Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 78 Bölüm Özeti 23 Nisan Naintara’nın Foyası

Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti 23 Nisan Cuma. Naintara Nandini’yi kaçıracak. Dev onu kurtaracak. Naintara’nın foyası ortaya çıkacak! Detaylar Yaralı Kalbim 78. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 78 bölüm; Maan’ın arabadan inmesi ile başlar. Geçtiğimiz bölümde Maan Geet’e kızıp dışarı çıkmış, onun orucunu bozmak istememişti. Yolda Maan bir adamın yardım istemesi ile arabasından iner. Adam karısının hasta olduğunu, hastaneye verecek parasının da olmadığını, yardım etmesini ister.

Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti Başlıyor!

Adam Maan’a karısına bakmak zorunda olduğunu, evlilik yemini ettiğini söyleyince, Maan adama para verirken bir taraftan kendisi ile Geet’in durumunu düşünür. Yaptığının yanlış olduğunu anlayıp tekrardan eve döner. Bu arada Büyük anne Geet’in yanına gidip bir plan yatıklarını, Maan geldiğinde bayılma numarası yapmasını, böylelikle Maan’ın kendisine su verip orucunu açacağını söyler. Lakin Geet orucunu kurnazlık yaparak açmayacağını dile getirir.

Maan eve geldiğinde kapıda şeytan Naintara karşılar. Büyük anne ile beraber Geet plan yaptığını, yukarı çıktığında Geet’in bayılma numarası yapacağını söyler. Maan Geet’in bu kadar alçalacağını düşünmediğini dile getirtip yukarı çıktığında Geet’in gerçekten başı döner. Maan rol yapmayı bırakmasını söylese de Geet gerçekten oraya bayılır. Hemen eve doktor çağrılır. Doktor hemen su içip yemek yemesi gerektiğini, tansiyonunun düşük olduğunu söyleyince Maan Geet’in rol yapmadığını anlar.

Dev bu işlerin arkasında Naintara’nın olduğunu bildiği için odasına gidip ona tokat atar. Naintara intikamının çok acı olacağını söyler. Dev Naintara’nın yanından ayrılınca Nandini’nin yanına gider. Naintara ilk hedefi olarak Nandini2yi belirler.

Yaralı Kalbim 78 Bölüm Özeti

Büyük anne Maan’ın yanına gelip Geet bir şey yemediği takdir de kendisi de bir şey yemeyeceği üzerine yemin edince Maan şok olur. Naindini bu olayı Geet’e anlatır. Geet ise elin de orucu bozma tepsisi ile Mana’ın odasına gidip büyük annenin hastalanmasını istemediğini, kendi orucunu su içererek bozup büyük annenin yemek yemesini sağlamasını ister. Maan zorla da olsa Geet’e su içirir.

Naintara Dev’in telefonunu alır. Nanidini’nin Dev’e acil olarak konuşmak istediği önemli bir konu olduğunu yazan mesajı okur okumaz Nandini’nin odasına gider. Evli kocası ile ilişki yaşadığını, ucuz bir kadın olduğunu söyleyip hakaret eder. Sabahına da Nandini’nin odasında bir mektup bulan Dev, herkese Nandini’nin evi terk ettiğini söyler. Dev mektup da evlenecek arkadaşına gittiğini, oradan da Amristar’a döneceğini yazmıştır. Geet arkadaşına gittiği için panik olmaz. Bir kaç gün sonra arayıp yanına çağırmayı düşünür.

Dev bu işin arkasında Naintara’nın olup olmadığını sorgulasa da Naintara arkasında olmadığı konusunda yalan söyler. Lakin Dev kendi telefonunu Naintara’ın yastığının altında bulması ve Nandini’nin gönderdiği mesajı okuması kafasının karıştırır. Bunun üzerine araştırma yapmaya başlar.

Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti - Naintara tutuklanır

Dev önce Amristar’ı arar. Biji’nin geldiğini anlayınca hemen telefonu kapatır. Zira Nandini bıraktığı mektup da Biji’nin henüz gelmediğini yazmıştır. İkinci olarak Nandini’nin gideceği arkadaşını aramayı düşünür. Bu sırada Geet Nandini’nin bıraktığı mektubu okuyunca, mektuptaki el yazısı başkasına ait olduğunu anlar. Üstüne bir de gideceği arkadaşının bir hafta önce evlendiğini hatırlayınca Nandini’nin kaçırıldığını fark eder.

Geet Nandini kaçırıldığını fark eder etmez içeri Naintara girer. Nandinin’nin yardım çığlıklarını dinlettikten sonra kendisi kaçırdığını, elindeki evrakları Maan’ın imzalamasını, imzalamadığı takdir de Nandini’yi öldüreceğini söyler.

Geet bir kaç defa olayı Maana’a söylemek istese de Naintara gölge gibi peşinde olduğu için söyleyemez. Bu arada Jugnu amca evde gezerken Naintara’nın telefonunu çaldığını duyar. Gidip onu açar. Karşıdaki adam Naintara’yı tutsak eden adamdır.

Naintara’yı başka bir adrese taşıması gerektiğini bahsedince, Jugnu amca telefonu kaptır. Kendi kendisine adamın söylediklerini Geet’in yanında bir kaç defa söyler. Lakin Geet Jugnu amca gene saçmalıyor gözü ile bakar. Yaralı Kalbim 78 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 23 Nisan Cuma Özeti

23 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 23 Nisan Özeti devam ediyor.

Geet gizlice Naintara’nın odasına saklanır. Naintara’nın telefon konuşmasında Jugnu amcanın söylediği adresi Niantara da söyleyince durumu hemen telefonda Dev’e anlatır. Dev Geet’in söylediği adrese gidip Nandini’yi kurtarır. Bu arada Geet Naintara’yı oyalamak adına Maan’a belgeleri imzalatır.

Maan’ın doğum günü olduğu için davetleriler arasında Naintara Geet’in elinden evrakları alamaz. Jugnu amcada gazeteye yazdığı bir makalesi olduğunu, bu konuda imzasına ihtiyacı olduğunu söyler. Naintara kağıda bakmadan imzalar.

Yaralı Kalbim 23 Nisan Cuma Özeti - Naintara'nın yalanı ortaya çıkar

Naintara Geet’in elinden belgeleri alınca; “Bu ev benim. Artık her şey benim” dediği anda müzik durunca herkesi Naintara’nın planını öğrenir. Dev Nandini ile birlikte gelip Nandini’yi öldüremediğini söylerken, Naintara artık zengin olduğunu söyler. Lakin Dev tüm mal varlığı Geet’in üzerine olduğunu, Maan tüm mal varlığını Geet’e yaptığını söyleyince Naintara şok olur. Bunun üzerine cezaevine girse de hala Dev’in karısı olduğunu, elinde sonunda geri geleceğini söyler.

Dev ise Jugnu amcanın verdiği kağıtlar boşanma belgesi olduğunu, artık boşandıklarını söyler. Sinirden deline dönen Naintara bu defa Geet2ie hakaret eder. Maan onu karısı olarak görmediğini söyleyince Maan, “Geet bu evin gelini, benim de karımdır” der. Polis de Naintara’yyı tutuklar.

Devamı Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti - Nandini'ye Kısmet gelir


Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti - Kaybolan dosya


Yaralı Kalbim 78 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Eskiden en azindan bir özet yazardiniz şimdiyse bir özedi bile yazamiyorsunuz lütfen yazabilirmimisiniz
    Zamaninizmi yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu