Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 75 Bölüm Özeti 20 Nisan Naintara’nın Sahte Yüzü!

Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti 20 Nisan Salı. Naintara Krhuna evine yerleşir. Geet ve Dev buna karşı çıkar! Detaylar Yaralı Kalbim 75. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 75 bölüm; Geet elinde valizi ile birlikte Maan’ın söylediklerini düşünmesi ile başlar. Maan ise bu sırada adım adım eve gelmektedir. Geet, Maan’ın kendisine karşı ettiği hakaretleri düşünür. Zira o Maan’ın hafızasının kaybolmasından sonra ayrılmayı değil, her zaman yanında kalarak geçmişi hatırlamayı planlasa da Maan’ın ettiği hakaretler sınır aşmış, aralarında ki sevgiyi zedelemiştir.

Maan eve gelirken Geet de adım adım evden ayrılır. Geet evden ayrılmadan önce evde yaşadığı anıları gözlerinin önüne gelip duygulanır. Maan’ın hafızasını kaybetmeden önce yaptıklarını düşünür.

Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti Başlıyor!

Geet evden çıkarken teyzesinin hacca gittiğini bildiği için Amristar’a değil kendi memleketi Hosjaypur’a gitmek için evden dışarı çıkar. Yol kenarında uzun bir süre bekledikten sonra duan taksiye biner. Tam da sırada başka bir bayan da aynı taksiyi durdurmuştur. Taksici Geet’i arabasına aldığını, kendisi başka bir araca binmesini kaba bir dille bahseder. Geet taksiciye kızıp, kadınlara karşı saygılı olmasını ister. Geet arabadan inip diğer kadının binmesini sağlar. Kendisi de bir sonraki taksiye biner.

Maan odasında sinirden “O deli kızla evlenmiş olamam” derken içeri büyük anne girer. Büyük anne Maan’a Geet ile evli olduğunu söyleyince, Maan işin şaka olmadığını, gerçek olduğunu anlayınca Maan “Geçmişte evli olsam dahi onunla asla bir araya gelemem. Onun yanımda olmasına bile dayanamıyorum” der. Buyük anne Geet ile Maan’ın bir an evvel bir araya gelmesini beklerken, Maan’ın “Bu dünyada asla ” demesi Büyük annenin de tüm beklentilerini mahveder. Bu sırada içeri Nandini gelir. Geet ablasını hiç bir yer de bulamadığını söyleyince, büyük anne daha fazla strese dayanamaz ve olduğu yere bayılır.

Doktor büyük annenin kalp krizi geçirdiğini, strese girmemesini söyler. Büyük anne kendisine geldiğinde “Geet! Geet neredesin kızım!” dediğini duyunca Maan bir şeyler yapıp büyük annenin isteğini yapması gerektiğini düşünür. Zira doktor giderken kesinlikle strese girmemesini, en ufak stres büyük bir kalp krizine neden olacağını söylemiştir.

Yaralı Kalbim 75 Bölüm Özeti

Maan yanında durmasına bile dayanamadığı Geet’i aramaya otogara gider. Geet ise çoktan otogra gelmiş, otobüsün kalkmasını beklerken,  Maan ile yaşadığı güzel anıları düşünür. Otobüsün hareket saati gelir. Geet otobüse bindiğinde Maan gelir. Maan orada bulunan orobüslerin içerisinde ki yolcuları kontrol eder. Lakin Geet’i bulamaz. Tam da bu sırada Geet’in otobüsü hareket eder. Maan uzaktan Geet’in şalını fark eder. Otobüsün arkasında koşsa da yetişemez.

Maan tekrar arabasına binip Geet’in otobüsüne yetişir. Geet’e arabadan inmesini sert bir dille rica eder. Geet arabadan mecburen iner. Yolda Maan arabayı müsait bir yere çekip, Geet’e neden geri eve çağırdığını tek tek anlatır. Büyük annenin kalp kiriz geçirdiğini söyler.

Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti - Naintara cadısı eve gelir

Maan geçmişi ile ilgili hiç bir şey hatırlamadığını, büyük anne hastalandığı için eve gelmesini ister. Ancak karı koca olarak değil, iki yabancı gibi evinden kalmasına müsade edeceğini söyler. Geet büyük annenin sağlığı için bunu kabul eder.

Dev ofisteki düğün resimlerini ayarlayan Niantara’dan hesap sormaya gider. Naintara Dev’i tehdit edip, ailesinin içine yeniden gireceğini söyler. Dev ise buna yaşadığı sürece müsade etmeyeceğini açıklar. Ertesi gün Naintara eve gelir. Dev Nainatara’yı evden kovar. Çok geçmeden Naintara yeniden bu defa Maan ile birlikte eve gelir. Yaralı Kalbim 75 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 20 Nisan Salı Özeti

20 Nisan Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 20 Nisan Özeti devam ediyor.

Naintara Maan’ın hafızasının gitmesini kendince fırsata çevirmiştir. Maan yengesini Naintara günahlarından pişman olduğunu, bir daha aynı hataları yapmayacağını söylediğini, bunda dolayı yengesini affettiğini söyler. Dev’e de affetmesi için baskı yapar. Dev ile Geet Naintara’nın defalarca yalan söylediğini, şimdide yalan söylediklerini bildiğini dile getirir. Lakin Maan Naintara’nın kalması için ısrar eder.

Gerek Geet, gerek ise Dev kalmaması gerektiğini söyleyince Naintara’nın evde kalıp kalmayacağına büyük anne vereceğini söyler. Büyük anne Naintara’yı karşısında görünce yeniden bayılır. Uyandığında ise  büyük anne Maan’a Naintara’nın çok kötü biri olduğunu, sözüne asla güvenilmeyeceğini söyler. Lakin Maan ısrarla Naintara’nın kalmasını ister.

Yaralı Kalbim 20 Nisan Salı Özeti - Naintara Eve gelir

Büyük anne Maan’ın sözlerinden sonra Maan’ı kırmamak adına pişman olacağını bile bile Naintara’nın kalmasına onay verir. Dev ile evlenme hayali kuran Nandini ise artık gitmelerinin daha doğru olduğunu düşünmeye başlar. Dev’in odasına gidip Amristar’a dönmek için hazırlık yaptığını söyler. Bu sırada içeri Naintara gelir. Nainatar Kocası ile baş başa konuşacağını söyleyince Nandini odadan çıkar.

Dev Naintara ile baş başa konuşacak hiç bir şeylerinin olmadığını söyleyip onu kolundan tutup odasında atmak isterken, Naintara kadın hakları çağrı merkezini arayıp kötü davranması halinde şikayet edip tutuklattıracağını söyler. Devamı Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti - Maan Geet'i yeniden sevmeye başlar


Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti - Geet ölüm orucu tutar


Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti - Naintara tutuklanır


Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti - Nandini'ye Kısmet gelir


Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti - Kaybolan dosya


Yaralı Kalbim 75 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Ben anlamadim 74 bolumin sonunda maan geete firca atiyor diye bitmisti. Ondan sonra maanin musterileri gelip geetin onlari eve davet ettigini soyleyorlar ve maanla anlasmayi kabul ediyorlar. Ya ni 75 bolum ozetinde boyle bir sey yazmiyor

    1. kanal 7 4 parti bir araya getirince ben de yeniden eski bölümümü yazmak zorunda kaldım. şimdi düzenliyorum yeni bölümleri

  2. Filiz abla neden bu özeti tekrar yazdin ben ben sabahdan beri yarali kalbinin yeni bölüm özetini bekliýordum noldu bi aksilik mi oldu sen hiç böyle yapmazdin lütfen yarali kalbin yeni bölüm özeti yaz lütfen Filiz ablacim güzeler güzeli abalam iyi kalbli ablam benim 🥰😘😘❤❤❤

    1. canım benimle alakalı değil aslında. kanal 7 6 parti bir araya getirip bölümü veriyordu şimdi 4 partı bir araya getirip yazınca benim yazdığım bölümler bir anda kaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu