Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 85 Bölüm Özeti 30 Nisan Geet Kaçırılır!

Yaralı Kalbim 85 bölüm özeti 30 Nisan Cuma. Geet Maan ile birlikte iş gezisine çıkacak. Maan’ın arabası yolda bozulacak. Yoldan geçen kamyondan yardım isteyecekler. Kamyoncu Geeet’i kaçıracak! Detaylar Yaralı Kalbim 85. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 85 bölüm; Maan ile Geet’in konuşması ile başlar. Geet gerek Nandini ile Dev’in, gerekse Lucky ile Pretto’nun arasının halen bozuk olduğunu söyler. Maan ise Dev ve Nandini ile konuştuğunu, hatta birbirlerinin elini bile tuttuklarını söyler. Geet ise kendisi gittikten sonra yine küs olduklarını, sadece rol yaptıklarını açıklar. Maan henüz müdahale etmeye gerek olmadığını, olgun insanlar olduklarını, zamanla problemlerini çözeceklerini söyler.

Yaralı Kalbim 85 bölüm özeti Başlıyor!

Sabah kahvaltısında Nandini ile Dev birbirleri ile küs olduklarını açıkça ortaya koyarlar. Zira birebirlerine Jugnu amca üzerinden laf söyleyince Maan şaşırır. Zira yakın zaman da barıştırdığını düşünse de Geet’in dediğinin doğru olduğunu anlar.

Nandini ilk projesinde problemli arsa için neler yapılacağını araştırdıktan sonra Maan’a bu konuda brifing verir. Nandini mal sahibini zorlamanın çözüm olacağını düşünse de Dev yanlış düşündüğünü, ellerindeki arsayı da bu zorlama ile kaybedeceklerini açıklar. Nandini herkesin içinde teklifini kabul etmeyen Dev’e sinir olur.

Akşam Maan eve geldiğinde yeni evli çiftlerin sanıldığında daha fazla problemleri olduğunu kabul eder. Geet’i bu problemler büyümeden neler yapılabileceğini sorar. Geet ise durumu yeniden analiz ettikten sonra bir planı olduğunu açıklar. Bu sırada Lucky kapının önünden geçerken, Maan ve Geet’in kendileri için endişe duyup üzüldüklerini görür.

Lucky hemen durumu Dev’e anlatır. Dev de Maan ile Geet kendileri için çok sıkıntı çektiklerini, şimdi kendileri yüzünden üzülmemesi için eşleri ile kısa sürede barışmaları gerektiğini söyler. Dev hemen Nandini’nin yanına gidip özür diler. Maan kapıdan geçerken bu sahneye şahit olur.

Lucky de hemen Pretto’nun yanına gider. Yaptıklarından dolayı özür diler. Geet de aynı şekilde kapıdan geçerken Lucky ile Pretto’nun barıştığını görünce çok mutlu olur. Mutluluğunu Maan ile paylaşmak için ona istediği kahveden yapıp ikram eder. Maan da Nandini ile Dev’in de barıştığını, sorunlarını çözüldüğünü söyler.

Yaralı Kalbim 85 Bölüm Özeti

Ertesi gün Maan iş gezisine gideceğini, gittiği yerin uzak olmasında dolayı orada konaklayacağını söyler. Maan valizini hazırlarken Geet de “Ne yapıp edip bu iş gezisine ben de gitmeliyim ama nasıl” diye düşünüp her defasında Maan’a kendisinin de bu seyahatte yanında olmasını dolaylı yoldan ima eder. Sonunda Maan birlikte gidebileceklerini söyler.

Nandini yeni işinde yüklenici firma için bütçe hazırlarken yanına Dev gelir. Birlikte vakit geçirmek istediğini söyler. Zar zor Nandini’yi ikna eder. Bu sırada Dev Nandini’nin hazırladığı bütçeyi görünce yeni işinde ilk dosyasını kaybetmemesi için hemen rakamlara müdahale eder. Lakin bunu Nandini fark etmez. Nandini ile Dev toplantıya gider ve işi kaparlar. Nandini teklif edilen rakamı birisinin değiştirdiğini anlar. Dev’in yanından sinirle ayrılıp ofise gider.

Yaralı Kalbim 85 bölüm özeti - Geet kaçırılır

Lucky, Pretto için yeni bir sari alır. Ancak yeni sari Pretto’ya olmaz. Pretto aynı beden giydiğini söylese de Lucky her zaman aldığı ölçüler de kıyafet aldığını dile getirir. Bu defa Pretto Delhi de iş yapan terzilere suç bulunca Lucky sinirden delirir. Geldiğinden beri fazla yediğini ve kilo aldığını söyler.

Maan ve Geet yola çıkarlar. Yolda Maan Geet’i eşi olarak değil de sekreteri olarak götürmüşçesine devamlı olarak ona buna telefon ettirip emirler yağdırır. Geet daha yolun başında pişman olur. Yaralı Kalbim 85 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 30 Nisan Cuma Özeti

30 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 30 Nisan Özeti devam ediyor.

Maan’ın arabası yolda bozulur. Tamir de edemeyen Maan toplantıya yetişebilmek için otostop çekmek ister. Lakin hiç bir araba durmak istemez. Geet bir sonraki araba için otostop çekeceğini, Maan’ın buna müsaade etmesini ister. Maan kimsenin durmayacağını söylese de Geet ilk el kaldırmasında kamyon durur.

Kamyoncular Maan’ın arabasını iple kamyona bağlar. Geet ise açık havada gitmek için kamyonun kasasında seyahat etmek ister. Maan buna karşı çıksa da Geet’in inadı tutar. Yolda Geet Maan’ı sinir edecek işler yapar. Sonunda yorgunluktan uyuyakalır.

Yaralı Kalbim 30 Nisan Cuma Özeti - Geet kaçırılır

Maan Geet’in uyuduğu sırada kamyon ile araba arasında ki ipin çözülmesi sonucunda Geet  uzaklaşır. Maana Geet’e seslense de Geet uyuduğu için durmaz. Kamyoncular da Maan’ın arabasını çeken ipin koptuğunun farkına varamazlar.

Geet uyandığında Maan’ın arabasının olmadığını görünce kamyonu durdurur. Kocasının yanına gitmek istediğini, kendisini aldıkları yere bırakmasını ister. Adam orman yolunda kestirme yerde bırakacaklarını söyler. Yolda adamlar Geet’in zengin olduğunu anlayınca, kamyonu kenara çekip Geet’in ellerini kollarını bağlar. Geet bir anda rehine olur.

Maan Geet’e ulaşabilmek için yolda motosiklet satın alır. Geet kendisini Maan’ın bulabilmesi için yola şalını bırakır. Maan yolda Geet’in bıraktığı şalı görünce, onun başının belada olduğunu anlar. Devamı Yaralı Kalbim 86 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 85 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu