Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 70 Bölüm Özeti 15 Nisan Maan Hafızasını Kaybetti!

Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti 15 Nisan Perşembe. Maan hastaneden çıkacak. Evde Geet’i tanımayacak. Maan Hafızasını kaybedecek! Detaylar Yaralı Kalbim 70. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 70 bölüm; Geet Maan’ın odasında kalmak istediğini doktora söylemesi ile başlar. Doktor 9’dan önce yoğun bakım odasını terk etmesi karşılığında kalabileceğini söyler. Hemşireler ilacını verdikten sonra odadan ayrılır. Geet de Maan’ın uyanması için dua eder. Bu sırada hayal gören Geet Maan’ın uyandığını ve ağlamamasını söylediğini görse de hayal olduğu gelen hemşire ile anlar.

Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti Başlıyor!

Geet eve dönerken evde Dev abisinin başına gelen her şeyin sorumlusu olarak kendisini görür. Büyük anne Nandini ile Dev’in yakınlaşmasının farkında olsa da sesini çıkartmaz.

Ertesi gün Geet hastaneye gitmeden önce tapınağa gidip dua eder. Sonrasında hastaneye gider. Hemşire Maan Sing Khurana’nın özel odaya taşındığını haber verir. Geet tüm özel odaları arasa da Maan’ı bulamaz. Doktor Maan’ın gece kendisine geldiğini ve büyük annesini görmek için ısrar ettiğini, onu sabaha kadar zor hastanede tuttuklarını, sabah da Dev gelip eve götürdüğünü söyleyince Geet şaşırır. Dev’in en azında haber vermesi gerektiğini düşünür.

Yaralı Kalbim 70 Bölüm Özeti

Geet sevinçle eve gider. Maan herkesle konuştuğunu ve şaka yaptığını görünce dua eder. Maan gelir gelmez işe dönmek istediğini söyleyip Geet’in yanından hızla geçer. Büyük anne ve Dev, Geet ile Maan’ın kavga ettiğini düşünür.

Ertesi gün Maan yeniden Geet’i yemek masasında görmezden gelince, Savitra (Büyük anne) Maan’a kızıp şakasını bitirmesini ister. Maan hiç bir şey hatırlamadığını, Geet’i de tanımadığını söyleyince herkes şok olur.

Maan bu konuşmalardan sonra büyük anne Maan’a kızıp Geet eşi olduğunu söyler. Maan bunu duyunca bayılır. Eve gelen doktor Maan’ın 1,5 yıllık hafızasını kaybettiğini, geçici hafıza kaybı olduğunu, lakin beyin hasarına göre kalıcı olma ihtimalinin de olduğunu açıklar. Eskiyi hatırlatmaya çalışmamalarını, eğer bunu yaparlarsa Maan’ın beyin kanaması geçirip ölebileceğini söyler.

Büyük anne Savitri Geet’in düştüğü duruma çok üzülür. Maan’ın onu görmezden gelmesinin çok acı olacağını isterse evden gitmesine müsade edeceğini söyler. Geet kesinlikle ayrılmak istemediğini, ölene kadar Maan’ın eşi olduğunu söyler.

Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti - Maan Hafızasını Kaybetti

Maan şirketin gelen faturalarını görünce şok olur. Fatura tarihinin 2010 olması gerekirken neden 2011 olduğunu, çalışanların nasıl böyle büyük hata yaptığını sorar. Doktor kaza geçirdiğini, kısa süreli hafıza kaybı yaşadığını açıklar. Doktor gittikten sonra Maan Geet, Dev ve büyük anneye nasıl kaza geçirdiğini sorar. Büyük anne ile Dev yalan söyleyip ağaca araba ile çarptığını, Geet de oradan geçerken kurtardığını söyler.

Maan 1,5 yıl önceki sinirli haline döner. Lucky Maan’ın eskiden çok sinirli ve çekilmez biri iken hayatına Geet ablası girdikten sonra şeker gibi biri olduğunu, bu konuda ablasına madalya verilmesi gerektiğini söyleyip güler. Maan Nandini ve Lucky’nin kim olduğunu sorar. Geet de şirket çalışanları olduğunu söyleyip Maan’ı kandırır.

Maan odasına gidip kıyafetlerini değiştirmek istese de temiz kıyafetleri bulamaz. Geet Maan’ın odasına gidip gardırobu açıp, Maan’ın temiz kıyafetlerini vermek isterken “Maan Bey” yerine “Maan” demesine sinir olur. Evin çalışanı olduğunu unutmamasını, bir daha saygısızlık yapmamasını emreder. Yaralı Kalbim 70 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 15 Nisan Perşembe Özeti

15 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 15 Nisan Özeti devam ediyor.

Adi birden bire Lucky ve Nandini’nin Khurana çalışanı gibi gösterilmesinden dolayı Nandini’nin pot kırmaması için ona şirket dosyaları hakkında bilgi verir. Bu anlarıda Dev uzaktan izler. Büyük anne Savitri Nandini’nin güzel kız olduğunu söyleyince, Dev yakın zamanda Nandini’nin nişandan ayrıldığını söyler. Büyük anne Nandini’nin gözü hep Dev’in üzerinde olduğunu söylese de Dev buna inanmak istemez.

Masum 15 Nisan Perşembe Özeti - Geet'in Çilesi başlar

Maan kendi dolabında Geet’in kıyafetlerini görünce sinirden deliye döner. Evin çalışanlarına kızıp Geet’in kıyafetlerini dolaptan çıkarır. Geet hiç üzülmediğini, bu olayları beklediğini dile getirir.

Maan her yer de istediğini daha söylemeden getiren Geet’den rahatsız olur. Geet telefonda Lucky’nin konuşmasını fırsat bilip artık sekreterlikte normal çalışan olduğunu, sekreter olarak da Pnky’i seçtiğini söyler. Pinky ilk toplantıda getirmesi gereken dosyayı unutunca, Geet imdadına yetişir. Dosyayı toplantıya Geet getirince Maan Geet’i toplantıdan kovar.

Geet sekreterlikten atıldığı için yeni müşterilere yazılacak olan dilekçeyi Pinky’nin yazması gerekir. Geet Pinky’e telefonunu açık tutmasını, Maan’ın söylediklerini dilekçeye geçireceğini söyler. Pinky panik olunca Maan yemek yedikten sonra gelmesini söyler. Geet bunu da yanlış anlayıp ofise yemek söyler. Maan müşteriler için parti vereceğini, bu partinin tüm yemek işlerini Geet’in halletmesini, eğer aksilik olursa bir daha Khurana inşaat da çalışamayacağını açıklar.

Devamı Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti - Maan Geet'i Kovar


Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti - Naintara ortaya çıktı


Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti - Naintara Eve Gelir


Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti - Naintara'nın planı


Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti - Naintara cadısı eve gelir


Yaralı Kalbim 70 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Maan hafizasini kaybetti yeniden ilk bolumlerde oldugu gibi Geete yeniden asik olacak galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu