Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 81 Bölüm Özeti 26 Nisan Dev ile Nandini Evlenmeye Karar Verir

Yaralı Kalbim 81 bölüm özeti 26 Nisan Pazartesi. Geet kaybolan dosyayı tamamlayamayacak. Maan, Geet’in dosyayı kaybettiğini anlayıp gizlice ona yardım edecek. Dev sonunda Nandini’ye duygularını ifade edecek. Nandini ise çılgın bir şeyler istediğini söyleyip hemen bu gece gizlice evlenmek istediğini söyleyecek!  Detaylar Yaralı Kalbim 81. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 81 bölüm; Geet’in kendi odasında kaybolan dosyanın evraklarını hazırlaması ile başlar. Geet gün boyu dosyayı oluşturmak için çok uğraştığı için vücudu yenik düşer. Yorgunluktan uyuya kalır. Maan ise gece gizlice Geet’in odasına gidip hazırladığı dosyada ki eksikleri kontrol edip, eksik olan evrakları tamamladıktan sonra dosyayı tekrar Geet’in yanına bırakır.

Sabah olduğunda Geet gece uyuyakaldığı için kendisine kızar. Maan’ın birazdan kendisinden dosyayı isteyeceğini ama kendisi hala hazır edemediğini dile getirdiği sırada Adi içeri girer. Geet hala hazır olmadığını söyler. Bu sırada Maan gelir. Dün istediği proje dosyasını ister. Adi lafı değiştirip bir sonraki projenin ayrıntılarını getirdiğini, ilk önce onu bakabileceğini söylese de Maan ısrarla o dosyayı ister.

Yaralı Kalbim 81 bölüm özeti Başlıyor!

Geet vermek istemese de Maan koyduğu dosyayı bildiği için “bu dosya mı?” bilerek dosyayı eline alır. Adi’nin kontrol etmesini ister. Adi korka korka dosyayı kontrol ettiğinde, dosya da hiç bir eksik olmadığını fark eder. Maan’a hiç bir eksik yok deyince Geet şok olur.

Maan odadan çıktıktan sonra Adi dosyayı Geet’e gösterir. Geet eksik dosyaların yerine geldiğini görünce anlama veremez. Adi ise “Geet Allah sana yardım etti” deyip olayı geçiştirse de Geet bunun arkasında kesinlikle bir şeylerin olduğunu düşünür.

Dev Nandini’ye duygularını yüzüne söyleyemediği için ona çok güzel bir sari alıp aşkını itiraf eden mektup yazar. Sabah olduğunda Nandini sariyi görünce şaşırır. Sarinin içinde bulunan kutunun içinde mektubu okur. Dev’in de kendisine aşık olduğunu öğrenince çok mutlu olur.

Dev aşkına karşılık vermesi için sariyi giymesini istemiştir. Nandini sariyi giyip Dev’in odasına gider. Dev önce şaşırır daha sonra Nandini de Dev’e aşkını itiraf edince her ikisi de derin bir nefes alır. Reenbere ise ikilinin birbirlerine aşklarını itiraf etmesinden çok mutlu olduğunu söyleyip evden ayrılır.

Yaralı Kalbim 81 Bölüm Özeti

Geet salona gidip dosyanın nasıl tamamlandığını düşünürken Jugnu amca ile Lucky evde çocuklar gibi koşturur. Laf arasında Maan Sing Khurana kapı dinlediğini, gece de odadan dosya aldığını söyleyince Geet Maan’ın kaybolan dosyadan haberi olduğunu anlar.

Geet Maan’ın yanına gidip kaybolan dosyadan haberi olduğunu ve dosyada eksik olan evrakları tamamladığını fark ettiğini söyleyince Maan “Hata yaptığını sonrasına çok pişman olduğunu gördüm. Ben de sana bu konuda yardım etmek istedim” deyince Geet çok mutlu olur.

Yaralı Kalbim 81 bölüm özeti - Dev Nandini'ye evlenme teklif eder

Geet, Maan ile ofise gider. Adi ile Pinky tartıştığını görünce ne denini sorar. Pink yeni çıkan bir sinema filmine gitmek istediğini ama Adi’nin bilet alamadığını söyleyince Geet Adi’ye emir verir. Gidip 3 bilet almasını ister. Kendisinin de geleceğini söyleyince Adi Maan’ın da gelmek isteyebileceğini söyler. Geet ise şöyle der.

“Adi sen Maan’ın en son ne zaman sinemaya gittiğini gördün. Elbette görmedin. Çünkü o sinema sevmez. Sen bize 3 bilet al” (Yaralı Kalbim 81 bölüm özeti) Geet Khurana

Dediğini duyan Maan sinirlenir ve Geet’e iyi bir ders vermek için acil toplantı yaparlar. Acil yetiştirilmesi gereken dosyayı Adi, Geet ve Pinky’nin yapmasını emreder. Kendisi de acil toplantısı için ayrılacağını, 2 saat sonra geleceğini, geldiğinde dosyanın bitmesini emreder. Maan gittikten sonra Geet Adi’nin de işlerini yapacağını, Adi’nin yeni çıkan sinema filmine bilet almasını ister. Yaralı Kalbim 81 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 26 Nisan Pazartesi Özeti

26 Nisan Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 26 Nisan Özeti devam ediyor.

Adi maalesef eli boş döner. Biletler tükenmiştir. Maan ise toplantıdan çıktığını hep birlikte yeni bir toplantıya gideceklerini söyleyip ofisten ayrılırlar. Adi ile Pinky’i sinemaya bırakır. Yeni çıkan sinema filmine bilet aldığını söyler. Maan ile Geet de sadece ikisi bir sinema salonunu kapatıp yeni filmi baş başa izlerler.

Yaralı Kalbim 26 Nisan Pazartesi Özeti - Dev Nandini'ye duygularını açıklar

Dev ile Nandini sevgili olduklarını kutlamak için gittikleri restoranda iki sevgi evlenme teklifi ettiğini görünce Nandini kıskanır. Dev de hemen Nandini evlenme teklifi eder. Nandini bu gece kimseye haber vermeden gizlice evlenmek istediğini söyleyince Dev şok olsa da yapacağını söyler.

Dev evde evlenmek için yapılacak tüm hazırlıkları yaparken olayı Geet öğrenir. Adi de işin içine girer. Yine Maan hiç bir şeyden haberi olmaz. Din görevlisi de Dev ile Nandini’nin nikahını kıymaya eve gelir.

Devamı Yaralı Kalbim 82 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 81 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu