Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 87 Bölüm Özeti 2 Mayıs Roller Değişirse

Yaralı Kalbim 87 bölüm özeti 2 Mayıs Pazar. Yeni evli çiftlerin arası gittikçe bozulacak. Kızlar ofis işlerine erkekler de ev işleri yapacak. Karmaşa içerisinde bir bölüm sizleri bekliyor. Detaylar Yaralı Kalbim 87. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 87 bölüm; Lucky’nin ofis kıyafetleri giyen eşi Pretto’yu görünce gözlerini üzerinden alamaz. Geet, Nandini ve Pretto ofise gitmek için kapıya geldiklerinde, kızlar kahvaltı için erkeklere kahvaltının hazır olup olmadığını sorar.

Lucky de hemen hizmetçiler hazırlayacağını söyleyip onları çağırsa da hiç biri gelmez. Lucky Dev’in yanına gidip hizmetçileri bulamadığını söyler. Bu sırada içer 3 hizmetçi gelir. Nandini kendilerine 3 gün Divali hediyesi olarak izin verdiğini söyler. Dev izinlerini iptal ettiğini söylese de görevli hizmetçiler ailelerine haber verdiklerini, gitmek zorunda olduklarını söyler

Erkekler hizmetçiler gittikten sonra kızlar masada beklerken erkekler de mutfakta onlara kahvaltı hazırlamaya çalışırlar. Tabi yanmış pişmeyen kahvaltılıkları gören kızlar yemeklerden yemez. Ofiste yiyeceklerini söyleyip evden ayrlırlar.

Yaralı Kalbim 87 bölüm özeti Başlıyor!

Kızlar ofise giderken erkekler de ev işleri ile uğraşır. Aslında bu plan Geet ve Maan’ın ortak planıdır. Kızlar erkeklerin çalışma şarklarını görecek. Erkekler de kızların evdeki çalışma şartlarına şahit olup onlara saygı duyup arlarında ki küslüğün bitmesini planlamıştır.

Ofiste işler yolunda giderken Adi Maan’ı arar. Lakin Maan’ın telefonu Dev’in yanında olunca, Dev telefona bakar. Adi bir sonraki gün yapacakları toplantıya devlet büyükleri de katılacağını, sunumu da akşama hazır olmasını istediklerini söyler. Dev aklına hain bir plan gelir.

Dev Adi’ye ofis işlerini kızların hallettiğini, gidip onu kızlara söylemesini ister. Adi de Dev’in söylediğini aynen iletir. Kızlar elbette hiç bir detayını bilmediği dosya hakkında devlet büyüklerinin de olduğu kitleye akşama kadar sunum hazırlamak zorunda olduğu için panik olur.

Yaralı Kalbim 87 Bölüm Özeti

Maan devlet büyüklerinin de son anda katılacağı toplantıyı haber alır almaz ofise gitmek istese de artık ofiste kızlar olduğu için tüm işi onlara bırakır. Gizli gizli Geet Maan’ı arayıp mevcut konudan bahseder. Mana da kızlara güvendiğini, en iyi şekilde yapacaklarını söyleyip güvence verir.

Nandini çok zeki birisi. Dev’in planını anlar anlamaz ofisten eve gelir. Dev neden erken geldiklerini sorunca, Nanidini toplantıyı evde yapacaklarını, evde 15 kişilik ziyafet sofrası hazırlamasını isteyince Lucky ile Dev şok olur. Kızlara bir gol attıklarını düşünürken, kendi kalesinden gölü görür.

Kızlar odalarında sunum dosyası ile uğraşırken erkekler de mutfakta üst düzey misafirler için yemek hazırlamaya başlarlar. Jugnu amca bir kızların tarafında bir erkeklerin tarafında yer alıp her iki taraftan para koparır.

Kızlar sunum için hayati önem taşıyan bütçe hazırlama konusunda çok sıkıntı yaşarlar. Tam doğru olmasa da sunum dosyasını hazırlamayı başarırlar. Lakin erkekler mutfakta yemek yaparken yangın çıkarırlar. Yaptıkları her şey yanınca erkeler mağlup olduklarını düşünürler.

Yaralı Kalbim 87 bölüm özeti - Erkekler kızlara karşı

Maan erkelerin de kızlar kadar eşit olduğunu göstermek için kızların hazırladığı sunum cd kaybolur. Nandini yedeğini almadığı sunum dosyasını kaybettiği için kendisini suçlar. Mana ile Geet plan yapıp kızların yanında Maan, Erkeklerin yanında ise Geet kızların zor durumundan bahsedince her iki tarafın kalbi yumuşar.

Dev gizlice kızların odasına gidip sunumu yeniden hazırlar. Pretto de herkesten gizli mutfağa gidip yemekleri hazırlar. Sonunda beklenen misafir gelir. Kızlar sunumum da müşterileri memnun eder. Erkekler de kendileri yapmadığı yemeklerden ikram ederler. Gün bitiminde kızlar dosyayı kazanır. Erkekler de gelen misafirlerden tam not alırlar.

Günün sonunda Nandini Dev’in sunum olayına yardım ettiğini öğrenip sinir olur. Dev de Nandini’nin yemeklere yardım ettiğini öğrenince yeniden erkekler kızlarla kavga etmeye başlar. Yaralı Kalbim 87 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 2 Mayıs Pazar Özeti

2 Mayıs Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 2 Mayıs Özeti devam ediyor.

Maan ile Geet planlarının başarısız olduğunu görünce canları sıkılır. Ertesi gün ofise kabadayı “Santosh Nigam” gelir. İş yerindeki güvenlik görevlisini ite kaka içeri girer. Patronları ile görüşmek istediğini söyler. Güvenlik görevlisi patronların evde olduğunu söyler.

Yaralı Kalbim 2 Mayıs Pazar Özeti - Kızlar erkeklere karşı

Santosh Nigam Khurana evine gider. Bu sırada Lucky ile Dev evde temizlik yapmaktadır. Adam sinirle içeri girip patronları ile görüşmek istediğini söyler. Dev kim olduğunu sorunca adam da Khurana inşaat şirketinde 10.000 çalışanının olduğu sendika başkanı olarak kendisini tanıtır. Devde kızların bilerek başına dert olsun diye şirket patronları iş yerindeki 3 bayan olduğunu söyler.

Santosh Nigan sinirle tekrar ofise gider. Nandini’yi tehdit edince Nanidini adam tokat atar. Pretto da adamın elini kıçırıp dışarı atar. Adam bir kaç dakika sonra yeniden ofise gelir. 24 saat içinde Nandini kendisinden özür dilemediği takdirde devam eden inşaat şirketindeki işçilerini çekeceğini, tüm işlerin aksayacağını söyler. Kızlar panik olurken, Adi olayları camdan izler.

Devamı Yaralı Kalbim 88 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 87 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu