Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 74 Bölüm Özeti 19 Nisan Naintara’nın Planı

Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti 19 Nisan Pazartesi. Naintara Maan’ın telefonunu Geet’in odasına saklayacak. Adi toplantıyı haber veremeyince iş Geet’in başına kalacak! Detaylar Yaralı Kalbim 74. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 74 bölüm; Geet Maan’ın odasında ki valizi almaya gitmesi ile başlar. Maan da bu sırada banyoya girdiği için Geet rahatlıkla çantasını almayı düşünür. Maan odasında sesler geldiğini duyunca evin hizmetçisinin geldiğini düşünüp havlusunu ister.

Geet ses etmeden Maan’a havlusunu verir. Maan banyodan çıkmadan odadan çıkmak ister. Lakin valizin kapağı açılınca eşyaları toplamaya başlar. Bu sırada Maan üzerinde havlu ile banyodan çıkar. Geet’i göremediği için çarpışırlar. İkili kısa bir an romantik anlar yaşar.

Maan kendisine geldiğinde izinsiz odasına girdiği için Geet’e kızar. Geet de sinirle odayı terk eder. Dev evde Naintara gibi tehlike bir kadının varlığında çok rahatsız olur. Naintara Dev’in odasına gelir. Dev ise odasından gitmemesini sert bir dille ikaz eder.

Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti Başlıyor!

Maan soğuk algınlığı olduğunu fark edince işe gitmez. Geet de Jugnu amca ile plan yapıp Maan’in içkisine uyku ilacı katarlar. Maan içkisini içtikten sonra Geet Maan’ın ayaklarına bitkisel yağdan sürüp soğuk algınlığının geçmesini sağlar. Maan kendisine geldiğinde içkinin fayda ettiğini düşünür.

Geet, Maan uyandığında giyeceği gömleği ütüleyip getirmiştir. Maan dolabını açtığında daha önce nasıl ve nereden aldığını bilmediği, lakin en sevdiği gömleği olduğunu hissettiği gömleği giyer. Geet bu olaya çok sevinir. Zira o gömleği kendisi aldığı için Maan’ın geçmişinde kendisi ile ilgili küçücük bir kırıntı da olsa yaşanmışlık olduğunu Maan hatırlamıştır.

Maan üzerini giyip salona indiğinde hizmetçilerin yemek masasını hazırladığını görür. Maan büyük annenin tabağının da hazırlandığını görünce, görevliye nedenini sorar. Görevli de Geet’in istediğini, büyük anne kahvaltıya geleceğini söyler.

Maan Geet’in yaptıkları artık boyunu aştığını, yakın zaman da kalp krizi geçiren büyük annesini sofraya nasıl davet edeceğini, yatağında yatması gereken kadını ta salona kadar çağırma cüretini kimden alıyor diyerek Geet’e kızar. Bu sırada büyük anne gelir. Kendi salona gelmek istediğini, Geet’in hiç bir suçu olmadığını söyleyince, Maan haksız yere Geeet’e kızdığını anlasa da Geet’den özür dilemez.

Yaralı Kalbim 74 Bölüm Özeti

Sabah kahvaltıda Naintara, Maan ve büyük anneye şirin gözükmek için Dev’e kahvaltı hazırlar. Dev yemek itemese de Maan’ın ısrarı ile masadan kalkamaz. Dev olayı fırsata çevirip Naintara çok güzel yemek yaptığını, akşama herkese yemek hazırlamasını ister. Naintara kem küm dese de Maan’a rezil olmamak adına kabul eder.

Maan işe gittikten kısa bir süre sonra Geet’in telefonunda Maan’a mesaj gelir. Acil olarak eve gelmesini, büyük annenin çağırdığını yazan mesajı okur okumaz Maan eve gelir. Kapı girişinde Naintarta ile karşılaşan Maan, büyük annenin sağlığını sorar. Naintara mutfakta Geet ile gülüp eğlendiğini söyleyince Maan Geet’in planı olduğunu, bilerek kendisini oyun etmek için eve çağırdığını düşünüp Geet’e kızar.

Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti - Naintara'nın planı

Büyük anne kendisi mesaj attığını, söylemek istedikleri olduğunu söyler. Tüm aile sofraya geçerler. Dev Naintara’nın herkese özel yemek hazırladığını dalga geçerek dile getiri. Naintara kendine güvenerek mutfağa gidip getireceğini söylerken, Jugnu amca Naintara’nın yaptığı ana yemeği çoktan çalmıştır.

Naintara mutfağa gittiğinde Geet ile Jugnu amca tartışır. Jugnu amca Geet’in elindeki içi un dolu tepsiyi almak için çekiştirirken tepsinin içinde ki tüm un Naintata’nın üzerine dökülür. Herkes Naintara’nın unlu halini görünce güler.

Büyük anne Maan’a Teji festivali geldiğini, evde festivali kutlamak istediğini söyler. Maan ilk başta yapmak istemese de büyük anne ısrar edince kabul eder. Maan hemen organizasyon firması ile evin her tarafını süsler. Süsleme işi bitince ofise gitmek için izin istese de büyük anne Geet’in oruç  tuttuğunu, bugün işe gitmemesi konusunda baskı yapar. Yaralı Kalbim 74 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 19 Nisan Pazartesi Özeti

19 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 19 Nisan Özeti devam ediyor.

Davetliler bir bir gelir. Naintara da davet sırasında giyeceği sariyi sırf ezip, küçük düşürmek için Nandini’nin ütülemesini ister. Zavallı Nandini de Naintara’nın nasıl kötü biri olduğunu bilmediği için ütüleyeceğini söyler. Naintara gittikten sonra odaya Dev gelir.

Naintar’nın planını hemen anlayıp Nandini’nin elindeki sariyi alır. Jugnu amcaya bugün sadece kadınlar yemek yiyebileceğini, aç kalmak istemiyorsa verdiği sariyi giyip mutfakta yemek yiyebileceğini söyleyip onu kandırır.

Masum 19 Nisan Pazartesi Özeti - Maan ile Geet karşı karşıya

Jugnu amca bir bayan gibi sari giyip evin içinde dolanırken Naintara kendi sarisi olduğunu anlayıp Jugnu amcanın başını açınca ortaya çok komik anlar çıkar. Nainata rezil olduğu için bunun intikamını çok acı alır. Maan’ın odasında çalan telefonu gören Naintara arayan kişinin Adi olduğunu anlayınca telefonu açıp ses vermez. Adi de karşısında ki kişinin Geet olduğunu zannedip acil toplantıya gelmesini ister.

Naintara telefonu kapatıp Geet’in odasına götürür. Maan kutlama bittikten sonra telefonunu Geet’in odasına bulur. Adi ile kısa bir görüşme yaptıktan sonra gerçekleri öğrenince, Maan herkesin içinde Geet’e fırça atar. Devamı Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti - Naintara cadısı eve gelir


Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti - Maan Geet'i yeniden sevmeye başlar


Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti - Geet ölüm orucu tutar


Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti - Naintara tutuklanır


Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti - Nandini'ye Kısmet gelir


Yaralı Kalbim 74 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. canım kanal 7 yine saçma sapan gitmeye başladı. Daha önce anlattığım bölümü anlatacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu