Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 86 Bölüm Özeti 1 Mayıs Kızlar Erkeklere Karşı

Yaralı Kalbim 86 bölüm özeti 1 Mayıs Cumartesi. Maan son anda Geet’e yetişecek. Maan Geet’i kamyoncuların elinden kurtaracak. Eve geldiklerinde yeni evli çiftlerin kavgalarını öğrenecek! Detaylar Yaralı Kalbim 86. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 86 bölüm; Dev ile Lucky evde evlilikleri hakkında konuşması ile başlar. Lucky bekarken özgür bir adamken, evlendikten sonra adeta zincire vurulmuş gibi hissettiğini söyler. Dev de benzer cümleleri sarf edince, erkekler olarak birlik olmaları gerektiği fikri çıkar.

Yaralı Kalbim 86 bölüm özeti Başlıyor!

Lucky Pretto ile yaşadığı son zaman da ki tüm sıkıntıları bir bir anlatır. Dev de Nandini ile yaşadığı tüm sıkıntıları Lucky’e anlatır. Bu sırada Nandini ve Pretto, Dev ile Lucky’nin konuşmasını duyar. Nandi’ni sinirden çaldırır. Lucky konuşmalarını Nanadini’nin duyduğunu görünce Dev’e haber verir. Tabi dev Nandini hakkında atıp tuttuğu için Nandini’den çekinir. Nandini sinirle odasına gider. Dev de peşine gider.

Lucky, Dev ile dalga geçerken Pretto gelir. Pretto de Lucky’nin dediği her şeyi duygunu ifade edip odasına gider. Eşyalarını toplamaya başlayınca Lucky, en ufak tartışmalarında baba evine mi döneceksin diyerek çıkışır ve der ki “Umurum da değilsin. İstediğin yere gidebilirsin” deyince Pretto şok olur. Hiç bir yere gitmediğini, fazla kıyafetlerini valize aldığını söyler.

Yaralı Kalbim 86 Bölüm Özeti

Geet kamyonun arkasında elleri ve ayakları bağlı bir şekilde gider. Kamyoncular sakin bir yere gelince kamyonu durdurup Geet’in yanına gelir. Geet’in tüm mücevherlerini tek tek çalar. En sonunda Geet’in yüzüğünü alacağı sırada Maan yetişir. Adamları darp eder. Ancak Kamyoncular da çetin ceviz çıkar.

Adamlar Maan’ı bıçakla yaralasa da Maan sonunda adamları kaçırmayı başarır. Maan kavga sırasında kafası ağaca çarptığı için Maan kendisini kötü hisseder. Ona rağmen hırsız kamyoncuların kamyonuna binip eve doğru yola çıksa da yolda Maan’ın tansiyonu düşer.

Yaralı Kalbim 86 bölüm özeti - Evdeki Kavga

Geet hemen Maan’ı direksiyonda alıp arka koltuğa geçmesini, kendisi süreceğini söyler. Maan kendisini iyi hissetmediği için arka koltuğa geçip uyur. Geet de yardım bulabilmek için daha önce hiç kamyon süremese de Mana’ın anlattıkları ile yola çıkar. Tabelaları takip ede ede bir köye varırlar. Köy halkı hemen ilk yardım yaparlar. Konaklayacakları bir yer de verirler. Bir gece Maan ve Geet orada kalıp kendilerine gelir.

Gece Maan kendisine geldiğinde Geet’in yanına gidip ona sarılır. Aralarında romantik anlar yaşanır. Ertesi gün de Maan ve Geet konağa gelir. Lakin konakta kimseyi göremedikleri gibi konağın sessiz olmasına da anlam veremezler. Jugnu amca hemen Geet ile Maan’ın yanına gidip olan biteni anlatmak istese de Dev son anda yetişip Jugnu amcanın her şeyi anlatmasına engel olur.

Yaralı Kalbim 86 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 1 Mayıs Cumartesi Özeti

1 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 1 Mayıs Özeti devam ediyor.

Khurana evinde tüm aile kahvaltıda bir araya gelir. Kızlar  bir tarafa, erkekler bir tarafa oturur. Geet Dev ile Nandini ve Lucky ile Pretto’nun birbirleri ile hiç konuşmadığını fark eder. Bu durumdan Maan’a da bahsedip dikkatini çeker. Maan da fark ettiğini söyleyince, Geet yeni evli çiftler birbirlerine yemek yedirmesini ister. Nandini ve Dev buna karşı çıksa da Geet zorlayınca Dev Nandini’ye yemek yedirir.

Yaralı Kalbim 1 Mayıs Cumartesi Özeti - Yemek masasında kavga

Geet’in zorlaması da işe yaramaz. Bir anda yemek masası kavga masasına döner. Maan ve Geet’in gittikten sonra yaptıkları bir bir sofraya dökülür. Elbette Geet bu duruma çok üzülür.

Akşam Maan Geet’in yanına gidip bu konuya çözüm bulmaları gerektiğini söyler. Zira Dev ve Nandini boşanma konusunda konuştuklarını, müdahale etmedikleri takdirde sonu kötü olacağını açıklar. Geet’in aklına bir fikir gelir.

Yeni evli çiftler kavga ederken, salonda bir kavga sesi yükselir. Kavga edenler Maan ve Geet’dir. Hemen yanlarına gidip neden kavga ettiklerini sorar. Geet Maan’a çok kızdığını söyler. Aslında hepsi bir oyundur. Zira kendi aralarında ki kava başkalarını da etkilediğini görmelerini istemişlerdir.

Kızlar bir araya gelip yanlarında Geet’i de alıp erkekler evde kızlar da ofisteki işleri yapmaları konusunda fikir birliğine varır. Nandini evdeki hizmetçilere 3 gün izin de verir.

Devamı Yaralı Kalbim 87 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 86 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu