anne dediği kişinin sadece Dev’in geleceğini düşünüyorum demesine dayandırdığı haksız mücadelesi karsında Maan; “bütün bunları yapmasına gerek yoktu. Gelip benden istediğin her şeyi verirdim. Mirastan bir kuruş dahi istemiyorum” deyip bilinmeze doğru yola çıkar.

Yaralı Kalbim 68 Bölüm Özeti

Dev ve beraberindekiler eve gelir. Dev annesinin geldiği telefonda öğrendiği için şaşkındır. Geet ve Maan’ın hala eve gelmediğini öğrendiğinden panik olur. Annesi Dev’e yalan söyler. Büyük anne Londra’ya düğüne gittiğini söyler. Oysa büyük anne hastane de ölüm kalım mücadelesi vermektedir.

Dev gece odasında Geet e Maan’ın nerede oldğunu düşünürken yanıan Nandini gelir. Dev’in annesi Nandini’nin Dev’e yakınlaşmasını istemez. Zira Nandini Geet’in teyze kızıdır.

Maan ile Geet uzaklarda kimsenin bilmediği Maan’ın amcasına ait eve yerleşirler. Ev eski ancak içeride kimse yaşamadığı için uzun bir süre burada kalacaklarını söyler.

Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti - Dev'in annesi geldi
Yaralı Kalbim 68 Bölüm Özeti kapak resmi

Dev hala Geet ve Mana’ın nerede olduğunu merak edince Dev’in annesi Maan’ın aradığını bir kaç gün daha eve gelmeyecekleri konusunda bilgi verdiği konusunda yalan söyler.

Dev’in annesi Nandini’yi Dev’den uzaklaştırmak için yeniden evlenmeyi düşünüp düşünmediğini sorar. Dev şaşırır. Dev’in annesi arkadaşın kızını vermeye hazır olduklarını bizzat Nandini yanında söyleyip “Hiç heveslenme kızım” demek için bizzat bu muhabbeti dile getirir.

Dev’in annesi evde olmadığı bir vakitte Adi gizlice eve girip tüm yaşananları birebir anlatınca Dev şok olur. Adi, Dev tüm imkanları ile Mana ve Geet’i arar. Maan ise her şeye sıfırdan başlamak için proje geliştirip büyük inşaat firmasının kapısını çalar. Lakin şirket olmadığı için projesini değerlendirmeye tabi olmaz.

Yaralı Kalbim 13 Nisan Salı Özeti

Maan gittiği proj e içi ilk başta kabul edilmez. Tam çıkışta şirket sahibi Maan’ın konuşmalarını duyar ve işe alındığını, projesini ertesi günü görüşeceklerini söyleyince Maan çok mutlu olur. Geet de mahallede okul olmadığı için tüm öğrencilerin öğretmeni olur. Çocuklarla okuma yazma öğretir.

Maan ertesi gün projeye başlamak için gittiğinde projesi ile ilgilenmediğini söyleyen patron ile karşılaşır. Patron Maan’ın inşaat alanından kovar. Maan çok sinir olsa da adama bir şey yapmaz. Şirket sahibi hemen Dev’in annesini arayıp Maan’ın projesini reddettiğini haber verir.

Masum 13 Nisan Salı Özeti - Dev'in annesi gelir
Dev’in annesi Geldi

Maan projesi kabul edilmeyince eve doğru giderken Geet’e bunu nasıl söyleyeceğini, daha doğrusu para kazanmadan eve nasıl gideceğini düşünürken inşaatın yanında ağır işler de çalıştırılacak işçi arandığını öğrenir. Akşama kadar inşaatta amelelik yapar. Akşam elleri yara bere içinde eve gelir. Geet Maan’ın projesinin reddedildiğini anlar. Her gün yeni bir ümit ile yeni şirketini kurmaya odaklanmasını ister.

Devamı Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti - Maan Yoğun bakım da

Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti - Maan Hafızasını Kaybetti

Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti - Maan Geet'i Kovar

Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti - Naintara ortaya çıktı

Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti - Naintara Eve Gelir

Yaralı Kalbim 68 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu