Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 83 Bölüm Özeti 28 Nisan Maan Kilitli Kalır

Yaralı Kalbim 83 bölüm özeti 28 Nisan Çarşamba. Dev Nandini için balayı sürprizi yapacak. Maan Geet’e karşı duygusal anlam da bir şeyler hissetmeye başlayacak. Maan kendi ofisinin deposunda kilitli kalacak! Detaylar Yaralı Kalbim 83. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 83 bölüm; Adi ile Pinky’nin Khurana konağında hazırlık yapması ile başlar. Adi her şeyin hazır olduğunu, birazdan yeni evli çiftlerin geleceğini söyler. Çok geçmeden Dev ile Nandini ve Lucky ile Pretto Khurana konağına gelir. Adı Lucky’nin gelmesine şaşırır. Geet’e neden Lucky’nin geldiğini, daha doğrusu neden gelini Khurana evine getirdiğini, aslında Biji’nin evine getirmesi gerektiğini söyler.

Yaralı Kalbim 83 bölüm özeti Başlıyor!

Geet Amristar da bazı sıkıntıları yaşadıklarını ama sonunda Biji’yi ikna ettiklerini, Maan da Lucky’nin tüm sorumluluğunu üzerine aldığı için burada kendileri ile birlikte yaşayacaklarını açıklar.

Geet kapıda iki gelini ve iki damadı aarti tepsisi ile karşılar. Önce Nandi’nin ardından Pretto evlilik ritüellerin bir parçası olarak yerdeki pirinç kasesini devirdikten sonra kırmızı boyalı suya basıp evin her tarafını gezerler. Maan sevenleri bir araya getirdiği için kendisi ile gurur duyar. Maan Dev’i yanına çağırıp gelecek hakkında konuşurlar.

Yeni evli çiftleri daha da kaynaştırmak adına Geet eline aldığı yüzüğü içi süt dolu kabın içine koyar. Önce Dev ile Nandini kabın içindeki yüzüğü bulmak için yarışırlar. Geleneklere göre yüzüğü bulan evlilikte söz sahibi olacağı anlamına geldiği için Dev de gerçekten yüzüğü arasa da Nandini yüzüğü bulan isim olur.

Yaralı Kalbim 83 Bölüm Özeti

Sıra Lucky ve Pretto gelir. Pretto’nun kolu kalın, biraz da şişman olmasından dolayı Lucky kaba daha elini sokamadan Pretto kalın elleri ile sütün içindeki yüzüğü kolaylıkla bulur. Lucky haksızlık yaptığını, kendisini aramasına izin vermediğini söyleyince, bu haksızlığı sonlandırmak için Geet ile Maan’ın da bu oyunu oynamasına karar verilir.

Maan gerçekten yüzüğü bulmak için ilk hamleyi yapar. Geet’in gözlerine dikkat kesilince Geet de yüzüğü aramayı bırakır. İkili uzun bir süre birbirlerine bakınca çevredekiler “Günaydın” diyerek Geet ve Maan’ı utandırırlar. Maan süttün içinden yüzüğü bulup Geet’e teslim eder. “Bir ilişkide üstün taraf yoktur!” diyerek evlilikte erkekler de kızlar da söz sahibi olduğunu söyler.

Yaralı Kalbim 83 bölüm özeti - Maan depo da kalır

Dev eşinin yanına giderken Lucky de eşi Pretto’nun yanına gider. Jugnu amca para almadan gelin odasına sokmayacağını söyler. Lucky de para vermemek için elinden geleni yapar. Çıkan gürültüye Maan ve Geet gelir. Lucky Jugnu amcadan kurtulmak için mecbur para verir. Maan ailesinden sorumluluğu aldığını, artık babası gibi olduğunu söyleyince, Lucky de bu değere layık olmak için çalışacağını söyler.

Ertesi gün Dev Nandini’ye sürpriz balayı planlar. Adi tüm otel rezervasyonlarını yapar. Nandini ile Pretto da evde eşlerine nasıl sürpriz yapacaklarını düşünür. Nandini Dev’in işlerini şirkette yapacağını, bu sayede daha faza bir arada kalacaklarını söyler.

Maan’a çalışmak istediğini açıklar. Maan da kabul eder. İlk dosyası da sıkıntılı tapu meselesini çözmek üzere Nandini alır. Dev ise Nandini’nin şirket de işe başlaması ve birden bire dosya almasını görünce canı sıkılır. Yaralı Kalbim 83 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 28 Nisan Çarşamba Özeti

28 Nisan Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 28 Nisan Özeti devam ediyor.

Adi, Dev’in yanına gidip balayı için bir çok hazırlık yaptığını, şimdi Nandini işte çalışmak istediği için ne yapacağını sorar. Dev de balayının bir önemi olmadığını, önemli olan Nandini’nin kendisini mutlu hissetmesi olduğunu söyler. Bu konuşmayı Nandini duyunca, Nandini Dev’i mutlu etmek için her şeyi yapacağını söyler.

Yaralı Kalbim 28 Nisan Çarşamba Özeti - Maan kilitli kalır

Geet, Maan’ın öğle yemeğini getirir. Maan geri dönüşte şirkette şoför olmadığı için evden dosya alacağını bahane edip birlikte eve giderler. Geet yolda çok sevdiği ama Maan’ın eskiden çok kızdığı tatlıyı görünce Maan ona tatlı yiyebileceğini söyler. Sonrasında ikili birlikte eve gelir. Maan evden ayrılmamak, Geet’in yanından gitmemek için kendisini zor tutar.

Maan geç de olsa akşam ofise gelir. Adi’nin depoya koyduğunu söylediği maliyet dosyasını depodan almak için girdiğinde, şirketin bekçisi deponun açık kaldığını düşünüp deponun kilidini takar. Maan da içeri de kilitli kalır. Devamı Yaralı Kalbim 83 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 83 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu