Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 73 Bölüm Özeti 18 Nisan Naintara Eve Yerleşti!

Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti 18 Nisan Pazar. Naintara Khruna konağına yerleşecek. Maan Geet ile evli olduğunu öğrenecek! Detaylar Yaralı Kalbim 73. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 73 bölüm; Khurana şirketinde Adi’nin videoyu (cd) çalıştırması ile başlar. Maan cd içinde inşaat planları olmasını beklerken bir anda şirket çalışanlarından biri olan Geet ile evli gibi görüntüleri görünce şok olur.

Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti Başlıyor!

Adi bilgisayara nasıl düğün resimlerinin geldiğini anlamaya çalışırken, Maan öfkeyle yerinden kalkıp Geet’in yaptığı bu şakayı artık kaldıramadığını söyler. Kısaca Maan Geet ile evli olduğunu anlamadığı gibi Geet’in başkası ile evliyken kendisi ile evlenmeye çalıştığını düşünür. Tabi sadece düşünmeyle de kalmaz. Tüm şirket çalışanlarının içinde Geet’in namusuna laf eder.

Naintara’nın oyun edeceğini bilen Dev de hemen toplantı odasına gitse de artık çok ama çok geç kalmıştır. Geet’e karşı Maan’ın bu kadar alçaltıcı konuşmasına dayanamaz. Geet ise Maan’ın o sözlerinden sonra şirketi terk edip eve gider. Eşyalarını toplamaya başlar.

Maan da odasına gidip etrafında ki her şeyi kırıp döker. Zira yanında durmasına bile dayanamadığı Geet’i büyük annesinin ısrarı ile şirkette tuttuğunu ama artık durmasına izin vermeyip kovacağını söyler.

Yaralı Kalbim 73 Bölüm Özeti

Naintara’nın kurduğu plan işlemiştir. Maan Geet’in ucuz bir kadın olduğunu düşünür. Dev Maan’ın odasına gidip toplantı sırasında gördüğü resimler tamamen doğru olduğunu, Geet’in kocası olduğunu söyleyince Maan şok olur. Dev’in kendisine yalan söylediğini düşünüp Dev’e kızar. Dev Maan’a aynen şöyle der.

“Abi bana kızıyorsun. Hatta beni buradan kovuyorsun. Lakin sen hafızanı kaybettin. 1,5 yıl yaşadığın hiç bir şeyi hatırlamıyorsun. Geet senin eşin. Eğer böyle yapmaya devam edersen çevrende kimse kalmayacak!”

Sözleri ile Dev Maan’ın kendisine gelmesini istese de Maan Dev’in halen yalan söylediğini düşünür. Geet evde eşyalarını toplayıp adım adım evden ayrılırken Maan da adım adım eve gelir. İkili birbirlerini görmeden biri eve girerken, diğeri evden ayrılır. Geet Amristar’a teyzesi Biji’nin yanına gidemeyeceği için memleketine gitmek için otogara gider.

Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti - Naintara Eve Gelir

Büyük anne Maan’ın yanına gelip Geet ile evli olduğunu doğrulayınca Maan “Geçmişte evli olsam dahi onunla asla bir araya gelmem. Zira onun yanımda olmasına bile dayanamıyorum” der. Nandini de Geet’in evden ayrıldığını söyleyince büyük anne kalp krizi geçirir.

Eve gelen doktor büyük annenin kalp krizi geçirdiğini, strese girmemesini söyler. Büyük anne her uyandığında Geet’i yanına isteyince Maan mecburen Geet’i almaya otogara gider. Otobüsü yolun ortasında durdurup Geet’i otobüsten indirir.

Maan yolda geçmişi ile ilgili hiç bir şey hatırlamadığını, büyük anne hastalandığı için eve gelmesini ister. İki yabancı olarak gelmesini ister. Geet büyük annenin sağlığı için bunu kabul eder. Yaralı Kalbim 73 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 18 Nisan Pazar Özeti

18 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 18 Nisan Özeti devam ediyor.

Dev tüm bu olayları başlarına açan Naintara ile görüşmeye gider. Naintara Dev’i tehdit edip ailesinin içine yeniden gireceğini söyler. Dev ise hiç bir zaman giremeyeceğini dile getirir. Ertesi gün Naintara eve gelir. Gerek Dev gerekse Geet Naintara’yı evden kovar. Çok geçmeden Naintara tekrardan Maan ile eve döner.

Masum 18 Nisan Pazar Özeti - Naintara Maan'ı kandırır

Naintara Maan’ın hafızasının gitmesini fırsata çevirmiştir. Maan yengesini yeniden eve aldığını, hatalarından özür dilediğini söyler. Lakin Dev asla olamayacağını üstüne basa basa söylese de Maan kararı büyük anne vereceğini söyler. Büyük anne Naintara’yı karşısında görünce bayılır. Uyandığında Maan Naintara’nın çok kötü biri olduğunu, sözün asla güvenilmeyeceğini söyler. Lakin Maan ısrarla Naintara’nın kalmasını ister.

Büyük anne Maan’ın sözlerinden sonra pişman olacağını bile bile Naintara’nın kalmasına onay verir. Dev ile evlenme hayali kuran Nandini Dev’in odasına gidip Amristar’a dönmek için hazırlık yaptığını söyler. Bu sırada içeri Naintara gelince Nandini odadan çıkar.

Dev Naintara’yı kolunda tutup odasında atmak isterken Naintara kadın hakları çağrı merkezini arayıp kötü davranması halinde şikayet etmekle açıkça tehdit eder. Devamı Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti - Naintara'nın planı


Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti - Naintara cadısı eve gelir


Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti - Maan Geet'i yeniden sevmeye başlar


Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti - Geet ölüm orucu tutar


Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti - Naintara tutuklanır


Yaralı Kalbim 73 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu