Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 79 Bölüm Özeti 24 Nisan Nandini’ye Görücü Gelir!

Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti 24 Nisan Cumartesi. Biji Nandini için kısmet bulacak. Dev eve gelen Nandini’nin çocukluk arkadaşını Biji’nin bulduğu kısmet zannedecek. Maan Mumbai de ki ortaklarında düğün davetiyesi alacak. Geet düğüne gitmek için oyun üstüne oyun edecek! Detaylar Yaralı Kalbim 79. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 79 bölüm; Maan evde çalıştığı sırda iş ortakları eve gelir. 4 gün sonra Mumbai de düğün yapacaklarını, bu düğüne eşi ile birlikte katılmasını çok arzuladığını söyler. Maan ise gelen çözüm ortaklarına kendisinin bizzat katılacağını söyler. Geet’in adını hiç telaffuz etmez. Uzakta duran Geet bu konuşmaları duyunca kendisini düğüne nasıl davet ettireceğini düşünmeye b başlar.

Dev salonda Nandini ile geçirdiği güzel anıları düşünüp artık onu sevdiğini açıklamanın vakti geldiğini düşünür. Bu sırada Jugnu amca ile Lucky gelir. Biji’den iyi haber aldıklarını, Nandini’ye yeni kısmet bulduğunu söyleyince Deev şok olur. Jugnu amca işle Lucky ayrılır. Maan ise kardeşinin bir anda gülümsemesi yok olunca nedenini sorar. Lakin Dev Maan’ın hafızasının gittiğini bildiği için hiç bir şeyinin olmadığı konusunda yalan söyler.

Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti Başlıyor!

Geet mutfakta yemek hazırlarken kendisinin de 4 gün içinde Mumbai’ye gideceğini hayal ederken Jugnu amca ile Lucky gelir. Lucky de Mumbai’ye gitmek ister. Jugnu amca Mumbai’nin en iyi dedektifi olacağını, kendisinin de oraya gitmek istediğini söyler. Geet her ikisine de kızıp sadece Maan ile ikisinin gideceğini söyler.

Sabah kahvaltısında Geet harika sofra hazırlar. Maan’ın kendisine düğün meselesini açıp davet edeceğini düşünse de Maan düğün meselesini açmaz. Geet ise canı pek sıkılır. Dev Nandi’nin aşkından adeta kafayı yemiş durumda. Ayna karşısında kendi gölgesi ile konuşup aşkının itiraf etmesi gerektiğini düşünür.

Yaralı Kalbim 79 Bölüm Özeti

Yemekten sonra Mana iş yerine gitmez. Evden çalışmaya başlar. Masada duran düğün davetiyesini gören Geet ne olduğunu sorar. Manada 4 gün sonra çözüm ortaklarının düğünü olduğunu söyleyip üzerinde durmaz. Geet ise bir an evvel bu konuyu Maan’a açtırıp kendisini de geleceğini öğrenmek, gelmiyorsa bu konuda Maan’ı zorlamak istese de Maan o toplara hiç girmez.

Maan toplantı için işe geder. Geet toplantı sırasında Mana’ı arayıp kendisine söylemek istediği bir şeyin olup olmadığını sorar. Maan söylemek istediği hiç bir şeyin olmadığını söyleyip telefonu kapatır.

Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti - Nandini'ye Kısmet gelir

Dev aşkını itiraf etmek için cesaretini toplayamaz. Nandini’nin yatağına aşk mektubu bırakır. Bir kaç dakika sonra Jugnu amca ve Luck Nandini’nin odasına gelince Dev yatağın üzerinde duran mektubu kimse görmeden almak ister. Jugnu amca mektuba sarılınca elinde ki su dökülür. Dev mektubu Nandini’ye veremez. Üzerine su dökülmüş mektubu da Jugnu amca alır.

Geet odasında Mumbai’ye gittiğinde giyeceği kıyafetleri ayarlarken Maan gelir. Maan harika bir konuşma yapıp Geet’in istediği her şeyi söyler. Geet çok mutlu olur. Ancak Geet’in gördüğü her şeyin sadece bir hayal olduğunu anlayınca canı çok sıkılır.

Bir kaç dakika sonra gerçekten Maan gelince Geet “evet şimdi söyleyecek. Birlikte Mumbai’ye düğüne gideceğimizi” diye düşünürken Maan Geet’in eline bir dosya verir. Kopyasının olmadığını, çok iyi saklamasını söyleyip ayrılır. Geet sinirle dosyayı fırlatıp atar. Yaralı Kalbim 79 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 24 Nisan Cumartesi Özeti

24 Nisan Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 24 Nisan Özeti devam ediyor.

Jugnu amca odasında Nandini’nin odasında aldığı mektubu okuyunca aşk mektubu olduğunu anlar. Bu arada Nandini’ye başka bir yerden mektup gelir. Jugnu amca Nandini’ye aşk mektubu geldiğini laf arasında Dev’e açıklar. Birlikte gizlice Nandini’yi uzaktan izleyen Dev gerçekten Nandini’nin mektup okuduğunu görünce anı sıkılır.

Geet sinirle mutfağa gider. Maan’ın ne kadar beğenmediği bol baharatlı yemekler varsa hepsini yapmaya başlar. Lucky Biji’nin Nandini için kısmet bulduğunu, Nandini’yi görmeye buraya geldiğini söylemeye çalışsa da Geet sinirden hiç bir şey duymaz.

Yaralı Kalbim 24 Nisan Cumartesi Özeti - Dev Nandini'nin peşinde

Yemek sofrasında Mana hiç istemediği yemekleri görünce Geet’e hesap sormak ister. Lucky ise az önce Geet’in yanına gittiğini ve çok sinirli olduğunu söyleyince Maan sesini çıkarmadan beğenmediği yemekleri yer. Bir kaç saat sonra Nandini’nin çocukluk arkadaşı çıkagelir. Dev ve diğlerleri gelen kişinin Biji’nin bulduğu kısmet olduğunu düşünür. Dev Nandini’yi bu defa elinden kaçırmak istemez.

Nandini’nin erkek arkadaşı çok acıktığını, uzun yoldan geldiğini söyleyince Nandini gece geç saatler de dışarı restorana giderler. Dev de ekibi de gizlice bunları takip eder.

Restoran da Nanidini ve erkek arkadaşı çok samimi bir halde izleyen Dev onlar gelmeden hızlıca eve gelse de Nandini ve erkek arkadaşı eve çok geç gelir.

Maan sonunda Geet’e Mumbai’ye gideceklerini söyler. Geet bu haberi uzun süredir beklediği için çok mutlu olur. bu arada Geet’e verdiği önemli dosyayı Geet fırlattığı için evin çalışanı yerde bulduğu kağıtları çöpe attı.

Devamı Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti - Kaybolan dosya


Yaralı Kalbim 79 bölüm özeti sonrasında okumanız gereken bölümler yukarıda sırası ile verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu