Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 82 Bölüm Özeti 27 Nisan Dev İle Nandini Evlenir

Yaralı Kalbim 82 bölüm özeti 27 Nisan Salı. Dev Nandini ile evlenmek istese de din görevlisini bulamayacaklar. Mana Dev ile Nandini2yi evlenecekleri sırada görecek. Lucky Pretto ile evlenip Khurana evine gelecek. Maan hem Dev’in hem de Lucky’nin gizlice evlenmesine çok kızacak. Biji’nin onayını almak için Amristar’a gitmek isteyecek. Lakin Teji öfkeyle Khurana konağına gelecek. Detaylar Yaralı Kalbim 82. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 82 bölüm; Geet ile Maan’ın konuşması ile başlar. Geet bir ara Dev ile Nandini’nin evleneceğini söylemek istese de Dev’e verdiği sözden dolayı kendisini zor tutar. Geet Maan’a yalan söyleyip yanından ayrılır.

Dev gece 12 den önce evlenebilmek için ayarladığı din görevlisi yolun yarısında geri döndüğünü, karısının kolu kırıldığı için gece gelemeyeceğini söyleyince Dev şok olur. Bunu Nandini’ye nasıl söyleyeceğini düşünür.

Yaralı Kalbim 82 bölüm özeti Başlıyor!

Dev nikâhını kıyabilecek gecenin bu saatinde din görevlisini nasıl bulacağını düşünürken, yanına Adi gelir. Adi nikah için teras da her şeyi hazırladığını, hiçbir eksiğin kalmadığını söyleyince Dev “Asil ve en büyük eksik din görevlisinin gelemeyecek” der. Adi şaşkınlıkla “Nasıl” der. Dev de Din görevlisinin karısının kolu kırıldığı için gelemeyeceğini, hemen gidip 12’den önce din görevlisi bulup getirmesini ister.

Lucky haber vermeden gittiği Amritsar’dan döner. Ancak bu defa yanında Pretto ile evlenip dönmüştür. Gizlice evlendikleri için Lucky Biji’nin evine gitmeye korktuğu için eşi Pretto’yu da alıp eve getirir. Tabi Khurana evine gizlice girip odasına Pretto’yu götürür. Bu işi Maan’a tatlı dille anlatıp, sonrasında Biji’nin de rızasını ancak Geet’in alabileceği için gece geç saat olmasına rağmen gidip Geet ile konuşmaya karar verir.

Dev de din görevlisini bulamadığını önce Geet’e daha sonra Nandini’ye söylemek için odasında çıkar. Evin içinde Dev Maan’a yakalanmamak adına saklana saklana gider. Lucky’nin gölgesini Maan’ın gölgesi zannedip kapının arkasına saklanır. Sonra hemen oradan kaçar. Oysa o gölge Lucky’nin gölgesidir.

Dev önce Nanidini’nin odasına gider. Nandini’yi gelinlik içinde görünce gözlerini odan alamaz. Dev olup biteni anlatır. Abisi Maan’ın hala uyumadığını, odasında çıkmamasını, kendisi tekrar geleceğini, sadece beklemesini ister. Dev odasından çıktıktan sonra Dev Geet’i telefonla arayıp din görevlisinin gelemeyeceğini haber verir.

Lucky’nin eve geldiğinden haberi olmayan Geet ve Dev evin içerisinde dolanan kişiyi Maan zanneder. Dev Maan’ın hala uyumadığını söyleyince, Geet az önce Maan’ın odasında geldiğini, odasında uyuduğunu söyler. Dev ise gölgesini gördüğünü söyleyince Geet’in kafası karışır.

Yaralı Kalbim 82 Bölüm Özeti

Dev Geet’in odasına gidip Maan’ın uyumadığını, din görevlisinin gelmediğini söylemek ve ne yapılması gerektiğinde fikir almak için Geet’in odasına gider. Bu sırada Lucky çoktan Geet’in odasının önüne gelişmiştir. Lucky Geet’in odasına gireceğini sırada çıkan gürültüyü duyup hemen saklanır.

Gelen Dev’dir. Dev Geet’in odasına gireceği sırada evde kendisini dedektif zanneden Jugnu amca “Yakaladım” diye bağırıp, Dev’in arkasından sarılır. Geet hemen dışarı çıkıp yakaladığı kişinin Dev olduğunu söyleyince, Jugnu amca gelin ve damat olduğunu, evin içinde onları gördüğünü söyler. Geet, Lucky ve Pretto meselesinden haberi henüz olmadığı için Nandini ve Dev’i bir arada gördüğünü düşünür.

Geet, Jugnu amcaya hayal gördüğünü, gidip uyuması gerektiğini söyler. Jugnu amca uyumaya giderken, Pretto uzun süredir aç kaldığı için gizlice mutfağa gidip yemek yer. Jugnu amca da onu arkasında görüp takip eder. Pretto Jugnu amcaya yakalanınca panik olur. Jugnu amcanın unutkanlık hastalığı olduğunu bildiği için Pretto Jugnu amcaya kendi evi olduğunu, kendisini tanımadığını söyleyip iyice kafasını karıştırır.

Yaralı Kalbim 82 bölüm özeti Dev ve Nandini evlenir

Kafa karışıklığı içinde odasına giderken karanlıkta birini görür. Lucky hemen üzerine örtü alır. Sesini değiştirip konuşur. Jugnu amcaya mutfakta gelinlikli bir kız gördüğünü söyleyince Lucky de ölen eşi olduğunu, onun hayaleti geldiğini söyler. Jugnu amca korkudan Maan’ın odasına saklanır.

Adi ne kadar tapınak varsa hepsini gezse de din görevlisi bulamaz. Khurna kapsının girişinde görevli olan bekçi ile dertleşir. Bekçi kendi ailesi din görevlisi olduğunu, kendisi de o soydan geldiğini, nikahı kıyabileceğini söyleyince Adi adamı din görevlisi gibi giydirip eve getirir. Dev hemen onu tanır. Tabi ki nikahlarını kıymasına müsade etmez.

Dev sonunda Nandini’yi de alıp terasa götürür. Tüm hazırlıkları yaptığını ama din görevlisinin son anda eşinin kolu kırılmasından dolayı gelemediğini söyler. Bu sırada Jugnu amca mutfaktan çaldığı tatlıları teras da yemeğe götürür. Bu sırada Nandini ve Dev’in evlenmek üzere olduğunu görünce şok olur. Yaralı Kalbim 82 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 27 Nisan Salı Özeti

27 Nisan Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 27 Nisan Özeti devam ediyor.

Geet her şey yolunda olup olmadığını görebilmek için terasa çıktığında Jugnu amcanın da orada olduğunu anlar. Önce panik olsa da sonradan Jugnu amcayı sakinleştirir. Tam da bu sırada Maan “Ne oluyor burada” diyerek terasa gelir.

Maan, Dev’in habersiz olarak evlenmesine çok kızar. Geet’in de kendisine hem yalan söyleyip, hem de gerçeği sakladığı için çok ağır konuşur. Geet hatasını kabul edip özür diler. Dev de özür dilese de asıl hatalı olan Nandini herkesin panik olması kendi yüzünden olduğunu, Geet’in ve Dev’in hatası olmadığını söyler. Geet, Dev ve Nandini birbirlerini sevdiğini, affetmesini ister. Maan sonunda yumuşar. Din görevlisi olmadan sembolik nikah töreni yapılır.

Yaralı Kalbim 27 Nisan Salı Özeti - Dev ve Nandini evlenir

Maan odasına gittiğinde bu defa Lucky ve Pretto’nun da gizlice evlenmiş olduğunu öğrenince bir kez daha sinirlenir. Geet de Amristar’a Dev ve Nandini için gideceklerini, gittiklerinde Lucky meselesini de halledebileceklerini söyleyip ikna eder. Ertesi gün Amristar’a gitmek için valizleri ile birlikte evden çıkarken Teji ve eşi Pammi gelir. Teji öfkesini dile getir.

Maan hafızasını kaybettiği için önce Teji tanıyamaz. Geet tekrar tanıştır. Maan gençlerin hata yaptığını, bundan dolayı büyük anne Biji’nin rızasını almak için Amristar’a gitmek için evden çıktıkları sırada geldiklerini söyleyince Teji de yumuşar. Hep birlikte Amristar’a gitmek için sözleşirler. Devamı Yaralı Kalbim 83 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 82 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu