Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 80 Bölüm Özeti 25 Nisan Kaybolan Dosya!

Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti 25 Nisan Pazar. Maan Geet’e emanet ettiği dosyayı isteyecek. Geet dosyayı çöpe attığını fark edecek. Maan’dan gizlice yeniden dosyayı oluşturmak için gecesini gündüzüne katacak. Dev hala Nandini’ye açılamadı. Nandini’nin çocukluk arkadaşı Ranbeer bir kaç günlüğüne evde kalacak! Detaylar Yaralı Kalbim 80. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 80 bölüm; Dev’in Nandini’nin odasında ki Reenber’in verdiği turuncu zarfın içinde ne olduğunu merak edip almaya çalışması ile başlayacak. Tam da bu sırada Nandini gelip ne yaptığını sorunca, Dev çiçeklere baktığını bahane eder. Nandini neden geldiğini sorar. Dev’in aklına Lucky’nin midesinin ağrıdığı yalanı gelir. Nandini Lucky için ilaç verir. Dev de zarfın içinde ne olduğunu öğrenemeden odadan çıkmak zorunda kalır.

Geet uyandığında deliksiz bir uyku çektiğini anlar. Ancak gece o kadar yorgun olduğu için Maan’ın yatağında olduğunu ancak uyandığında fark eder. Maan ise gece battaniyesiz bir şekilde yattığı için iki büklüm halde ufacık kanepe de yatmıştır. Onu o halde gören Geet hemen kendi üzerinde ki yorganı Maan’ın üzerine örter.

Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti Başlıyor!

Maan kahvaltı sırasında hapşırdığını fark eden Geet kendi hatası yüzünden Maan’ın hastalandığını, onu iyileştirmesi gerektiğini düşünür. Hemen mutfağa gidip Maan için bitkisel çay yapar. Bu sırada Dev de ayna karşısında hala Nandini’ye açılmak mı yoksa susman mı arasında kalmıştır.

Bir yolunu bulup en azından kendi içendeki duygulardan haberdar olması, lakin evde hem Lucky hem de Jugnu amca varken nasıl yapacağını sesli düşünür. Geet de bu sırada Maan’a çay götürürken kapında Dev’in söylediklerini duyar. Kapı arasından Dev’e tüyo verir. Şirkete giderken rahatlıkla söyleyebileceğini açıklar. Dev bu planı çok sever.

Geet yaptığı türlü türlü karışımlı bitkisel çayı Maan’a getirse de Maan çaydan içmek istemez. Geet Maan’a zorla çayı içirir. Dev de Nandini’nin odasına gidip Maan’ın kendisine bir proje verdiğini, bu proje de birlikte çalışabileceklerini söyleyince Nandini hemen kabul eder. Akabinde ise telefonuna sarılıp Reenber’i arayıp, birlikte alış verişe sonra gideceklerini söyler. Dev her yerden çıkan Reenber’den sinir olmaya başlar.

Maan bitkisel çayı içtikten sonra hapşırması geçer. Geet’e dünkü verdiği dosyayı getirmesini ister. Geet birden panik olur. Zira dosyayı fırlattığını hatırlar. Maan’a getireceğini söyler. Evde her yeri arasa da dosyayı bulamaz. En sonunda aklına hizmetçinin dosyayı geri dönüşüme vereceği sözleri aklına gelir. Hemen hizmetçisine geri dönüşümden dosyaları kurtarmasını ister. Lakin hizmetçisi eli boş döner. Maan ise istediği dosyayı bir türlü getiremeyen Geet’in odasına gelir.

Geet hemen banyoya saklanır. Maan dosyayı istediğini, hala neden getirmediğini sorar. Geet ise banyoda olduğunu, birazdan getireceğini söyleyince, Maan banyodan çıkana kadar odada kalacağını söyler. Geet panik olur. Zira dosya ortada olmadığı için ne yapacağını bilemez. Tamda bu sırada Adi Maan’ı arayıp şirkete bankadan görevlilerin geldiğini, kendi ile özel görüşmeleri gerektiğini söyleyince, Maan hemen ofise gider. Geet de şimdilik yırtmış olur.

Yaralı Kalbim 80 Bölüm Özeti

Geet dosyaların kesin olarak evde olmadığını anlayınca, kendisi dosyaları oluşturmaya karar verir. Bu sırada şirkette bancılarla görüşen Maan, Geet’i arayıp dosyaları şoför ile göndermesini istemek için Geet’i arar. Lakin Geet bilerek telefona bakmaz. Büyük annenin tapınak da puja yaparken, evde de aynı şekilde puja töreni için yapılması gerektiği için evde hem puja törenini organize ederken, diğer taraftan Maan’ın dosyasını tek başına tamamlamaya çalışır.

Jugnu amca Geet’in çalan telefonunu görünce hemen açar. Arayan kişiyi tanımaz ve abuk sabuk konuşur. Geet hemen telefonunu Jugnu amcadan alıp Maan’ın suratına kapatır. Maan evde bir şeylerin ters gittiğin anlar. Geet dosyaların eksik kalan kısımlarını tamamlamak için Adi’yi arar. Adi bu sırada Maan’ın yanında olduğu için Geet ile şifreli konuşur.

Adi olayı anlar anlamaz Maan’dan komşusunun acil rahatsızlandığını, onun yanına gitmesi gerektiğini söyleyip Maan’ın yanında ayrılır. Ofisten çıkmadan önce dosya ile ilgili rapor oluşturan herkesin aynı raporları Geet’in mail adresine göndermesini ister.

Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti - Kaybolan dosya

Adi eve gelip Geet ile birlikte çalışmaya başlarlar. Dosyanın en önemli eksik kısmı bütçe dosyası olduğunu fark eden Adi, hemen Lucky’den o dosyaları ister. Lucky Maan’a gözükmeden dosyaları ofisten eve getirir. Maan bir türlü Geet’e ulaşamayınca eve gelir. Dosya üzerinde çalışan Geet, Dev ve Adi Maan’ın geldiğini öğrenir öğrenmez hemen saklanırlar.

Jugnu amca evde bir şeylerin ters gittiğini anlayıp Maan’ın yanına gider. Geet’in saklandığı yeri gösterir. Maan Geet’in yanına gidip dosyayı ister. Bu sırada büyük annenin duasını yapacak olan din görevlisi gelince, Geet kaşla göz arasında kaçar.

Maan Geet’in peşinde evde onu arar. Adi, Dev ve Geet’in bir odada bilgisayar başında olduğunu görünce çaktırmadan kapıyı dinler. Geet aynen şöyle der.

“Maan bana güvendi ve yedeği olmayan dosyayı bana emanet etti. Ben ise Mumbai’ye gitme sevdam yüzünden dosyayı fırlatıp attım. Ben Maan’ın güvenini boşa çıkarmamak adına sabaha kadar çalışıp dosyayı oluşturacağım!” (Yaralı kalbim 80 bölüm özeti) Geet Khurana

Geet’in bu sözlerini Maan kapı arasında duyar. Geet’in bu yaptıklarına çok sinir olsa da olaydan haberdar değilmiş gibi odaya girmeden uzaklaşır. Yaralı Kalbim 80 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 25 Nisan Pazar Özeti

25 Nisan Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 25 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan dosya meselesinde sanki bilmiyormuş gibi davranır. Din görevlisi törene başlamadan önce helva yapılmasını ister. Geet bir taraftan helva yaparken, diğer taraftan bilgisayar ile dosyanın eksiklerini tamamlamaya çalışır. Maan olayı bildiği halde Geet’in yanına gidip bilgisayar da ne yaptığını sorar. Geet helva tarifine baktığı konusunda yalan söyler.

Yaralı Kalbim 25 Nisan Pazar Özeti - Maan Geet'in dosyayı hazırladığını görür

Din görevlisi törene başlar. Tören de Maan ve Geet yemin eder. Her zaman bir ve beraber olacaklarını, zor zamanlarında yanlarında olacaklarına dair yemin ederler. Tören sonrasında Geet yeniden dosyayı hazırlamaya odaya gider. Maan yine uzaktan odada çalışan Adi ve Geet’i izler. Adi dosyanın ayrıntılarını Maan’ın bildiğini, gerçeği söylemeleri gerektiğini söylese de Geet sabaha kadar uyumadan çalışıp dosyayı olması gerektiği gibi düzenleyeceğini söyler.

Maan yukarı odasına gittiğinde din görevlisinin ettirdiği yemin aklına gelir. “Her zorlukta bir ve beraber olacağız” sözlerinden etkilenen Maan derin düşüncelere dalar. Devamı Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 80 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu