Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 88 Bölüm Özeti 3 Mayıs El Elden Üstündür

Yaralı Kalbim 88 bölüm özeti 3 Mayıs Pazartesi. Geet Sendika başkanına tokat atacak. Sendika başkanı Geet’den şikayetçi olacak. Geet Sendika başkanın foyasını tüm işlere gösterecek. Detaylar Yaralı Kalbim 88. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 88 bölüm; Lucky amcası Jugnu’ya kızların başına bela olması için sendika başkanını gönderdiklerini söylemesi ile başlar. Aslında Dev de Lucky sendika başkanın işçiler için biraz daha fazla ücret vermek için geldiğini düşünüp, uğraşması için kızların yanına gönderse de Maan sendika başkanının ne kadar sıkıntılı biri olduğunu çok iyi bilir.

Yaralı Kalbim 88 bölüm özeti Başlıyor!

Maan Lucky’in konuşmalarından kızların başının dertte olduğunu anlar. Lakin öncelikle Geet’in buna bir çözüm üretip üretmediğini ve kendisinden yardım isteyip istemeyeceğine göre hamle yapmayı düşünür.

Maan kızların yanına gider. Kapıdan girmeden onların ne konuştuğunu dinler. Kızlar Dev ve Maan’dan yardım istemeleri gerektiğini söylese de Geet kız olarak her zorlukla baş edebileceklerini, hiç kimseye haber vermeden bu işi çözeceklerini söyleyince Maan Geet’in iş bitiriciliğini ve kararlı oluşuna bir kez daha hayran olur.

Adi şirkette Nandini ile sendika başkanın yaşadıklarını Dev’e telefonda anlatır. Dev temizlik yaparken eve gelen kişiyi hemen hatırlar. Kendisi yüzünden Nandini’nin başının dertte olduğunu anlar. Lucky’e durumu anlatıp, buna hemen çözüm bulmaları gerektiğini söyler. İkisi oturup bir plan yaparlar.

Yaralı Kalbim 88 Bölüm Özeti

Geet, Maan’ın yanına gidip sorunlarla nasıl mücadele ettiğini, sorunlarının nasıl üstesinden geldiğini sorar. Maan da sakin olmasını, sakin düşünmesini ve Maan Sing Khurana olmasını ister. Kısaca olaylar karşısında Maan olsaydı ne yapardı diye düşünmesini ister. Geet Maan’a teşekkür eder.

Lucky ile Dev kendi inşaatlarına işçi kılında gidip sendika başkanı ile konuşurlar. Ondan laf alıp Geet ve Nandini’ye ne yapacaklarını öğrenmek, sendika başkanın asıl niyetini öğrenmek ister. Lakin Lucyk ile Dev’in planları başarısız olur. Bu sırada Geet, Nandini ve Pretto inşaat alanına gelir. Sendika başkanının verdiği 24 saatlik süre içerisinde gelidiği için sendika başkanı adeta üstünlük sağladığını söyler.

Yaralı Kalbim 88 bölüm özeti - Sendika Başkanı oyuna gelir

Geet ileri geri konuşan sendika başkanın tavırlarına dayanamaz ve ona tokat atar. Sendika başkanı da ikinci tokadın acısını çıkartacağını 10.000 kişilik bir grev başlatacağını söyleyip tehdit eder.

Akşamına Sendika başkanı Khurana evine polislerle gelir. Polis Nanidini ve Geeti’in burada oturup oturmadığını sorar. Dev de Lucky de burada oturduklarını söyler. Polisler haklarında şikayet olduğunu söyler. Nandini ve Geet hemen salona gelir. Polisleri gönderip kendi aralarında işi çözmek için ofise gelmesini ister.

Ertesi gün Geet harika bir plan yapar. Khurana çalışanlarını greve çağıran sendika başkasını arkasına 10.000 kişinin desteğini alıp şirkete gelir. Sendika başkanı kendisinden özür dilemesini ister. Geet özür dilemeyeceklerini, sadece savaşı kaybettiklerini, ne kadar istediğini söylemesini ister.

Bu sırada Geet’in adamla konuşmasını kayıt altına almış, dışarda çalışanlara naklen yayın yapmaktadır. Yaralı Kalbim 88 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 3 Mayıs Pazartesi Özeti

3 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 3 Mayıs Özeti devam ediyor.

İşçiler kendileri için görüşmeye gittiğini düşündüğü sendika başkanı kendi cebini doldurmak, Khurana ailesini tehdit edip onlardan para koparmak için gittiğini dışarıda duran işçiler de öğrenir. Sendika başkanı iki tokadın bedeli olarak 10.000.000 rupi para ister. Geet Adi’ye çek defterini vermesini ister.

Adi Geet’in çek defterini verip 10.000.000 rupilik çeki imzalar. Geet bir daha aynı olaydan şantaj yapıp yapmayacağını nasıl anlayacaklarını sorar. Sendika başkanı dışarıda duran işçilere bir yakan söyleyip ikna edeceklerini söyleyip dışları çıkar.

Yaralı Kalbim 3 Mayıs Pazartesi Özeti - Sendika başkanı şirkete gelir

Sendika başkanını dışarıda öfkeli kalabalık beklemektedir. Cebinden 10.000.000 Rupilik çeki alıp yırtar. Sendika başkanını da darp ederler. Kısaca Sendika başkanı kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer.

Evde işler yoluna girmek üzere. Erkekler kızlar için pasta hazırlayıp küslüğü bitirmek için hamle yaparken, kızlar da erkeklerden habersiz küslüğü bitirmek için onlara hediye alıp mutfağa bırakırlar. Geet ise olayları uzaktan izleyip her şeyin yavaş yavaş yoluna girdiğini görünce çok mutlu olur.

Henüz kızlar kendilerine yapılan pastayı, erkelerde kızların kendilerine aldığı hediyeyi görmedi. Gelecek bölümde hediyeleri gören erkekler ve kızlar bakalım nasıl tepki verecekler? Devamı Yaralı Kalbim 89 bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. Şimdilik Yaralı Kalbim 88 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Merhaba filiz abla bilyorum bana kizicaksin ama bi soru daha acaba aşka yolculuk hangi ay yainlaniyor bilyormusun çok soru sordum bilyor ama napiyim Aşka yolculuk benim en ama en sevdigim dizi ve tam 100 kez tekrari yayinlansin yine izlerim o dizi gercekden çooook seviyor

    1. yeni Hint dizisi gelene kadar eskisi dizilerden verecekler sırası ile ama hangisi ne zaman yayınlanacağını inan bilmiyorum

    2. Gerçekten Aşka Yolculuk benimde en sevdigim dizi. Acaba onun 2 sezonunu yayinlanacak mi

  2. Merahaba filiz abla Zeynep Nurdan Hedeam ve Yusra adaki kulanicilar hala yaziyorlarmi acaba yazi yorlarsa beni onlarla taniştirirmisin acaba onlari çok merak edim lütfen benim onlarla tanişmami sagla Filiz ablacim bu arada Filiz ben sana abladiyor da senin yaşin kaç acaba benim yaşim 15 o ýüzden san abla diyorum

  3. FİLİZ ABLAÇIM RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN DUALARINIZ KABUL OLSUN💕🙏💕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu