Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 71 Bölüm Özeti 16 Nisan Geet Kovulur!

Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti 16 Nisan Cuma. Maan Geet’i Khurana inşaattan Kovacak. Jugnu amca gelecek! Detaylar Yaralı Kalbim 71. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 71 bölüm; Geet Maan’ın söylediklerini düşünmesi ile başlar. Hem projeyi yapacak olması hem de projeyi almaları halinde partiyi düzenlemesini, bunu yaparken de Maan’ın en ufak hatasında işten kovulacağını söylediği o sözleri hatırlar. Adı, Pink ve Lucky bir olup bu işin üstesinden geleceklerini söyler.

Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti Başlıyor!

Adi ve Geet işin büyük bir kısmına halleder. Bu sırada Maan ofis telefonunda arar. Geet telefonu açtığı sırada Pink yanlışlıkla çarpıp tüm dosyaların üzerine portakal suyu dökülür. Geet panikle telefonda kimin olduğunu anlamadan Pinky’e kızar. Sonrasında Maan’ın şeytan olduğunu, kötü patron olduğunu söyler. Maan telefonun ucunda Geet’in kendisine ettiği hakaretleri duyunca hemen yanlarına gidip 1 saat içinde dosyayı hazırlamalarını, telefonda her şeyi duyduğunu söyler.

Geet bu durum daha önce başına geldiği için dosyaların yedeğini almıştır. Bir saat içinde dosyaların yedeklerini hazır etse de Luck yanlışlıkla menüsü dosyaları ile karıştırınca Maan sinir olur. Geet, Adi, Pinky ve Lucky gece geç saatlere kadar ofis de kalıp dosyaları düzenler.

Sabah Amerikalı müşteriler gelir. Maan’ın elinde yapacağı sunum dosyasını yanlışlıkla Geet götürmüştür. Geet bunu fark eder etmez hemen ofise gelir. Amerikalı müşteriler aksilik olduğunu anlamadan toplantı odasına dalar. Dosyayı Maan’a teslim eder. Amerikalı müşteriler Geet’e sunum yapıp yapmayacağını sorunca Geet projeye çok hakim olduğu için baştan sonra anlatır. Müşteriler sunumu çok beğenir. Akşam partide görüşmek üzere ayrılırken, Maan Geet’e kızar. Dosyayı aldığı için ağzına geleni söyler.

Geet partiyi yapacak yer bulamayınca evde düzenleyeme karar verir. Maan iş yemekleri ve partilerini evde asla yapmadığını bilen Dev şaşırır. Maan eve geldiğinde partiye gelenleri görünce şok olur. Herkesin içinde Geet’in kolunda tutup dışarı sürükler. Khurana inşaat şirketinden kovulduğunu açıklar.

Yaralı Kalbim 71 Bölüm Özeti

Geet partiden kovulunca konağında misafirhanesine gider. Bu olanları Amerikalı müşteriler görmez. Günün sonunda Amerikalı müşteriler sunumdan ve partiden çok etkilendiklerini söyler. Evde parti yapma fikri ayrıca güzel olduğunu dile getirince, Adi fikri ortaya atan kişinin Geet olduğunu söyler. Müşteriler Geet ile görüşmek istediğini söylese de Adi Geet’in evde işi olduğu için ayrıldığını söyler. Maan Geet’in müşterilerden tam not almasına sinir olur.

Dev Geet’i yeniden işe alması gerektiğini, Geet’in çok çalışkan elemanları olduğunu söylese de Maan kararını verdiğini ve kimse bu kararı sorgulamayacağını söyler.

Lucky ile Nandini misafirhane de kendi odalarında konuşurlar. Lucky yakında evlenmesini, düğünde partide verilen yemeklerden verilmesini isteyip dalga geçer. Nandini de yakın zamanda evlilik düşünmediğini söyler. Bu konuşmayı Dev kapı arasında duyup Nandini’ye karşı hissettiği duyguları söyleyemez.

Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti - Maan Geet'i Kovar

Gece Geet odasında çıkıp Maan’ın olduğu kısma gelip kanepe de uyur. Maan su içmek için mutfağa gittiğinde, Geet’in kanepe de uyuduğunu görünce onu kaldırıp odasına gitmesini ister. Geet ayağa kalkınca başı dönüp bayılır. Maan Geet’i kucağına alıp odasına götürür.

Eve doktor gelip Geet’i kontrol ettikten sonra dinlenmesi gerektiğini söyler. Ertesi gün Maan ofise gidip Amerikalılar iş sözleşmesini imzalamak için belerken büyük anne Svitri gelir. Maan büyük annesine neden geldiğini sorunca, Savirti sağlığında endişe duyduğunu söyler.

Maan iyi olduğunu dile getirince Savitri ofisten ayrılır. Tam da bu sırada Amerikalar gelir. Savitri Amerikalı iş adamı olarak gelen kişi lise de beraber okuduğu sınıf arkadaşı olduğunu anlar. Onu alıp kendi evine götürür. Anlaşma şartı olarak Geet’in proje lideri olmasını ister. Maan ne diyeceğini bilemez. Zira Geet’i geçen gece işten kovmuştur. Yaralı Kalbim 71 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 16 Nisan Cuma Özeti

16 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 16 Nisan Özeti devam ediyor.

Savitri’nin lisede arkadaşı proje için Geet’in olmasını şart koşsa da Maan olmayacağını söyler. Geet odasına giderken yolda Geet’i durdurup başkalarının baskısı ile değil kendi isteği ile sadece bu proje için Khurana şirketinde geçici olarak çalışmasına izin verdiğini söyler. Hemen dosyaların kopyasını almak için depodan yazıcı getirmesini ister.

Masum 16 Nisan Cuma Özeti - Geet Maan'ı düşünür

Geet depodan yazıcıyı almak isterken raflar üzerine düşer. Maan Geet’i kurtarırken ikili romantik anlar yaşar. Maan Amerikalı iş adamı ile evde anlaşma şartlarını sözleşmeye dökerken Jugnu amca çıkagelir. Maan tabi tanıyamaz. Savitri araya girip köyünden geldiğini biraz misafir olarak kalacağını söyler. Geet Jugnu amcaya her şeyi anlatsa da 10 dakika sonra Jugnu amca unutur.

Devamı Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti - Naintara ortaya çıktı


Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti - Naintara Eve Gelir


Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti - Naintara'nın planı


Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti - Naintara cadısı eve gelir


Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti - Maan Geet'i yeniden sevmeye başlar


Yaralı Kalbim 71 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu