Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 69 Bölüm Özeti 14 Nisan Maan Yoğun Bakımda!

Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti 14 Nisan Çarşamba. Pammi yakalanacak. Pammi yanlışlıkla oğlu Dev’i vuracak. Maan kafasına aldığı darbe ile hastaneye kaldırılacak! Detaylar Yaralı Kalbim 69. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 69 bölüm; Maan yeni projesini başka bir inşat şirketine göstermek üzere evden ayrılacağı sırada Sona köyünün sakinlerinden biri Maan’ın iş aradığını duyunca,  eşinin öğretmen olduğunu ama kendisi eve ekmek götüremediği konusunda ileri geri konuşur. Maan adama sinir olsa da bir şey diyemez. Geet olayı uzaktan görünce canı sıkılır.

Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti Başlıyor!

Maan gittiği inşaat şirketi Dev’in annesi oraya da el attığı için projesi kabul edilmez. Maan yeniden eve geldiği sırada Sona köyü sakinleri Geet’i köyün kalıcı öğretmeni ilan edip ücret vereceklerini açıklar. Köyün lideri Maan’a da muhasebeci olarak işe almak istese de Geet gerek olmadığını söyler. Zira Geet muhasebecilik mesleği Maan için oldukça alçaltıcı olduğunun farkındadır.

Adi Maan’ın amcasına ait bir villanın olduğu dosyala tesadüf eseri bulur. Dev’in annesi de Khurana inşaat şirketini tamamen ele geçirmek için Maan’ın imzasına ihtiyacı olduğunu anlayınca, Dev’e Maan’ın ilk gittiği inşaat şirketinin adresini verir. Dev hiç bir şeyden haberi olmadığı için Maan’ın iki gün önce uğradığı inşaat şirketine gider.

Yaralı Kalbim 69 Bölüm Özeti

Nandini Dev’in ofiste akşama kadar Geet ve Maan’ı bulabilmek için oturmasına canı sıkılır. Onu iş yerinden üniversiteye kayıt yaptırmaya götürmesi konusunda yalan söyleyip dışarı çıkartır. Lucky de Dev’in yapması gereken büyük annenin yattığı hastane de faturaların ödenip ödenmediğini kontrol etmeye gider. Tam da o sırada hastaneye gelen Dev’in annesi Pammi doktor ile konuşmasını duyar.

Büyük anne hastalanmadığını, bilakis ilaçla bilerek uyutulduğunu, bunun içinde Dev’in annesini hastaneye bağış yaptığını öğrenir. Hemen durumu Adi’ye bildirecek. Adi de Maan’ın adresine gidip büyük anne hakkında ki gerçekleri söyler.

Maan o sinirle Dev’in annesinin karşısına çıkmak için Adi’nin getirdiği araba ile yola çıkar. Yolun yarısında Dev’in annesi Maan’ın önünü keser. Yağmur altında ikili konur. Maan anne dediği üvey annesinin gerçek yüzünü gördüğünü söyler.

Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti - Maan Yoğun bakım da

Dev’in annesi Pammi belgeleri imzalaması için Maan’a baskı yapsa da Maan kabul etmez. Pammi beraberinde getirdiği korumalarını Maan’ın üzerile yollar. Maan adamların geldiğini görmez. Adamlardan biri Maan’ın kafasına sopa ile vurur. Maan aldığı darbe ile olduğu yere bayılır.

Dev, Maan hakkında gittiği inşaat şirketinden hiç bir bilgi alamaz. Kendi şirketinde geldiğinde Nandini ve Lucky olan biteni anlatır. Dev hemen polisleri de yanına alıp büyük anneyi hastaneden kurtarır. Maan ise Dev’in annesi Pammi tarafında rehin alınır.

Herkes Maan’ın gelmesini beklese de Maan gelmez. Pammi ve adamları Man’ın belgeri imzalaması için sabah akşam döverler. Avukat Maan’ın evlendiğini, hisselerin %51’lik kısmını Geet’e devrettiğine dair belge olduğunu söyleyince Pammi Maan ile hiç bir işi kalmadığını söyler. Pammi yolda giderken Geet’i arayıp Maan’ın elinde olduğunu açıkça söyler. Yaralı Kalbim 69 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerdne devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 14 Nisan Çarşamba Özeti

14 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 14 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan tutulduğu yerden kaçmayı başarsa da yürüyecek hali kalmamıştır. Kendisini tapınağa zor atar. Geet ise kimseye haber vermeden Dev’in annesi Pammi’nin söylediği adrese doğru yola çıkar.

Dev ve Adi de Maan’ın kaybolduğunu, hatta annesi tarafından başına bir şey gelmiş olabileceğinden şüphelendikleri için polise haber verirler. Polis Adi’nin arabasını yol kenarında bulduklarını, ancak içerisinde kimsenin olmadığını söyler.

Geet Pammi’nin söylediği adrese gelir. Pammi Maan için Khurna şirketini üzerine devretmesini, aksi halde Maan’ı öldüreceğini söyleyince, Geet Maan’ın fiyatını kimse biçemez deyip belgeleri imzalar. Pammi belgeleri imzaladıktan sonra gitmek ister. Geet Maan’ın görmek istediğini söyleyip tartışmaya başlar. Pammi çantasında silahını çıkartır.

Masum 14 Nisan Çarşamba Özeti - Maan Hastanede

Geet ne olursa olsun Maan’ı görmeden gitmeyeceğini söyleyince Pammi silahını ateşler. Bu sırada Dev kurşunun önüne atlar. Omuzundan yaralanır. Dev Geet’in hele ki Maan’ın kaybolduğu bir dönemde kimseye haber vermeden dışları çıkmayacağını çok iyi bildiği için onu takip etmiş, yolda gelirken de polise haber vermiştir.

Pammi Geet’i vurmak isterken, Dev’i vurunca şok geçirir. Dev Annesine “Senin oğlun değilim” deyince Pammi ne yapacağını bilemez. Polisler Pammi’yi tutuklar. Dev abisi Maan’ı bulması için Lucky ve Geet’i gönderir. Nandini de Dev’i hastaneye götürür.

Lucky ile Geet ne kadar arasa da Maan’ı bulamaz. Geet sonunda dua etmek için tapınağa gelir. Bu sırada Maan tapınak da bayıldığı için onu etraftakiler hastane götürmek için taşırlar. Lucky adamlara yardım etmek için yanlarına gittiğinde eniştesi Maan’ı o halde görünce çok olur. Hemen Geet de yanına gelir. Hızla hastaneye kaldırılır.

Hastane de doktor Maan’ı yoğun bakım odasına alır. Kafa travması geçirdiğini, 24 saat müşahede odasında kalacağını, MR sonuçları ile beyin hasarını değerlendireceklerini söyler.

Devamı Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti - Maan Hafızasını Kaybetti


Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti - Maan Geet'i Kovar


Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti - Naintara ortaya çıktı


Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti - Naintara Eve Gelir


Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti - Naintara'nın planı


Yaralı Kalbim 69 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Maan hafizasini kaybetti geetide hatirlamiyor bu durum biraz uzun surucek cok uzuldim 😢😢😢

  2. Ben ne demiştim Maan hafizasini kaybedi bütü hint dizileri böyle hafiza kaybolyor sanki oyunjak kaybedermiş gibi hafiza kayip etiyor bütün hint dizileri boyle çok sikici hint dizilerin bütun senaristleri aynimi ne ben artik hint dizilerin önceden finalin nasil olacagini biliyorum çünku butun hint dizileri ayni bu yüzden artik hint dizileri izlemiyorum kore dizileri daha guzel

    1. Hem Tum diziler ayni diyorsun hem kore dizileri seviyorum diyorsun. Sencede kore, hint, turk diziler ayni bitmiyormu ? MUTLU SONla. Aslinda konu olarak hint diziler daha guzel sadece biraz sarki ve dans eksik. Hint sarkilari cok guzel 👌👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu