Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 84 Bölüm Özeti 29 Nisan Gönlümün Sultanı

Yaralı Kalbim 84 bölüm özeti 29 Nisan Perşembe. Dev Nandini için balayı sürprizi yapacak. Maan Geet’e karşı duygusal anlam da bir şeyler hissetmeye başlayacak. Maan kendi ofisinin deposunda kilitli kalacak! Detaylar Yaralı Kalbim 84. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 84 bölüm; Dev’in ofisteki işleri bitirmesi ile başlar. Maan ise hala depoda ve çıkmak için her yolu dener. Dev arabaya geldiğinde Adi Dev’i arayıp Maan’a yaklaşık 2 saattir ulaşamadığını, dışarıda gitmesi gereken çok önemli bir toplantısının olduğunu, bu sebeple toplantıya Dev’in gitmesini ister.

Nandini eşi Dev’e harika bir sofra hazırlar. Kendi odalarında mum ışığında sofrayı sürpriz olarak hazırladığı için Dev’e telefon bile edemez. Dev ise son anda Maan’ın yerine toplantıya katıldığı için Nandini’ye haber veremez.

Yaralı Kalbim 84 bölüm özeti Başlıyor!

Adi Geet’i arayıp Maan’a ulaşamadığını söyler. Geet ise Maan’ın toplantıya gideceğini, bu sebeple telefonunu kapatmış olabileceğini söylese de Adi arabasının hala ofiste olduğunu, kapıda ki güvenlik görevlisi Maan’ın çıkmadığını söyleyince Geet panik olur. Adi Dev’in toplantı detaylarını bilmediği için onunla birlikte toplantıya gideceğini, Geet’e Maan’ı bulması konusunda yardım ister.

Geet hemen Khurana ofise gelir. Güvenlik görevlisi ile tüm odaları tek tek arasa da Maan’ı bulamaz. Evde Maan’ın kaybolduğundan kimsenin haberi yoktur. Dev ve Adi toplantıda Maan’ın yokluğunu aratmazken Nandini’nin hazırladığı yemek boşa gider. Zira her şey soğur. Nandini de buna sinir olur.

Geet ofiste Maan’ın olduğu konusunda emin olsa da onu bulamayınca Maan’ın en son gördüğünde ne yaptığını, elinde ne olduğunu düşünmeye başlar. Aklına Maan’ın dosyası gelir. Hemen depoya gider. Maan’ın içeride olduğunu anlayınca, güvenlik görevlisinin elindeki anahtarı alıp açar.

Yaralı Kalbim 84 Bölüm Özeti

Geet ile Maan depoda uzun süre birbirlerine sarılırlar. Maan bir kez daha Geet’e aşık olur. Onun kendisinin bulmasına deha hayran kalır. Maan ile Geet birlikte eve gelir. Maan odasına çay getirmesini ister. Geet severek yapacağını söyleyip mutfağa giderken, Maan de hemen planladığı sürprizi yapar.

Geet, Mana’ın istediği siyah kahveyi getirdiğinde odada Maan’ın olmadığını görünce şaşırır. Maan arkadan gelir. Elinde aarti tepsisi ile Maan Geet’e aarti yapar. Geet’e kalbine yeniden girdiğini, yeniden eşi olarak gördüğünü söyleyip Geet’e mangalsutra verir. Evli kadınların takması gereken kolyeyi alan Geet çok mutlu olur.

Yaralı Kalbim 84 bölüm özeti - Maan Geet'e sevdiğini söyler

Dev gece toplantıdan çıkıp eve gelir. Nandini’nin uyuduğunu görünce onu uyandırmak istemez. Zira ona zarar vermek istemediği için uyandırmadan kıvrılıp yanına yatar. Oysa Nandini uyumadığı için en azından bir kez özür beklerken, Dev sessizce uyur.

Lucky Pretto’un iştahına şaşırır. Bir an evvel Pretto’nun zayıflaması gerektiğini yüzüne söyler. Pretto ise evlenmeden önce kilolarını beğendiğini ama şimdi neden rahatsız olduğunu sorgular. Lucky sadece sağlıklı yaşam için gerektiğini dile getiri. Yaralı Kalbim 84 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 29 Nisan Perşembe Özeti

29 Nisan Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 29 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan sabah kalktığında yanında Geet’in olmadığını fark eder. Hemen etrafına bakınırken, Lucky ve Pretto’nun spora gittiğini görür. Lıuuck’ye Geet’i görüp görmediğini sorar. Lucky sabah mutfakta gördüğünü söylediği sırada Jugnu amca gelir. Yarı alkolik bir halde Adi ile birlikte sabah çıktığını söyler.

Maan Adi ile sabah nereye gideceğini düşündüğü sırada Dev de Nandini’den önce kalkar. Ona sürpriz bir kahvaltı hazırlamak için yataktan çıkar. Odada duran çantasını da alınca Nandini bir özür bile dilemeden ofise nasıl gidersin diye düşünüp sinir olur. Dev’in arkasından hızlıca hazırlanır. Dev Nandini çıkmadan kahvaltısını getirse de Nandini naz yapmak için Dev’in bu jestini görmez.

Yaralı Kalbim 29 Nisan Perşembe Özeti - Maan Geet'e aşık olur

Adi ile Geet araba kullanmayı öğretmek için çıktıklarını öğrenen Maan Geet’in araba kullandığı yola gider. Geet Maan’ın görünce panik olur. Tam ağaca çarpacakları sırada araba kendiliğinden durunca, Adi derin bir nefes alır.

Adi bir daha araba kullanmayı öğretmeyeceğini söyleyip adeta kaçar gibi giderken, Geet Maan’dan yardım ister. Maan yok demek istese de Geet harika kahvaltı hazırlayacağını söyleyip ikna etmeye çalışır. Maan başına gelecekleri bile bile kabul eder.

Maan, Geet’e araba kullanma konusunda biraz ders verdikten sonra yolda Lucky ile Pretto’nun kavga ettiğini, evde de Nandini ile Dev’in tartıştığını görünce, küsleri bir araya getirmek için Maan her iki çiftle konuşur. Devamı Yaralı Kalbim 85 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 84 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Filiz abla hangi diziler koremi yoksa hintmi isimlerini soylemene gerek yok sadece kore yada hint mi onu merak edim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu