Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 72 Bölüm Özeti 17 Nisan Naintara Ortaya Çıkar!

Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti 17 Nisan Cumartesi. Naintara ortaya çıkacak. Maan Geet ile evli olduğunu öğrenecek! Detaylar Yaralı Kalbim 72. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 72 bölüm; Geet ile Maan’ın çarpışması ile başlar. Geet elindeki tepsi yere düşer. Lakin kendisine ait olan sinduru düşmenden yakalayıp saklar. Mana sinirle Güney projesinin dosyasını ister. Geet getireceğini söyler.

Jugnu amca Maan’a yakalanmak üzereyken Lucky araya girip onu bir şekilde saklamayı başarır. Geet Maan ile çarpıştığında üzerine dökülen malzemeden dolayı saçı ve kıyafeti batar. Geet dosyayı vermeden önce banyoya gider.

Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti Başlıyor!

Adi Maan’ı arayıp Geet’in dahil olduğu projenin mekanı için arsa sahipleri ile görüşülmeye gidileceğini, proje sahibinin Geet’in de katılmasını istediğini söyler. Maan Geet’e haber vermesini ster. Lakin Adi Geet’e ulaşamadığını, misafirhanede olduğu için Maan’ın gidip kontrol etmesini rica eder.

Maan Geet’in odasına gide. Arkası dönük olan resim çerçevesine tam bakacağı sırada Geet banyondan çıkar. Tabi Maan resmi göremez. Dev ile Nandini birbirlerine yakınlaşsa da gittikleri yerde Dev’e gelen telefon sonrasında Dev’in morali alt üst olur. Arayan kişi şu an kadar belli olmadı.

Yaralı Kalbim 72 Bölüm Özeti

Maan Geet’e hazırlanması için 5 dakika süre verse de Geet bu süre içinde hazırlanıp aşağıya gelemez. Maan sinirle arabasına binerken Geet gelir. Maan Geet’i almadan şantiye alanına gider. Maan çıktıktan sonra Adi eve gelir. Şantiye alanının adresini dosyada yazdığını, araçla gidilebilecek yolu olmadığını, sadece harita da belli olduğunu söyler. Geet Maan’dan intikam almak için Maan’ın otelde beklediğini öğrenip 1 saat gıcıklık olsun diye geç gider.

Maan geç geldi diye Geet’e kızınca, Geet da artık karşılık vermeye başlar. Sebepsiz yere kızdığını söyleyip karşılık verince Maan sinir olup projenin yapılacağı şantiye alanına gitmekten vaz geçer. Geet’in tek başına gitmesini ister. Maan otelden ayrılınca otel görevlisi Geet’e yolda kamyon devrildiğini ve yolların kapalı olduğunu, tek konaklama yerinin kendi otelleri olduğunu söyleyince Geet’in keyfi yerine gelir. Zira Maan hiç bir yere gidemeden geri otele gelmek zorunda olduğunu öğrenmiştir.

Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti - Naintara ortaya çıktı

Maan Delhi’ye gidemeden geri otele gelmek zorunda kalır. Geet otel de oda ayırdığını, gidip dinlenmesini isterse de Maan’ın inadı tutar. Geet odasında dinlenirken Maan otel girişinde sivri sineklerle mücadele etmek zorunda kalır. Sonunda dayanamaz ve Geet’in odasına gider. Geet ise otel servisi geldiğini düşünüp sinirle kapıyı açar. Maan ile Geet ayak üstü tartışırlar. Maan Geet’e yine kötü sözler söyler. Zengin erkekleri ayarlamaya çalıştığını öne sürünce Geet’in gözlerinden yaşlar dökülür.

Dev’i yine bilinmeyen numara arayıp kurye ile kendisine bir heiye gönderdiğini söyler. Kurye 3 saat sonra gelir. Dev gelen kuryenin getirdiğine hızlaca bakar. Naintara ile yan yana olan resmini görünce şok olur. Naintara komada olduğunu, iyileşmesi halinde doktorların kendisine bilgi vereceğini, lakin bu işin arkasında Naintara varsa boşuna gelmediğini, bela getireceğini düşünür. Yaralı Kalbim 72 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 17 Nisan Cumartesi Özeti

17 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 17 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan Geet’i dışarıda bulur. İçeri girmesini ister. Bu sırada otel görevlisi ikinci odanın ancak temizlendiğini söyleyince Maan boş yere Geet’e kızdığını anlar. Geet odaya gittiğinde üşüttüğünü anlar. Hemen bitki çayı ister. Yanlışlıkla Maan’ın içkisi ile karışır. Geet kendi yaşadıklarını hikaye diye Maan’a sarhoş bir halde anlatır.

Masum 17 Nisan Cumartesi Özeti - Maan Geet'e Kızar

Dev erkenden kalkıp hastane gider. Nanintara’nın ne zaman, hangi şartlar da taburcu edildiğini sorar. 2 ay önce taburcu edildiğini öğrenen Dev ofise geldiğinde Nantara onu arayıp Maan için büyük bir sürprizi olduğunu, hemen toplantı salonuna gitmesini ister.

Bu sırada ofis de Geet’in de dahil olduğu çalışanlarla Maan toplantıya başlar. Adi’den örnek videoyu açmasını ister. Nanintara CD’leri gizlice değiştirdiği için sunum CD yerine Maan ile Geet’in düğün videosu açılır. Maan Geet ile evli olduğunu öğrenince şok olur. Öfkeyle Geet’e bakarken, Geet bunu Maan’a nasıl açıklayacağını düşünmeye başlar.

Devamı Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti - Naintara Eve Gelir


Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti - Naintara'nın planı


Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti - Naintara cadısı eve gelir


Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti - Maan Geet'i yeniden sevmeye başlar


Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti - Geet ölüm orucu tutar


Yaralı Kalbim 72 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu