Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 76 Bölüm Özeti 21 Nisan Büyükannenin Planı

Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti 21 Nisan Çarşamba. Büyük anne Geet ile Maan’ı yakınlaştırmak için Teji festivalini düzenler! Detaylar Yaralı Kalbim 76. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 76 bölüm; Maan odada duşa girmesi ile bölüm başlar. Geet, Maan duşa girer girmez kendi kıyafetlerini Maan’ın odasında almak için sessizce girse de Maan çıkan sesi duyar. Maan odasında sesler geldiğini duyunca, gelen kişi evin hizmetçisi Nukul zannedip yatağın üzerinde kişi havlusunu vermesini ister. Geet sesini çıkartmadan Maan’a havlusunu verir. Yine ses çıkartmadan odadan valizini götürmek isteyen Geet, valizi kaldırdığında fermuarı açılır.

KANAL 7 ALTI PARTI BİR BÖLÜM HALİNDE YAYINLARKEN, BİREDEN BİRE 4 PARTI 1 BÖLÜM HALİNE GETİRDİĞİ İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BU KONULARI YENİDEN ANLATMAK DURUMUNDA KALDIK

Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti Başlıyor!

Geet valizden dökülen kıyafetleri toplarken Maan banyodan çıkar. Geet’in eğildiğini ve yerde kıyafetini topladığını göremediği için takılıp düşer. Geet de Maan düşmesin diye tutmak isterken, her ikisi de yatağa düşer. Kısacık da olsa romantik bir an yaşanır. Sonra her ikisi de toparlanır.

Maan kendisine geldiğinde, daha doğrusu romantik anlardan sonra Geet’e kendi odasına izinsiz girdiği için kızar. Geet ise hiç bir şeyin değişmeyeceğini düşünüp sinirle odayı terk eder. Geet’in amacı zaman zaman Maan’a geçmişi hatırlatmak istese de Maan, Geet’e ve aşkına dair en ufak bir şeyi hatırlamaz.

Naintara sonunda istediğini başardı. Dev’in yanına, yıllar önce kovulduğu konağa yine Dev’in eli Khurana ailesinin gelini olarak girmeyi başarmıştır. Bir sonraki hedefi Dev’i etkisiz bırakıp, Geet’den intikam almak olacağı için planını adım adım uygulamaya karar verir. Naintara Dev’in odasına gelir. Dev ise odasından gitmemesini sert bir dille ikaz eder.

Yaralı Kalbim 76 Bölüm Özeti

Maan duştan geç çıktığı için soğuk algınlığı olur. [Korona mı oldu ne ;) ] Maan hasta olduğu için işe gitmez. Kendi kendisine söylenirken Geet bunu duyar. Maan’ı iyileştirmek için neler yapabileceğini düşünür.

Geet ve Jugnu amca ile plan yapar. Maan’ın içkisine uyku ilacı katarlar. Mana içkisini içer içmez uykusu gelir. Yatağında uykuya dalar. Maan uyuduktan sonra Geet, Maan’ın ayaklarına bitkisel yağdan sürüp, hastalığı atlatması için uyanana kadar ayaklarına masaj yapar. Maan uyandığında hastalığının geçtiğini anlayınca içkinin fayda ettiğini düşünür. Geet ise “Ellerim koptu. Sen içkiden zannet. Ben ellerimle iyileştirdim seni” der.

Maan uyurken Geet ise Maan uyandığında giyeceğin gömleği ütüleyip getirir. Maan dolabını açtığında daha önce nereden aldığını hatırlamadığı gömleği görünce içinden “Bu gömlek benim favorim” diye düşünür. Lakin gömleği ne zaman aldığını bir türlü hatırlayamasa da kalkar kalmaz gömleği giyince, Geet bana ve geçmişe dair bir şeyi sonunda hatırladı diyerek sevinir.

Maan, Geet’in hediye ettiği gömleği giyip salona gider. Bu sırada sabah kahvaltısı hazırlayan evin hizmetçisini görünce neden fazladan tabak koyduğunu sorar. Görevli de büyük anne de kahvaltıya geleceğini söyler. Maan ise bunu kim istediğini sorunca görevli Geet’in isteği üzerine hazırladığını açıklar.

Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti - Maan Geet'i yeniden sevmeye başlar

Maan sinirden deliye döner. Yakın zamanda kalp kiriz geçiren büyük anneyi salona gelecek dermanı yokken Geet’in bunu emir vaki yaptığını düşünüp ona haddini bildireceğini söyler. Tam da bu sırada Geet yanına gelince, ağzına gelenler bir bir sayar. Bu sırada büyük anne gelir. Kendi salona gelmek istediğini, Geet’in hiç bir suçu olmadığını söyleyince, Maan haksız yere Geet’e kızdığını anlasa da Geet’den özür dilemez.

Sabah kahvaltıda Dev hafif bir kahvaltı istese de Nukul bunu unutmuştur. Dev sinirden hizmetçiye bağırır. Kahvaltı yapmadan çıkmak ister. Tam da bu sırada Naintara’nın yemek yapamayacağını bildiği için imalı bir şekilde “Maan abi sen Naintara’nın yemeğinden hiç yedin mi? Harika yemek yapıyor. Bu akşam bize özel yemeğinden hazırlamasını ister misin?” deyince Maan kabul eder. Naintara ise kem küm edip kabul eder.

Maan işe gider. Akşam olmadan önce Geet’in telefonunda Maan’a mesaj gelir. Gelen mesaj da büyük anne seni  çağırıyor. Eve hemen gel dediği mesajı okuyunca büyük anneye bir şey olduğunu düşüp panikle eve gelir.

Maan kapı girişinde Naintara ile karşılaşan Maan, büyük annenin sağlığını sorar. Naintara mutfakta Geet ile gülüp eğlendiğini söyleyince Maan Geet’in planı olduğunu, bilerek kendisini oyun etmek için eve çağırdığını düşünüp Geet’e kızar. Yaralı Kalbim 76 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 21 Nisan Çarşamba Özeti

21 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 21 Nisan Özeti devam ediyor.

Büyük anne Maan’a kendisi mesaj attığını, söyleyeceği çok önemli şeylerinin olduğunu söyler. Hep birlikte yemek masasında konuşacakları dile getir. Dev Naintara’nın herkese özel yemek hazırladığını gülerek söyler. Naintara  ise kendine güvenerek tüm yemekleri hazırladığını açıklar. Bu arada Jugnu amca mutfaktaki yemeklerin kokusunu alır. Jugnu amca yemeklerin arasında en sevdiğini çalar.

Yaralı Kalbim 21 Nisan Çarşamba Özeti - Maan Geet'e bakar

Jugnu amcayı mutfakta gören Geet içeri geçmesini isterken, Jugnu amca ona yardım etmeye geldiğini söyleyip elindeki un kovasını almaya çalışırken, un Naintara’nın üzerine dökülür. Her tarafı un olan Naintara’nın üzeri batar. Herkes Naintara’nın unlu halini görünce güler.

Büyük anne Maan’a Teji festivali geldiğini, evde kutlamak istediğini söyler. Maan ise önemli toplantılarının olduğunu, gitmesi gerektiğini söyler. Büyük anne sözünün üzerine söz söylememesini söyler.

Maan mecburen kabul eder. Maan hemen organizasyon firması ile evin her tarafını süsler. Süsleme işi bitince ofise gitmek için izin istese de büyük anne Geet’in oruç  tuttuğunu, bugün işe gitmemesi konusunda baskı yapar. Devamı Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti - Geet ölüm orucu tutar


Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti - Naintara tutuklanır


Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti - Nandini'ye Kısmet gelir


Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti - Kaybolan dosya


Yaralı Kalbim 76 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Filiz ablacim teşekürler özet için acaba masum dizide Vidia Gopinin öz kizi dil gopinin bi oglu olmhş ama yerine kiz la degiştirmişler diyorlar acaba dogrumu bu arada Filiz ablacim seni çokseviyorum guzel ablam benim

  2. Filiz hanim yarali kalbimde maanin hafizasi nezaman gelecek daha varmi gercekten çok yoruldum bekle bekle bu cocuk geet geet diye peşinde dolanırdı şimdiyse nefret ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu