Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 77 Bölüm Özeti 22 Nisan Ölüm Orucu

Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti 22 Nisan Perşembe. Maan herkesin içinde Geet’i karısı olarak görmediğini söyleyecek. Geet bunun üzerine ölüm orucuna başlayacak! Detaylar Yaralı Kalbim 77. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 77 bölüm; Maan Geet’in odasına gelmesi işle başlar. Zira davetliler alt katta beklerken elektrikler kesildiği için büyük anne Geet’in yukarı odada hazırlanırken yalnız kaldığını söyler. Maan hemen Geet’in yanına gidip çakmağı ile ona ışık tutar. İkili kısa bir romantik andan sonra birlikte aşağıya iner. Bu sırada elektrikler de gelir.

Jugnu amca evde yeme yiyebilmek için kadın kıyafeti olan kırmızı sari ile dolanıp yüzünü kapatır. Büyük anne bir ara kim olduğunu sorsa da Jugnu amca 12 numaralı apartman da kalan komşuları olduğunu söyler.

Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti Başlıyor!

Jugnu amca mutfakta yemek yedikten sonra keyfi yerine gelir. Misafir olarak gelen bayanlardan biri Jugnu amcayı davul çalan bayanla karıştırdığı için jugnu amcanın eline davul verir. Gelen misafirler Teji kutlamasının müziksiz olmayacağını söyleyince, davullar çalar, şarkılar söylenmeye başlar. Jugnu amcada Naintara’nın kıyafeti ile ortalık yer de dans eder. Naintara dikkatlice bakınca, kıyafetin kendisine ait olduğunu anlar. Hemen bayan zannettiği kişiye saldırır. Sarinin altından Jugnu amca çıkar. Tabi herkes şok olur.

Büyük anne misafiri Jugnu amcaya neden kadın kıyafeti giydiğini sorunca, Dev’in kendisine söylediği olayı anlatır. Teji kutlamasında sadece bayanlar yemek yiyebildiğini, eğer yemek yemeği istiyorsa bu sariyi giyebileceğini söyleyince herkes gülerken Naintara sinirden deliye döner. Üst kata çıkar.

Maan’ın odasının önünden geçerken Maan’ın telefonunun çaldığını fark eder. Hemen odaya girip kimin aradığına bakar. Arayan kişi Adi’dir. Naintara telefonu açar. Lakin hiç konuşmaz. Adi karşıda bayan olduğunu onay cümlelerinden anlayınca konuştuğu kişinin Geet olduğunu düşünür.

Yaralı Kalbim 77 Bölüm Özeti

Adi telefonda Geet zannettiği Naintara’ya toplantının yarın değil bugün olacağını, müşteriler ofise gelmek üzere olduğunu haber verir. Naintara konuşma bittikten sonra telefonu tamamen kapatıp Geet’in odasına götür.

Alt katta ise Geet’in moralinin bozuk olduğunu gören büyük anne Geet’in neden moralinin bozuk olduğunu sorar. Geet de Maan’ın kendisi ile ilgilenmediğini ima edince, büyük anne aklında süper bir fikir olduğunu söyler.

Büyük anne Teji kutlamalarında sıkça yapılan bir oyun yapacaklarını, körebe oynayacaklarını söyler. Maan baştan kabul etmeyince Geet korktuğu için kaçıyor diyerek Maan’ı gaza getiri. Maan bunun üzerine körebe oyunu oynar. İkisi de gözleri kapalıyken birbirlerini yakalamayı başarır.

Körebe oyunu sonrasında Maan telefonunu bulamaz. Geet de odasına çıkar. Telefonuna gelen Adi’nin cevapsız çağırısı ve mesajını okuyunca hemen Maan’a söylemek ister. Lakin vakit kaybetmemek adına kendi planını devreye sokar.

Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti - Geet ölüm orucu tutar

Naintara Maan’ın evde bir şey aradığını görünce yanına gidip ne aradığını sorar. Maan de telefonunu aradığını söyler. Naintara Geet’in elinde gördüğünü ve odasına gittiğini söyleyip Maan’ı kandırır. Amacı Geet bilerek Maan’a haber vermediğini düşünmesini sağlamak. Maan odasına gittiğinde telefonu bulur. Hatta Adi’nin mesajlarını okuyunca müşterileri kaçırdığını düşünüp sinirle salona gelir.

Maan herkesin içinde Geet’e hakaret eder aynen şu cümleleri kullanır.

“Seni uyarmıştım! Kişisel yada mesleki hayatıma müdahale etmemeni söylemiştim! Geet hayatım da senden daha yüzsüz birini görmedim!” Yaralı Kalbim 77 Bölüm Özeti Maan Sing Khurana

Bu sözleri duyan gerek Geet, gerekse kutlamaya gelen misafirler şok olur. Geet’in gözlerinden dökülen yaşlar herkesin içini parçalar. Yaralı Kalbim 77 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 22 Nisan Perşembe Özeti

22 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 22 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan, Geet’i suçladığı sırada Dev ve yanında iki misafiri ile içeri girer. Dev gelen misafirleri abisi Maan’ın toplantı yapacak olduğu müşterileri olduğunu söyler. Maan nasıl haberleri olduğunu sorunca Geet’in eve davet ettiğini, eğer önceden haber vermeseydi anlaşmayı fes edeceklerini söyler. Kısaca Maan herkesin içinde Geet’i haksız yere suçlamış olduğunu anlar.

Dev Naintara’nın yanına gidip evdeki hizmetçi bile kendisine güvenmediğini, bir daha yapacağı hamlesin de gerekeni yapacağını söyler. Naintara sinirden deliye döner. Maan ise Geet’e haksızlık yaptığını anlamıştır. Toplantı sonrasında Geet’in yanına gidip özür diler. Bu sırada Geet’in bileğinden tutar. O kadar sert tutar ki Geet’in kolunda ki cam bilezik kırılıp Geet’in kolunu kanatır. Maan hemen Geet’e pansuman yapar.

Yaralı Kalbim 22 Nisan Perşembe Özeti - Maan pişman olur

Geet, Maan’ın kendisine pansuman yapmasından çok mutlu olur. Hemen durumu büyük anneye anlatır. Maan’ın artık değişmeye başladığını, yeniden kendisini sevmeye başladığını söyler. Maan da bunu pencereden duyar. Geet’e boş yere ümit vermemesi gerektiğini düşünür. Evli kadınlar eşleri tarafından oruçlarını bir bir açarken Maan Geet’in orucunu açmaz. Herkesin içinde geçmişini hatırlamadığını, Geet’i de karısı olarak kabul etmediğini söyleyince Geet şok olur.

Mana sinirle orayı terk ederken, Geet de herkesin içinde orucunu açmayacağını, gerekirse ölüm orucu tutacağını, sadece orucunu Maan’ın açabileceğine dair yemin eder.

Devamı Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti - Naintara tutuklanır


Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti - Nandini'ye Kısmet gelir


Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti - Kaybolan dosya


Yaralı Kalbim 77 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Marhaba filizcim senin bir fikrin varmi Maan hafisasi ne zaman geri geliýor ajaba çabuk geri gelirmi bekle bekle ýoruldum artik Geet diýe Maan ölüýordu şimdi ise nefret ediýor

    1. Ayne asli bende senle ayni fikirdenim bence 80-83 bölümde geri gelicek yada ondan önce

  2. Filiz abala Aşka yolculugun 2 sezon çykmy diyorlar dogrumu eger dogruysa kanal 7 yayinlanacakmi
    Filiz abla bu sorumun cevabini bekliycem umarim aşka yolculugun 2 sezonu yayinlanir

  3. Filiz ablacim gerçekden aşka yolculuğun 2 sezonu çikdi mi. Çikdiysa lütfen yazarmisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu